GALERIA KLUBOWA KTS album

tu tworzymy Galerię naszego klubu, każdy uczestnik KTS wystawia 2najlepsze swoje pracez opisem pracy, i art CV o sobie
nie tworzymy osobnych tematów tylko 1 post = cv artysy + 2prace z opisem

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

Postprzez panmeduza Śr, 19 marca 2014, 12:08

Grzegorz Jakub Kamiński, urodzony w orwellowskim 1984 roku. Postać surrealistyczna. Kontakt z rzeczywistością tracę zwykle po śniadaniu.



loford ss.jpg
panmeduza
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 19 marca 2014, 11:56

Postprzez gregor1978 Śr, 16 kwietnia 2014, 14:09

Nazywam się Grzegorz Michlak pochodzę z woj. wielkopolskiego , a właściwie z pogranicza województw dolnośląskiego , opolskiego , łódzkiego i wielkopolskiego . Rzeźbą zająłem się w tym roku tj. zacząłem rzeźbić w styczniu tego roku. Nie mogę pochwalić się osiągnięciami , ani nagrodami bo ich nie mam . Jestem samoukiem , a dotychczasowe doświadczenie czerpię z wszelkiego rodzaju portali i for rzeźbiarskich. Rzeźba pochłonęła mnie bez reszty . Robię jak potrafię i sprawia mi to ogromną frajdę.
Św. Krzysztof wys. ok 4m
DSC_1817.JPG

Ludowy sekstet
c3a9ce6132e8b907.jpg
c3a9ce6132e8b907.jpg (161.12 KiB) Przeglądane 9131 razy
Avatar użytkownika
gregor1978
 
Posty: 21
Dołączył(a): Śr, 16 kwietnia 2014, 10:21

Postprzez Ewa Pracownia Temper Cz, 5 marca 2015, 23:28

Rzemieślnik, konserwatorka, malarka.

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Ewa Pracownia Temper
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 4 marca 2015, 22:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez zosiasw Wt, 31 marca 2015, 23:42

Zofia Świat - mieszkanka Morąga. Absolwentka ART w Olsztynie. W 2005 roku postanowiłam realizować moje największe życiowe marzenie, jakim jest malarstwo. Zapisałam się na warsztaty z malarstwa w Olsztynie , pod kierunkiem świetnego artysty plastyka dr Tadeusza Brzeskiego. Tu doskonaliłam akwarelę oraz inne techniki. Uczestniczę w plenerach , gdzie zdobywam doświadczenie i wiedzę. Od 2007 roku prowadzę warsztaty dla seniorów , a także jestem współorganizatorką wystaw w miejscowej galerii. Moje dotychczasowe osiągnięcia to kilka nagród i wyróżnienie. Brałam udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Maluję różnymi technikami : akryl, akwarela, tusz, olej , własne. Tematyka: pejzaże, kwiaty, architektura, portrety, i inne. Mój dotychczasowy dorobek – około 300 prac, które znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą. Część prac corocznie przekazuję na aukcje charytatywne, z których dochód przeznaczony jest na stypendia dla dzieci uzdolnionych i potrzebujących.
Moje prace :
1.Gdzie jest żabka – akryl na płótnie, 40 x 40 cm, wykonany szpachelką i pędzlem
Gdzie jest żabka.jpg

2. Kwiaty w kryształowym wazonie – akwarela / białe noce/, 30 x 20 cm
kwiaty w kryształowym wazonie.jpg
kwiaty w kryształowym wazonie.jpg (208.14 KiB) Przeglądane 7017 razy
Avatar użytkownika
zosiasw
 
Posty: 139
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2015, 23:19

Poprzednia strona

cron