Biżuteria.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości

Postprzez olgaannahm So, 7 stycznia 2012, 14:53

Cudne.. :-*
Avatar użytkownika
olgaannahm
..
1.

..
1.
 
Posty: 1415
Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011, 00:41

Postprzez kasiawroblewska So, 18 lutego 2012, 15:54

Winogronka
Obrazek Obrazek
Pozdrawiam ciepło :) :-*
Avatar użytkownika
kasiawroblewska
 
Posty: 27
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Jagoda So, 18 lutego 2012, 15:56

...Kasieńko ...piękne...ciepło i słonecznie się zrobiło... :-*
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Indygo So, 18 lutego 2012, 16:19

a to chyba akrylem pociągnęłaś? Jakoś solidniej wyglądają ale nadal ciekawsko :)
Indygo
 

Postprzez Krysia karo konin So, 18 lutego 2012, 17:07

:brawo:
Krysia karo konin
 

Postprzez kubeczek Wt, 21 lutego 2012, 10:13

ładne są te wszystkie rzeczy ale szkoda że nie są z prawdziwego srebra wtedy zyskałyby na wartości
kubeczek
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt, 17 lutego 2012, 13:41

Postprzez olgaannahm Wt, 21 lutego 2012, 14:51

kubeczek napisał(a):ładne są te wszystkie rzeczy ale szkoda że nie są z prawdziwego srebra wtedy zyskałyby na wartości


Nie sądzę, niektóre ładne są dlatego, że są z innych materiałów. Gdyby były ze srebra wyglądałyby już inaczej..Jedne zyskują inne tracą...Robię troszkę biżuterii i dlatego tak sądzę..akurat ta biżuteria, którą robi Kasia ma urok właśnie dzięki materiałom, z których została zrobiona.. ;)

PS> wreszcie załapałam jak się wsadza cytat... :dance:
Avatar użytkownika
olgaannahm
..
1.

..
1.
 
Posty: 1415
Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011, 00:41

Postprzez Indygo Śr, 22 lutego 2012, 00:02

olgaannahm napisał(a):
Nie sądzę, niektóre ładne są dlatego, że są z innych materiałów. Gdyby były ze srebra wyglądałyby już inaczej..Jedne zyskują inne tracą...Robię troszkę biżuterii i dlatego tak sądzę..akurat ta biżuteria, którą robi Kasia ma urok właśnie dzięki materiałom, z których została zrobiona.. ;)

Też tak sądzę, te kolczyki zrobione ze srebra, w tej dokładnie formie, byłyby za ciężkie optycznie, musiałyby byc z cieniutkiego drutu.

Olga napisał(a):PS> wreszcie załapałam jak się wsadza cytat... :dance:
:brawo: :brawo: Daj znac jak odkryjesz drugi sposób :D
Indygo
 

Postprzez kubeczek Śr, 22 lutego 2012, 10:15

no może i tak ja jestem użytkownikiem nie robię biżuterii sądzę tylko że wiele tego rzelastwa może uczulać, nie chodzi mi o całkowite zastąpienie materiałów używanych w produkcji biżuterii jedynie o ekelementy metalowe, które jakby były ze srebra sprawiałby że biżuteria jest oczywiście droższa ale przez to elegandzka.
kubeczek
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt, 17 lutego 2012, 13:41

Postprzez kasiawroblewska Cz, 23 lutego 2012, 01:00

No cóż, ktoś lubi klasyczną biżuterię ze srebra czy złota, z perłami i kamieniami szlachetnymi, a ktoś lubi coś niezwykłego. Ja osobiście oprócz jednego srebrnego pierścionka (z delfinkami) w ogóle nie nosze żadnej biżuterii - nie jestem przyzwyczajona. A pomysł robić coś takiego jak papierowe kolczyki powstał dzięki mojej koleżance, która ma już chyba z tysiąc par tych kolczyków i ciągle chcę czegoś nowego :)

W każdym bądź razie DZIĘKUJĘ serdecznie wszystkim za komentarze i ocenę tego, co robię :-* :-* :-* .
Indygo, tak. Szukałam czegoś do zabezpieczania papieru, lakier akrylowy wydaję się dobry do tego, ale trzeba kilka warstw dać. Zastanawiam się też nad werniksem.
No i pokaże Walentynkowo-imprezowe zdjęcie tej mojej kumpeli dla której to robię :) tu są kolczyki "Maki"Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
kasiawroblewska
 
Posty: 27
Dołączył(a): Cz, 15 grudnia 2011, 17:23
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona