Plener nadmorski- Uniescie 2010

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

Postprzez Krakusia Śr, 15 września 2010, 20:38

Lamka napisał(a): jesli na pamietke pleneru otrzymaja np. takiego gniota małego Kazia jak ja otrzymałam ( jakaś Rosjanka malowała) to po prostu kpina , to sie wycofam ze sponsorowania. Poczułam sie urażona, to żenada, po prostu wstyd to dla mnie obraza.


Ze swojej strony zapewniam, ze się bardzo starałam aby Cię nie zawieść. Namalowałam 1 ciepły obraz dekoracyjny pasujący niemal do każdego wnętrza, a drugi pod Burmistrza.
Lamka, nie wiem czemu Ty dostajesz "gnioty". To smutne i przykre w czytaniu. To by warto przedyskutować w oddzielnym wątku.

Ja jednak jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że plenery w Polsce nadal będą organizowane :)
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 15 września 2010, 20:43

na plenerze Starosty najlepsze obrazy namalował Makarenko inne były takie sobie , a ten dla mnie ... wybrali go dla mnie bo miałam sukienke w tęcze i dostałam pola namalowane w tęcze i jelenia bez nóg, bo widocznie zatrudne hehe

co to pracy, to moje motto jest takie , że - żadna praca nie hańbi, tylko ta źle wykonywana. Dlatego zawsze starałam się pracować , aby się jej nie wstydzić .
i wszystkim tego z całego serca życzę :-*

a plenery...? pewnie, że beda organizowane , ja bedę organizować póki sił i środków starczy :)
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez oldmalarz Śr, 15 września 2010, 20:51

Beatko nie traktuj mnie jak niedouczonego bardzo cie prosze.. :)

Beata napisał(a):[1,2) Nie napisałam, że masz wszystko za darmo


no jasne.. ;)

Beata napisał(a):Czasy kiedy dostawało się cos za darmo poszły w zapomnienie, .

Beata napisał(a):ciesz się, że jeszcze są nieliczni sponsorzy którzy organizują cos za friko, .



Beata napisał(a):Bez przesady to, że ktoś ma ochotę pojechać na płatny plener i go na to stać nie oznacza, ze jego obrazy są bezwartościowe.


tak..? to ile wyceniłas obrazy które bys oddała na plener za 250..zl.?
Beata napisał(a):. Sadzę, że te 18zł to uczciwa cena.
jakos nie widze wtym stwierdzniu wartosci obrazów..
oldmalarz
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 15 września 2010, 20:58

czepiacie sie , ot co

a w ogóle nie powinnam sie wypowiadać, bo ja na plenery patrze jak na spotkania ze sztuka, które dla mnie maja najwyższa wartość.
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Beata Śr, 15 września 2010, 21:51

oldmalarz napisał(a):Beatko nie traktuj mnie jak niedouczonego bardzo cie prosze.. :)



Jezusicku nigdy bym nie śmiała, pełen szacun :-*

Te 18 zł to nie jest moja wycena obrazów.
Patrzę na plener nie tylko od strony uczestnika ale i sponsora dla którego taki plener nie jest opłacalny. Dlatego jeśli nie trafi się na ludzi kochających sztukę to nie ma co liczyć na finansowanie takich przedsięwzięć.

Dla uczestnika nigdy nie będzie to opłacalne pod względem finansowym, ale są inne korzyści i tu każdy sam musi ocenić czy warte określonej sumy. Często na takie plenery wybierają się grupy zaprzyjaźnionych ludzi jest okazja aby poznać innych artystów i ich twórczość. Myślę, że takie doświadczenia są bezcenne co nie oznacza, że możemy sobie pozwolić na zdzieranie z nas...

Sama rezygnuję z plenerów między innymi ze względów finansowych. Nie mogę sobie pozwolić na zostawienie pracy...ale gdyby placili mi za udział w plenerze to może...ech... za cienki Bolek jestem, ale pomarzyć se można ;)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Poprzednia strona