Moje chlapanie

PORTFOLIO ARTYSTY
tu wstawiamy swoje pracę z opisem i z kilkoma słowami o sobie.
Portfolio, będzie drukowane w for mie albumu dla artysty, który wygra konkurs.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

Postprzez Tarantula Śr, 7 kwietnia 2021, 14:39

Witam wszystkich! Mam 65 lat, malować zacząłem w 2013 roku, praktycznie od zera. Zawsze to za mną "chodziło", ale dopiero silne zawirowanie życiowe sprawiło, że się ośmieliłem. Wybrałem akwarele, bo w naiwności myślałem, że to takie łatwe. żadnych szkół, kursów ani "warsztatów" nie próbowałem. Wcześniej wystawiałem swoje prace w galerii internetowej variart (już nie istnieje), ale nie od razu, bo pierwsze malunki były zbyt straszne, aby je ujawniać. Pozostałem wierny akwareli, maluje różne rzeczy i wciąż się uczę. Pokazuję swoje prace na bieżąco na swoim profilu na Facebook i na tamtejszych kilku stronach poświęconych sztuce. Liczę na miłe towarzystwo i wyrozumiałość. Pozdrawiam
Wojtek
Tarantula
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 24 września 2020, 08:19

Postprzez MPietak N, 25 kwietnia 2021, 16:42

"tarantula" :D wybacz mam skojarzenia Fajnie że zechciałeś do nas zawitać. Potrzeba nam tu ludzi którzy oprócz faktu wstawiania swoich prac zechcą się czasem podzielić i swoimi uwagami dotyczącymi samego malowania? Podrzuć swoje pracę w galerii byśsmy mogli się jakoś do nich odnieść i popatrzeć :hmm: Między nami nie koniecznie są artyści kochający FB i nie wszyscy znają to co tam wstawiłeś .Zachęcam do założenia galerii :ok: ;)
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08


cron