Pytania otwarte - ...wnioski

TEMATY - PYTANIA do INFRAWIZJERA

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

Postprzez rudiart Śr, 13 kwietnia 2011, 19:35

Akurat to Piotrze mnie nie zaskakuje, rozumiem dobrze... jestem jakiś czas w necie i mam pewne sprawy "przeczytane" i ja publikuję z rozmysłem... nie mam ochoty dorabiać "złodziei cudzych pomysłów". I prawo u nas nie chroni wartości intelektualnych, na papierze, teoretycznie a net ... wiadomo wszystkim zainteresowanym :D
przykre to ale... realia są jakie są :hmm:
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez infrawizjer Śr, 13 kwietnia 2011, 19:51

niestety dokładnie tak jest ,jak skończę prace na tym zestawieniem obleci ono Polskę , może nawet zagranicę , wtedy z chęcią opublikuje,

internet jest nieokiełznany ,złodziei pomysłów jest miliony ... ja pracuje specyficznie , mój gest jest unikatowy kładę farbę pod wpływem chwili, wykorzystuje przypadki, modyfikuje obrazy tak by były nie do podrobienia ,ale co mi z tego jak ktoś mi koncepcje zakosi ?? ból i zdenerwowanie na siebie tylko ...
infrawizjer
 
Posty: 124
Dołączył(a): Pt, 25 lutego 2011, 14:17

Postprzez jola Śr, 13 kwietnia 2011, 20:18

Infra szkoda że nie byleś szczery do końca oceniając moje postępy tu cytuje twoje słowa po korekcie "jest ok mi się też podoba " nie musiałeś ich pisać i jak to się ma do słów które skierowałeś na temat mojej pracy do Jagody?
jola
...
2..
2.
2...

...
2..
2.
2...
 
Posty: 1947
Dołączył(a): N, 12 września 2010, 22:15

Postprzez infrawizjer Śr, 13 kwietnia 2011, 20:43

przecież jest ok ... nie rozumiem o co Ci chodzi , przecież postępy są i to chyba dobrze , to jest ok, to obraz nie w moim stylu i nie w moim guście ale to nie znaczy że jest zły zrozum ... do dzieła sztuki temu daleko ale jesteś na dobrej drodze by dalej się uczyć jest ok ...ja rozumiem że chciałabyś efekty w 5 sekund ... ale tak się nie da
infrawizjer
 
Posty: 124
Dołączył(a): Pt, 25 lutego 2011, 14:17

Postprzez jola Śr, 13 kwietnia 2011, 21:24

Chodzi mi o te Twoje słowa "A powiedz mi co mam ją na siłę przekonać że jest inaczej ??" mogłeś powiedzieć że nie do końca jesteś zadowolony-teraz to wiem, ale nic popatrzyłam na obraz i tak sobie myślę że chyba Jagoda ma trochę racji - pociągnęłam ten fiolet lekko górą, bo po lewej tworzyła się taka oddzielna fioletowa dziura powietrzna i chyba jest lepiej
jola
...
2..
2.
2...

...
2..
2.
2...
 
Posty: 1947
Dołączył(a): N, 12 września 2010, 22:15

Postprzez rudiart Śr, 13 kwietnia 2011, 21:34

Sorki że się" wcinam" tak to jest z tłumaczeniem i nauką w necie... na plenerze można załatwić to w parę minut ...
Poza tym wszyscy się poznajemy , kto jest kto i ... jak indywidualnie przekazać i jak zapytać aby dostać właściwą odpowiedź , radę... poza tym czasem osoba która coś wie od dawna czasem zapomina że ktoś może nie wiedzieć...

Po woli wypracuja sie jakieś dostępne metody skuteczne... pierwsze koty za płoty ;)
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez infrawizjer Śr, 13 kwietnia 2011, 21:38

zgadzam sie ..ja też nie wiem ..wiesz nie chciałem Cie zniechęcić 6 korekt jak na jeden obraz to dużo możemy go katować jeszcze ale sam sądzę że lepiej odłożyć i ćwiczyć na następnym ... :)
infrawizjer
 
Posty: 124
Dołączył(a): Pt, 25 lutego 2011, 14:17

Postprzez infrawizjer So, 16 kwietnia 2011, 09:04

chyba nie uda mi się was zachęcić do aktywności szkoda :(
infrawizjer
 
Posty: 124
Dołączył(a): Pt, 25 lutego 2011, 14:17

Postprzez rudiart So, 16 kwietnia 2011, 20:02

... nie trać nadziei Infra... tak pora roku i na dodatek święta za pasem...porządki, działki , grządki, duperelki... ;) no i ciepełko może wreszcie :ok:
Na wszystko przyjdzie czas ;)
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez columb26 So, 16 kwietnia 2011, 23:06

Ja chetnie byłbym aktywny, ale w pracy mam urwanie głowy.. pracuje na cukierni sezon swiateczny trwa a tuż tuz maj i komunie. Myslę ze sam chetnie skorzystam z twoich rad i uwag tylko niech mi się ta praca troche ogarnie :ok:
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
columb26
 
Posty: 613
Dołączył(a): Wt, 23 listopada 2010, 19:15

Poprzednia stronaNastępna strona