Pora roku a twórczość art.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

Postprzez yoland2 Śr, 16 stycznia 2013, 17:05

Jagoda napisał(a):....Echium....Ty piszesz o mojej pracowni :lol: ....mam identiko, strych , zimą zimnica, latem cieplutko, ale radzę sobie, latem okna otwarte na przestrzał, nie zawsze jest 30 C, więc idzie malować , no i plener oczywiście, gorzej zimą....schodzę wtedy na dół ...do kuchni :)

Przedtem nie znałam tego tematu teraz czytam i nie wiedziałam że tylu Klubowiczów ma podobne warunki do malowania jak ja.

Jagodo szkoda że to nie na moim strychu malujesz ale bym miała cudowne widoki Ty sztaluga i Twoje obrazy

Zapraszam jak tylko będziesz w mojej okolicy :-*
Avatar użytkownika
yoland2
 
Posty: 227
Dołączył(a): So, 18 lutego 2012, 11:39
Lokalizacja: Okolice Gniezna

Postprzez Jagoda Śr, 16 stycznia 2013, 17:08

Jolu dziękuję za zaproszenie :-* , ale ja mam swój strych, zimą nieczynny , bo zimny , ale z wiosną już "rusza" :)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Beata Śr, 16 stycznia 2013, 17:09

Zimę lubię dlatego, że tylko o tej porze roku mam czas na malowanie gdyby nie to, to mogło by jej nie być ;) Nie inspiruje mnie w najmniejszym nawet stopniu. Kocham wiosnę i lato :dance: Precz z zimą! :D
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Jagoda Wt, 21 stycznia 2014, 19:23

Znowu temat mnie dopadł :hmm: ...zima jednak przybyła , zupełnie nieproszona :lol: i mój problem powraca jak bumerang. Pomiędzy kopiami sakralnymi postanowiłam "rozerwać się" ;) i coś swojego machnąć ...i kurna , nic oprócz zimy za oknem mi nie wychodzi :-x
...nie będę chyba ze sobą walczyć i posłusznie ulegnę porom roku :hmm:
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Poprzednia strona

cron