z okna pracowni, kwiaty, pragnienie GŁOSUJEMY

tu zgłaszamy prace do tematu konkursu, malarstwo, rysunek, grafika, rzeźba, witraż
Głosujemy na najlepszą, Gratulujemy zwycięzcom, dyskutujemy, opiniujemy.

z trzech tematów

Ankieta wygasła Pn, 8 czerwca 2015, 11:20

kwiaty - tulipany
1
4%
pragnienie ???
8
29%
pragnienie pastel
2
7%
burza wisi w powietrzu
2
7%
wiosna z okna
1
4%
z okna - akryl
0
0%
kwiaty
0
0%
nadzieja na dobry dzień
5
18%
szara jabłoń
6
21%
kwiaty polskie
3
11%
 
Liczba głosów : 28

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

Postprzez MPietak Pn, 22 czerwca 2015, 07:51

Nie mam podobnego bagażu doświadczeń co Rudi a tym samym możliwości porównań .Dla mnie konkursy jakie organizuje nam Lamka są bezcenne , jak dla mnie jedyne w których uczestniczę .Tak sobie myślę komu by sie chciało marnować własny czas i pieniądze na rzecz środowiska tak zróżnicowanego. Nie od dziś wiadomo ,ze artysta to indywidualista którego łatwo obrazić .Lamka działa ponad i nigdy nie słyszałem ,że jej się nie chce a nawet wciąż zgłasza nowe pomysły .Mam 4 -ry dyplomy z konkursów i każdy z nich jest równie cenny i nie dlatego bynajmniej ,że byłem wyróżniony ale dlatego ,że pozwala mi nie zapomnieć ludzi którzy są gdzieś porozrzucani po kraju a mimo to są razem za sprawą ich pasji .To właśnie Lamka umożliwiła nam branie udziału w wspólnej zabawie konkursowej to Ona organizuje spotkanie w realu i wystawę prac ,że o plenerach nie wspomnę .
Kobieto może byś wreszcie odpoczęła? :-*

Niżej zostawiam sobie miejsce na wklepanie zdjęcia z nagrodą niespodzianką oczywiście za farby oddzielne podziękowania .Musiałaś się zorientować ,ze grubo maziam więc zadbałaś by mi starczyło jeszcze na jeden konkurs
:D :-*

Obrazek
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 22 czerwca 2015, 18:17

czuje się zawsydzona, dziękuję Marku za ciepłe słowa i wsparcie tego co robie :) :-*
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia strona