Maków Podhalański 2011

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 8 sierpnia 2011, 17:11

to był bardzo fajny plener , pod kazdym względem, mili uczestnicy, weseli i w koncu nauczyłam się tańczyć.
będę miło i długo wspominać ten plener. Nowe znajomości , Nowe kontakty artystyczne , bardzo owocny :ok: :ok: :ok:
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez oldmalarz Pn, 8 sierpnia 2011, 19:35

to prawda
to trzeba napisac..
no i nikt nie pochwalił jedzenia ...a z cała pewnoscią powinien.. ;)
miejmy nadziej ze do tych spuperlatyw dołozy sie organizator.. pewnie jak dotąd na duzo pracy.. :)
oldmalarz
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 8 sierpnia 2011, 22:30

jedzenie , było nie złe, troche mało pektyn, ale za to słodkoścki , ciacha pychota od sponsora a raz sama Burmistrzowa dla nas tort upiekła - palce lizać
Mietek zadbał o wszystko co dobre, a występy zespołów z "całego" swiata umilały nam wieczory - super
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Gluch Pn, 8 sierpnia 2011, 23:02

Bardzo dziękuję za miłe słowa, bo starałem się ile mogłem żeby wszystkim było miło i przyjemnie a obowiązki plenerowe nie były celem zasadniczym. Cieszę się że było sympatycznie i bez żadnych incydentów a mieszkańcy okoliczni zazdrościli nam zabaw do \średnio\ , 3 rano . Lamka nie tu się tańczyć nauczyła bo od początku tańczyła bardzo ładnie, szczególnie z Zenkiem i Markiem . Musze też dodać ,że grupa klubu twórców sztuki wyróżniała się talentem, pracowitością i sympatycznością. Mam ogromną satysfakcję ,że udało mi się ich tu ściągnąć . Prace całej czwórki mocno się wyróżniały. Dziękuję . Jak wrócę z pleneru u Kossaków moje sprawozdanie będzie obszerniejsze i podparte foto z pryzmatu organizatora. Pozdrawiam Hej
Avatar użytkownika
Gluch
 
Posty: 223
Dołączył(a): Śr, 25 listopada 2009, 23:02

Postprzez oldmalarz Pn, 8 sierpnia 2011, 23:09

:ok: :brawo: wypada życzyc tylko identycznej ekipy na nastepnym plenerze i takiej samej atmosfery :brawo:
oldmalarz
 

Postprzez Galandir Wt, 9 sierpnia 2011, 00:41

wypada jak wypada. życzę ekipy dużo większej i jeszcze lepszych dzieł.
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Poprzednia strona