ŚWIAT WYOBRAŹNI

tu zgłaszamy prace do tematu konkursu, malarstwo, rysunek, grafika, rzeźba, witraż
Głosujemy na najlepszą, Gratulujemy zwycięzcom, dyskutujemy, opiniujemy.

Dogrywka: ŚWIAT WYOBRAŹNI

Ankieta wygasła Cz, 1 grudnia 2016, 23:12

olej
3
33%
przemijanie
4
44%
dylatacja
2
22%
 
Liczba głosów : 9

ŚWIAT WYOBRAŹNI

Ankieta wygasła Wt, 29 listopada 2016, 18:39

BLISKOŚĆ
2
12%
SKAPANI SŁOŃCEM
0
0%
OKO PROROKA
3
18%
ABSTRAKCJA
0
0%
NAVARRES
0
0%
OLEJ80
4
24%
PRZEMIJANIE
4
24%
DYLATACJA CZASU
4
24%
 
Liczba głosów : 17

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości

Postprzez olgaannahm Pt, 18 listopada 2016, 23:00

Lamka - nie widać Twojego...
Avatar użytkownika
olgaannahm
..
1.

..
1.
 
Posty: 1415
Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011, 00:41

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 20 listopada 2016, 00:42

bardzo smutne jest Twoje zachowanie , i mnie osobiście jest bardzo przykro , chyba nawet bardziej. PO CO to ja robie
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 20 listopada 2016, 00:44

głusuwanie przesune o jeden dzień MAREK ma wrócić prace
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez MPietak N, 20 listopada 2016, 02:32

Lamka napisał(a):głusuwanie przesune o jeden dzień MAREK ma wrócić prace

Przepraszam Lamka nie było moim zamiarem Cię wkurzać uznałem po prostu że zainteresowanie jest wystarczające i bez mojej pracy oczywiście jeśli tylko mój udział może przywrócić Ci uśmiech nie ma sprawy poproszę syna by jutro wklepał nawet i trzy prace Tylko się już nie denerwuj :-* zrobił bym to sam ale jestem nielotem komputerowym :-? Przepraszam Wszystkich uczestników jeśli się wkurzyli że wklepuje kasuje znowu wklepuje widać jestem stary pierdziel choć nie wyglądam na takiego :lol: :-*dobra załatwione :hmm:
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Beata N, 20 listopada 2016, 13:00

Lamka napisał(a):
4.TIF
FIGOWIEC

próbowałam 6 x wstawić , nie wiem nie przyjmuje tego zdjecia widać tak musi być


Sprawdź rozmiar.Zmień rozszerzenie z TIF na jpg (przypuszczam że tu tkwi przyczyna)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Adgam57 Pn, 21 listopada 2016, 08:48

Więcej zdecydowania Marku, nie bądź bardziej dobry niż jesteś :-* powodzenia :)
Avatar użytkownika
Adgam57
3.
...
3..

3.
...
3..
 
Posty: 274
Dołączył(a): Cz, 29 listopada 2012, 14:35

Postprzez MPietak Pn, 21 listopada 2016, 18:36

Adgam57 napisał(a):Więcej zdecydowania Marku, nie bądź bardziej dobry niż jesteś :-* powodzenia :)

Wybacz ale jakoś nie nadążam że niby niepotrzebnie wstawiłem 3 prace ? No cóż też tak uważam że niepotrzebnie wstawiłem nawet jedną .Ta pilotażowa miała skłonić innych i miała udowodnić że mozna namazać coś przez jeden dzień. Ktoś traktujący swoje mazianie jak zabawę nie może być traktowany poważnie a to się odnosi do mnie ,dziś coś maziam jutro zamazuje taki jestem i nic się nie zmieni bo nie mam ambicji by ktoś myślał o mnie jak o malarzu .Nie jestem ani dobry ani zły ot statystyczny polak tylko bardziej krnąbrny ;)
również życzę Powodzenia i nie tylko w konkursie :-*
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Adgam57 Pn, 21 listopada 2016, 20:54

Brak zdecydowania czyli, jesli wstawiasz prace to je zostaw , nie kombinuj nic z wycofaniem itd. więcej wiary w siebie, prace masz dobre i nie patrz na frekwencje tylko_ męska decyzja... wstawiam lub nie :-* Prace wstawiłeś i tego się trzymaj :ok:
Avatar użytkownika
Adgam57
3.
...
3..

3.
...
3..
 
Posty: 274
Dołączył(a): Cz, 29 listopada 2012, 14:35

Postprzez MPietak Wt, 22 listopada 2016, 07:59

Adgam57 napisał(a):Brak zdecydowania czyli, jesli wstawiasz prace to je zostaw , nie kombinuj nic z wycofaniem itd. więcej wiary w siebie, prace masz dobre i nie patrz na frekwencje tylko_ męska decyzja... wstawiam lub nie :-* Prace wstawiłeś i tego się trzymaj :ok:

Skoro juz tak sympatycznie sobie gadamy to wygadajmy się do końca by nie wracać ciągle do tego samego
po 1-sze Na początku mojej przygody z mazianiem tu na forum Prace na konkurs wstawiałem bo chciałem poprzez nie mieć jako takie pojęcie o tym jak odbierają je inni .To chyba zrozumiałe zważywszy na fakt ,że nie uważam się za człowieka malującego w przeciwieństwie do większości z Was a jestem maziarzem emocjonalnym póki co nic się nie zmieniło :hmm:
po 2-gie) Jestem posiadaczem 5-ciu dyplomów za rózne tematycznie konkursy i nie ma we mnie ducha rywalizacji a jedynie chęć zabawy która chciałbym by zainspirowała i innych do namalowania obrazu pod kątem konkursu a nie nadawała swoim wcześniejszym pracą tytułu który mial by świadczyć o tym że są w temacie. :-?

po 3-cie ) łatwo to pewnie sprawdzić swoje prace na konkursy zawsze wstawiam jako jeden z pierwszych i zdarzło się ,wcześniej że się z nich wycofywałem Bo ? no właśnie są różne powody dla których zmieniamy swoje wcześniejsze decyzje .Moim tym razem przyświecała jedna. Swoją prace jako balon wklepałem jako pierwszy po słowach Waldka Jarosza by pokazać ,że rzeczywiście jak się chce można .Kiedy uznałem ,ze moja praca spełniła swoje zadanie jako balon wycofałem ją :hmm:

Po 3-cie )wklepałem ją na prośbę ( Lamki )
Lamka napisał(a):głusuwanie przesune o jeden dzień MAREK ma wrócić prace
ale to nie te słowa były powodem zmiany mojej decyzji ale wcześniejsze
Lamka napisał(a):bardzo smutne jest Twoje zachowanie , i mnie osobiście jest bardzo przykro , chyba nawet bardziej. PO CO to ja robie
Te własnie słowa uświadamiają chyba nie tylko mnie ,ze dziewczyna ma racje :-* Organizuje nam kącik w którym możemy się spotykać organizuje zabawy konkursowe i robi wiele rzeczy z tym związanych za własne pieniądze a tacy jak ja w ten sposób jej odpłacają ,i na końcu sie wypinają na wszystko .By nie było nie dotyczy to tylko mnie
pomyślcie ilu nas jest a ilu tak naprawdę bierze czynny udział w tych przedsięwzięciach ?
Zostawie to pytanie w zawieszeniu by kazdy sam sobie na nie odpowiedział . Cóż dokonałem (SEPUKU) ale nie mogłem tego tak zostawić by wiecej do tego nie wracać mądrość bynajmniej dla mnie z tego jest taka jak napisała( Adgam)
Adgam57 napisał(a):Więcej zdecydowania Marku, nie bądź bardziej dobry niż jesteś :-* powodzenia :)
Coś w tym jest Pozdrawiam następnym razem się zastanowię nim coś zrobie Lamka DZIĘKUJE :-*
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Beata Wt, 22 listopada 2016, 12:33

MPietak napisał(a):To chyba zrozumiałe zważywszy na fakt ,że nie uważam się za człowieka malującego w przeciwieństwie do większości z Was a jestem maziarzem emocjonalnym póki co nic się nie zmieniło :hmm:


Bez względu na to czy uważasz się czy nie to jesteś człowiekiem malującym :D Zostałeś nim w momencie gdy złapałeś za farby i użyłeś ich ;)

MPietak napisał(a):po 2-gie) Jestem posiadaczem 5-ciu dyplomów za rózne tematycznie konkursy i nie ma we mnie ducha rywalizacji a jedynie chęć zabawy która chciałbym by zainspirowała i innych do namalowania obrazu pod kątem konkursu a nie nadawała swoim wcześniejszym pracą tytułu który mial by świadczyć o tym że są w temacie. :-?


Sądzę, że ta nieliczna garstka której jeszcze się chce coś wstawić nie kieruje się duchem rywalizacji. :)
Osobiście mam wrażenie, że jest to jeszcze próba podtrzymania świetnego pomysłu, inicjatywy, które niestety powoli umierają śmiercią naturalną.

MPietak napisał(a): Kiedy uznałem ,ze moja praca spełniła swoje zadanie jako balon wycofałem ją :hmm:


Co by było gdyby wszyscy wyszli z takiego założenia? :(

MPietak napisał(a): Te własnie słowa uświadamiają chyba nie tylko mnie ,ze dziewczyna ma racje :-* Organizuje nam kącik w którym możemy się spotykać organizuje zabawy konkursowe i robi wiele rzeczy z tym związanych za własne pieniądze a tacy jak ja w ten sposób jej odpłacają ,i na końcu sie wypinają na wszystko .By nie było nie dotyczy to tylko mnie
pomyślcie ilu nas jest a ilu tak naprawdę bierze czynny udział w tych przedsięwzięciach ?


Dzięki Lami, która stworzyła nam wspaniałe miejsce gdzie możemy/mogliśmy poszerzyć swoją wiedzę na temat sztuki, podzielić się swoją twórczością (mniejszą czy większą a jednak zawsze wytworem naszych rąk, naszej pracy i serca), nawiązać wspaniałe znajomości , mieliśmy przez te lata istnienia forum możliwość skorzystania ze wspaniałego dobrodziejstwa i ludzkiego i technologicznego.

Konkurs był interdyscyplinarny i szkoda, że ponownie okazał się tylko malarskim :(

Jak już wylewam smutki...to tęsknię za czasami gdy na forum tętniło życie...Niestety FB zniszczył to kameralne życie i tamte czasy nie wrócą :( Sukcesywnie odchodzili fantastyczni ludzie a czym jest forum bez ludzi?
Dobrze, że Wy jeszcze jesteście :-* Dlatego brawa i słowa uznania dla tych którym jeszcze się chce. :brawo:


MPietak napisał(a): Pozdrawiam następnym razem się zastanowię nim coś zrobię


Rób, wstawiaj tylko proszę nie usuwaj :D ;) Spuściłeś powietrze ze swojego "balonu" a ze mnie też zeszło i tak jak Lami zrobiło mi się przykro. Póki jeszcze kilka balonów leci to jesteśmy, trwamy. Chyba, że w końcu Lamka stwierdzi, że to za mało, spuści powietrze i zrobi THE END
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Poprzednia stronaNastępna strona

cron