Pytania otwarte - ...wnioski

TEMATY - PYTANIA do INFRAWIZJERA

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

Postprzez Jagoda N, 17 kwietnia 2011, 12:30

...a ja czekam na nowego laptopa , bo na tym starym "przedwojennym" gracie :) niewiele mogę, chodzi o wstawianie zdjęć ....no i to co pisze Rudi i columb :) pozdrawiam
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Galandir N, 17 kwietnia 2011, 12:41

ojj Jagoda ja się wchrzaniłem w aferę laptopowa i mimo woli muszę spłacić do końca roku 2300 zł xD :D :dance: ... hmmm..... :nuda: :dobani: :|

Infra twój pomysł jest dość interesujący. jako molorz który wpadł w maniere muszę to i owo pozmieniać. na pewno sie w tej materii odezwę.
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez Jagoda N, 17 kwietnia 2011, 22:16

Galandir....bo nie kupuje się na raty, zbieram sobie pieniążki i myślę,że w wakacje mój synuś coś ciekawego mi wykmini , tzn. jakiś laptopik na moje wymagania, a nie są one wygórowane :) chcę tylko spokojnie wrzucać zdjęcia no i po necie chodzić, Infra robi korekty , to na bieżąco trzeba wstawiać.
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez infrawizjer Pn, 18 kwietnia 2011, 10:37

:) no dobra przyjmijmy że rozumiem takie wytłumaczenia :)

... nie trać nadziei Infra... tak pora roku i na dodatek święta za pasem...porządki, działki , grządki, duperelki...
ja nie przezywam świąt dlatego pewnie jestem wycięty i nie skojarzyłem faktów ... dla mnie święta czy nie święta dzień i noc pracownia .

nfra twój pomysł jest dość interesujący. jako molorz który wpadł w maniere muszę to i owo pozmieniać. na pewno sie w tej materii odezwę.
maniku Twoja maniera momentami jest pyszna ... więc nie wiem czy chciałbym ci ją zaburzać ... nie mniej jednak jak już dojdziesz do tej masochistycznej myśli oddania się w moje ręce z chęcią zrobię Ci krzywdę :):)

byle wczoraj w Krakowie w Narodowym ... polecam wszystkim z krk i okolic wybrać się na wystawę rzeźb i filmów Lecha Majawskiego ...kapitalna figuracja... dawno coś mnie tak nie poruszyło ...także jeśli ktoś tylko ma dostęp i wolne 4 zł niech wybiera się bez zastanowienia
infrawizjer
 
Posty: 124
Dołączył(a): Pt, 25 lutego 2011, 14:17

Poprzednia strona