Pytania otwarte - ...wnioski

TEMATY - PYTANIA do INFRAWIZJERA

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

Postprzez MPietak Pn, 4 kwietnia 2011, 19:14

to czekam :ok:
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Beata Wt, 5 kwietnia 2011, 09:07

infrawizjer napisał(a):jest ktoś chętny na taką sytuacje że ustawiam ćwiczenie , pracujemy nad nim i korygujemy razem ?? ...


Uważam, że pomysł jest świetny. Chętnie skorzystam. Niestety najbliższe 3 miesiące będę miała wycięte z życiorysu (praca po kilkanaście godz dziennie), ale mam nadzieję, ze po tym okresie nadal będziesz i propozycja nadal będzie aktualna ;)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez infrawizjer Wt, 5 kwietnia 2011, 14:29

też mam taką nadzieje narazie szuka ciekawej martwej natury dla was ... myślę że jutro ją znajdę i wrzucę :)
infrawizjer
 
Posty: 124
Dołączył(a): Pt, 25 lutego 2011, 14:17

Postprzez infrawizjer Cz, 7 kwietnia 2011, 19:39

jeśli macie jakieś obrazy które chcielibyście abyśmy wspólnie omówili to załóżcie temat i wklejajcie podyskutujemy o nich
infrawizjer
 
Posty: 124
Dołączył(a): Pt, 25 lutego 2011, 14:17

Postprzez Jagoda Wt, 12 kwietnia 2011, 21:49

Infrawizjer, śledziłam Twoje korekty pracy Joli, ostateczna wersja podoba Ci się, piszesz,że jest ok....naprawdę uważasz,że niebo na tej pracy jest dobre ? Wyrażnie dzieli się na pół, jedna część fiolet, druga błękit . Praca 2/3 od dołu jest dobra , ale niebo , moim zdaniem, nie .
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Waldemar Jarosz Śr, 13 kwietnia 2011, 09:28

Chętnie. Możemy podyskutować. Tylko gdzie wrzucać zdjęcia prac do korekty?dyskusji! Czy do galerii z komentarzem. Ale boje się , że tam nikt nie zajrzy.Dobrze byloby aby nasi mistrzowie też wrzucali swoje prace do dyskusji.
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez rudiart Śr, 13 kwietnia 2011, 10:25

Z wielkim zainteresowaniem czytam wszystko o malarstwie, miło by było zobaczyć przykłady i prace mistrza...a nie tylko przykłady dzieł znanych twórców.
Jest wielka i zasadnicza różnica między "teoretycznie a praktycznie"....
Od lat zajmuję się rzeźbiarstwem w drewnie które bardzo mnie absorbuje jako zajęcie wyjątkowo czasochłonne ale od zawsze lubiłem kolor, może kiedyś uda mi sie spełnić tęsknoty...
Pozdrawiam serdecznie :)
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez infrawizjer Śr, 13 kwietnia 2011, 17:00

Infrawizjer, śledziłam Twoje korekty pracy Joli, ostateczna wersja podoba Ci się, piszesz,że jest ok....naprawdę uważasz,że niebo na tej pracy jest dobre ? Wyraźnie dzieli się na pół, jedna część fiolet, druga błękit . Praca 2/3 od dołu jest dobra , ale niebo , moim zdaniem, nie .
A powiedz mi co mam ją na siłę przekonać że jest inaczej ?? przecież to jej praca, ja swoje powiedziałem ... ja nie mogę ingerować tak daleko w jej działanie, skoro śledzisz te korekty to wiesz że o tym mówiłem , ja nie mam wpływu na to co ktoś zrobi z moim zdaniem . ok w sensie do pierwowzoru ... do obrazu który jest prawdziwy szczery dobry plastycznie ... to bardzo bardzo daleko , tylko nikt nie wykonuje stumilowych kroków ucząc się .

Chętnie. Możemy podyskutować. Tylko gdzie wrzucać zdjęcia prac do korekty?dyskusji! Czy do galerii z komentarzem. Ale boje się , że tam nikt nie zajrzy.Dobrze byloby aby nasi mistrzowie też wrzucali swoje prace do dyskusji.

ja tam zajrzę na pewno i na pawno odpowiem ,taka jest moja rola tutaj , poza tym rozmawiam o malarstwie z przyjemnością . wiec jak najbardziej wrzucaj wszystko w mój dział ja jakoś to pokładam(przysłowiowo wezmę na klatę) zależy mi na tym żebyście najpierw powrzucali jakieś obrazy które wam się podobają, o których chcielibyście porozmawiać( żebym ja wiedział co was inspiruje , co wam się podoba a co nie) ja oczywiście przemycę tu też swoje fascynacje ale wszystko w odpowiednim czasie ...
Z wielkim zainteresowaniem czytam wszystko o malarstwie, miło by było zobaczyć przykłady i prace mistrza...a nie tylko przykłady dzieł znanych twórców.
Jest wielka i zasadnicza różnica między "teoretycznie a praktycznie"....

wiesz mój drogi ja nie wiem czy jestem mistrzem , wiem że wiem coś na temat malarstwa i odnoszę pewne sukcesy w tej materii ...jesli chcesz moje prace zobaczyć proszę bardzo starsze prace ... mieszczą się na tej stronie http://www.piotrkolanko.pl lub http://www.tabot.pl (pod moim nazwiskiem) ...jeśli chcesz żebym przeanalizował jakiś swój obraz nie ma problemu mogę się o to pokusić :)
infrawizjer
 
Posty: 124
Dołączył(a): Pt, 25 lutego 2011, 14:17

Postprzez rudiart Śr, 13 kwietnia 2011, 17:50

Serdecznie dziękuję Infra..., a może lepiej Piotrze (jeżeli pozwolisz), zawsze to miło gdy się wie czyj post się czyta, w natłoku różnych zajęć może coś na portalu mi umknęło ;)
Jestem usatysfakcjonowany, dzięki :) a na stronkę "myknę" z przyjemnością, ot jako widz i sympatyk :)
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez infrawizjer Śr, 13 kwietnia 2011, 17:55

miło mi na stronach nie znajdziesz niestety moich aktualnych prac... nad czym ubolewam ...jednak muszę trzymać je w tajemnicy ... do czasu zamknięcia tego okresu malarskiego , możliwe że to potrwa nawet dwa lata .
infrawizjer
 
Posty: 124
Dołączył(a): Pt, 25 lutego 2011, 14:17

Poprzednia stronaNastępna strona

cron