Centrum-Dekoracyjne.pl - kwiaty z krepiny i bibuły

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości

Postprzez dekoracyjnie Cz, 23 marca 2017, 21:12

Witam. Chciałabym zaprezentować Wam moje rękodzieła. Głównie zajmuję się wykonywaniem kwiatów z krepiny w formie bukietów, bukietów ślubnych, spinek do włosów, butonierek, wiszących kul. Ale w mojej ofercie znajdują się również ręcznie robione zaproszenia ślubne, na komunie, chrzest oraz inne okazje. Wykonuję również pewne dodatki weselne takie jak zawieszki na alkohol, winietki weselne, pudełka na koperty itd. Moja twórczość ciągle się rozwija i przybywa coraz więcej produktów. Zapraszam do odwiedzenia mojej strony http://www.centrum-dekoracyjne.pl Zachęcam również do komentowania i wyrażania swoich opinii ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
dekoracyjnie
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 23 marca 2017, 21:11

Postprzez olgaannahm So, 25 marca 2017, 00:34

Trudno skomentować,kwiaty przyjemne ale widziałam wiele kwiatów z bibuły itp...choćby na Festiwalach ludowych - są przepiękne. Twoje zyskałyby gdyby były bardziej naturalne, bez tych włosów, wstążek i innych ozdóbek...ale skoro kupują - to Ok. Widziałam piękne kwiaty z jedwabiu...może dla siebie - spróbuj zrobić coś bardziej wyszukanego...
Ja wolę kwiaty już zasuszone, ozdoby z nich samych , bez zbędnych ozdób, takie jak w naturze, nawet do stroików świątecznych rzadko coś dorzucam sztucznego - tylko natura...
Pozdrawiam ;)
Avatar użytkownika
olgaannahm
..
1.

..
1.
 
Posty: 1415
Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011, 00:41

Postprzez dekoracyjnie Wt, 23 października 2018, 17:16

Dziękuję za opinię. Postaram się stosować do Pani rad. A dodatkowo chciałabym zaprezentować kilka kolejnych zdjęć moich najnowszych kwiatów.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Oraz dodatki weselne:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z powodu, że zdjęć jest dużo oraz niektóre przekraczają dozwolony rozmiar zapraszam na moja stronę www gdzie można zobaczyć całą moją twórczość na bierząco. Zapraszam! http://www.centrum-dekoracyjne.pl/
dekoracyjnie
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 23 marca 2017, 21:11

Postprzez Elżbieta Pt, 26 października 2018, 12:56

Dla mnie to rękodzieło, chyba nie na to forum trafiłaś, lubię folkowe prace z bibuły, ale te mnie nie urzekły
Elżbieta
 
Posty: 16
Dołączył(a): So, 1 listopada 2014, 20:29