" SZALEŃSTWO"

tu zgłaszamy prace do tematu konkursu, malarstwo, rysunek, grafika, rzeźba, witraż
Głosujemy na najlepszą, Gratulujemy zwycięzcom, dyskutujemy, opiniujemy.

szaleństwo

Ankieta wygasła Pt, 6 lipca 2012, 18:25

osaczony
2
14%
walka
0
0%
narciarze wodni
1
7%
ciemność
0
0%
zbuntowany anioł
2
14%
rudowłosa- szaleństwo zakupów
3
21%
znaki - szaleństwo natury
5
36%
szaleństwo
1
7%
 
Liczba głosów : 14

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

Postprzez Krysia karo konin So, 7 lipca 2012, 10:43

Gratuluję MPietaku.Praca bardzo ciekawa i zasłużyła na wygraną. :)
Krysia karo konin
 

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 7 lipca 2012, 11:19

:ok: :brawo: :brawo: :brawo: gratuluje
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Krakusia So, 7 lipca 2012, 11:28

Gratuluję wszystkim :)
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez muszka111 So, 7 lipca 2012, 14:21

Piętaszku gratuluję... :brawo: głosowałam na Ciebie bo Twój obraz jest bardzo ciekawy i bardzo mi się podoba...
Avatar użytkownika
muszka111
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 1832
Dołączył(a): Cz, 17 grudnia 2009, 03:13

Postprzez MPietak N, 8 lipca 2012, 08:15

Lamka zachęcała do dyskusji to taki pojemny temat; że skupie się na szaleństwie Waszego wyboru. :D Wybranie własnie tej pracy spośród innych prac wspaniałych artystów było faktycznie szaleństwem. :-? Oczywiścię Dziekuje bo mimochodem stałem sie wziętym Maziaistą to już druga praca która została chyba?przypadkowo zauważona przez niektórych spośród Was.Oczywiście jak Wy Wszyscy traktuje to jak dobrą zabawę ale i tak mam radoche której już nic nie może zmienić. :dance: Podczas głosowania musiałem coś skopsać oddałem głos na prace Zibeliusa a nie widzę tego :hmm: Głosując na te prace jak mi sie wydawało głosowałem na to jakim szaleństwem było pokazanie takiej palety barw w ciemności trzeba by mieć właściwości cyborga by to dostrzec.Widać są tacy między nami :D Szaleństwem zatem było głosowanie na prace kogoś kto nawet nie potrafi oddać własciwie głosu. :dobani: Wszystkim uczestnikom gratuluje udziału w tej zabawie i ciekawych prac. Gratuluje bo są jeszcze pośród nas tacy którym się chce. Trzeba być szalonym żeby robić w dzisiejszych czasach cos co sie nie przekłada na kase :lol: Bawmy sie za tem i czerpmy z tego radochę jak długo sie da. :hmm: Wszystkim :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :ok:
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Jagoda N, 8 lipca 2012, 10:52

Gratulacje dla Zwycięzcy :-*
Podziękowania dla głosujących na moją pracę :-*
...no i trochę dyskusji, bo Lamka zapraszała :) , uważam,że temat nie był wcale łatwy, bo oddać "szaleństwo" w pracy nie jest tak prosto jakby się wydawało. Mam nadzieję,że następny temat będzie łatwiejszy :)
Podobnie jak Marek, uważam,że zabawa jest fajna i dobrze,że są na tym forum ludzie, którym się chce ...ale tutaj już powtarzam tekst naszego Zwycięzcy ;)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez yoland2 N, 8 lipca 2012, 13:42

Gratulacje dla Mpiętka.Temat naprawdę trudny .Co można nazwać szaleństwem :hmm:

Tak dla rozrywki fotka norma czy szaleństwo a może sposób na życie????
Załączniki
wędrowiec.jpg
wędrowiec.jpg (132.59 KiB) Przeglądane 9478 razy
Avatar użytkownika
yoland2
 
Posty: 227
Dołączył(a): So, 18 lutego 2012, 11:39
Lokalizacja: Okolice Gniezna

Postprzez Indygo N, 8 lipca 2012, 16:25

Podczas głosowania musiałem coś skopsać oddałem głos na prace Zibeliusa

MP jak chcesz wiedziec na co zagłosowałeś, to spójrz na wyniki ankiety. To będzie ten tytuł, który masz wytłuszczonym drukiem
:)

Szaleństwo...Temat wieloznaczny i przez to niewątpliwie ciekawy. Szaleństwo niejedno ma imię.
W literaturze "Idiota" Dostojewskiego i "Nie-boska komedia", "Obłęd" Krzysztonia, "E.E." O.Tokarczuk, Hamlet albo Wielka Improwizacja z Dziadów. Wszystko to mogło byc inspiracją i wiele innych niewymienionych utworów, albo jak u Jagody - szaleństwo zakupów.
Ja chciałam zrobic "Białe szaleństwo" czyli narty, śnieg, szusowanie, ale w końcu stanęło
na tym:
.... szalenstwo.jpg ....


...to tak, żeby nie było, że mi się nie chciało niczego namalowac...

Zdarto żagle, ster prysnął, ryk wód, szum zawiei,
Głosy trwożnej gromady, pomp złowieszcze jęki,
Ostatnie liny majtkom wyrwały się z ręki,
Słońce krwawo zachodzi, z niem reszta nadziei.
Wicher z tryumfem zawył; a na mokre góry,
Wznoszące się piętrami z morskiego odmętu,
Wstąpił geniusz śmierci i szedł do okrętu,
Jak żołnierz, szturmujący w połamane mury.
Adam Mickiewicz, Sonety krymskie, Burza
Indygo
 

Postprzez MPietak N, 8 lipca 2012, 18:11

Należą sie Wszystkim przeprosiny z mojej strony i słowo wyjaśnienia kiedy pisałem poprzedni post nie miałem tego świadomości że za sprawą mojego ignoranctwa oddałem głos SAM Na SIEBIE Tak tak to nie pomyłka .Indygo uświadomiła mi ten fakt pokazujac na wytłuszczenie druku. Poczyniłem bład zupełnie niewybaczalny za co Przepraszam Wszystkich uczestników zabawy tym samym uznaje głosy oddane na moja prace za na wyrost wycofuje swoja prace i proponuje jeśli moge dogrywkę pozostałych prac.Muszka przepraszam i jeszcze inne nie znane mi osoby które oddały głos na moją prace. :-* Mieliśmy juz na forum podobna sytuacje wszyscy wiemy jakie to irytujące.Ze swojej strony robie co musze a czy zechcecie jeszcze mieć kogoś takiego na forum pozostawiam Waszej decyzji .Jestem człowiekiem honoru i nie pozwole by ktokolwiek miał wątpliwości.Z pokorą ale i wysoko podniesiną głową Przepraszam Wszystkich z osobna.Nie mam bladego pojęcia jak to mogło sie przytrafić i pozostaje mi jedynie snuć domysły w tym temacie.Dla Wszystkich którzy mnie inaczej do tej chwili postrzegali :-* Oddaje się pod Wasz osąd :hmm: :-?
Ostatnio edytowano N, 8 lipca 2012, 18:28 przez MPietak, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Indygo N, 8 lipca 2012, 18:27

Tłumaczyłam już MP na czacie ale uparty jest jak... Z wyników jasno widac, że nawet jeśli MP oddał głos na siebie uzyskując w ten sposób 5 pkt to ma ich o dwa więcej niż następna osoba - Jagoda , która ma 3 pkt
Zabierając MP jeden pkt niczego byśmy nie zmienili, ponieważ chciał zagłosowac na zibiego.
Czyli rozkład punków i tak dawałby mu zwycięstwo a tylko zibi zamiast 0 miałby 1pkt.
Sprawa wyglądałaby inaczej, gdyby MP chciał zagłosowac na Jagodę. Wtedy oboje mieliby po 4 pkt i potrzebna by była dogrywka, no ale nie chciał. Więc moim zdaniem , nie ma o czym mówic.
Nagroda, tak czy siak, należy się Piętaszkowi a ta historia powinna tylko nam uzmysłowic, ze wszystko trzeba sprawdzac zanim się kliknie wyślij. Errare humanum est, in errore perservare stultum.


Piętaszku - oddaj obraz! :-x
Indygo
 

Poprzednia stronaNastępna strona