XIII Plener malarstwa i rzeźby Maków Podhalański

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

Postprzez Jagoda Pn, 12 sierpnia 2013, 09:51

Andrzeju Zibeliusie, a kto mówi o sporze ??????????? :) :)
Mnie chodzi o twórczość Andrzeja Walaska, przyznasz ,że jest imponująca. Znam dobrze Andrzeja W, jest nie tylko bardzo dobrym artystą , ale i wspaniałym człowiekiem. Jego pejzaże nie mają sobie równych. Nie jestem dobrą malarką , ale na sztuce trochę się znam. Jeśli Pan Gluch pisze,że nie widział dobrych prac Andrzeja...to stanęłam w obronie "dobrego malarstwa", ale pewnie niepotrzebnie , bo odbiór sztuki jest subiektywny .
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Gluch Pn, 12 sierpnia 2013, 12:46

Jagodo czytaj uważnie teksty......ja na temat plenerów......się nigdzie nie wypowiadałem w tym roku..... a jeżeli chodzi o Maków to tekst napisał Andrzej Zibelus ....nie ja.....Generalnie uważam....jest dobrze...ale nie najlepiej jest.......każdy ma prawo do subiektywnego odbioru rzeczywistości i związanych stąd emocji...
Avatar użytkownika
Gluch
 
Posty: 223
Dołączył(a): Śr, 25 listopada 2009, 23:02

Postprzez Waldemar Jarosz Pn, 12 sierpnia 2013, 20:23

Gratuluję :brawo: udanego pleneru.
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Jagoda Pn, 12 sierpnia 2013, 21:18

Gluch napisał(a):Jego Wielebny Andrzej Zibelus, to niezwykle pożyteczna postać , zjawisko, na tym plenerze, i myślę że na każdym innym. Utalentowany i bardzo szybki malarz, bez żadnych kompleksów, pełnił u nas wiele ról, od informatyka \prowadził na bieżąco stronę pleneru\ do spowiednika, pocieszyciela strapionych i wątpiących do wesołego kompana od tańca i różańca z worem inteligentnych kawałów. Polubił naszą WENE TWÓRCZĄ ale na koniec zdecydował ,że tylko od święta. Zostawił więcej prac niż powinien uzasadniając że jest ponad normatywny pod każdym względem. Słowem artysta godny polecenia, przy tym bardzo szczery w twórczości i życiu. Andrzeju ZAPRASZAMY NA DRUGI ROK i dziekujemy .


Szanowny Panie Gluch, a to kto napisał ? ...w tym roku ;) :) :) , nie sądzi Pan, że poprzez gloryfikowanie artysty ze swojego pleneru poniekąd chwali Pan i reklamuje swój plener ?
To nic zakazanego a tym bardziej złego, wręcz przeciwnie, tylko po co było pisać to:
Gluch napisał(a):.....jak czytam te wszystkie komentarze na temat plenerów...to porostu ... chce mi się śmiać.....plenery jak plenery.....

...a jeśli chodzi o uważne czytanie, proszę się nie obawiać, wydaje mi się ,że czytam za uważnie , bo i miedzy wierszami też ;) ....a na koniec, zgadzam się z ostatnim zdaniem Pana postu, każdy ma prawo do własnych subiektywnych ocen i emocji :ok:
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez MPietak Wt, 13 sierpnia 2013, 07:34

Jagoda napisał(a):]
...a jeśli chodzi o uważne czytanie, proszę się nie obawiać, wydaje mi się ,że czytam za uważnie , bo i miedzy wierszami też ;) )

czytam w miarę uważnie i Gluch nie podoba mi się to co jest między wierszami :dobani:
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Zibelius Wt, 13 sierpnia 2013, 08:48

Nie prosiłem Mietka Głucha o to żeby pisał jakiekolwiek pochwały pod moim adresem.Proszę nie ośmieszać Jadziu mojej osoby przez pokazywanie tego akurat postu Mietka.Nie zabiegałem i nie zabiegam o czyjekolwiek uznanie.Nie żyję z tego co maluje i reklama mi nie potrzebna .Napisał co chciał.A to ze reklamuje swój plener to nic złego.Każdy komisarz to robi i powinien robić .Bo to reklama sztuki.Proszę nie mieszać mnie do waszych sporów który tylko ośmiesza plener i artystów .
Zibelius
 

Postprzez Gluch Wt, 13 sierpnia 2013, 10:40

Szanowna Jadwigo dosyć fajnie malujesz, dlatego nie trać czasu na analizę tekstów...co jest napisane pomiędzy wierszami.......bo i tak nie zgadniesz do końca. Wielebnego Zibelusa zostaw w spokoju, czytaj uważnie jego teksty a wiele się o sztuce nauczysz. Ja znam Walaska tylko z malowania architektury, a nigdzie nie znalazłem jego innych prac \np. pejzaży\ U nas był 3 razy i malował tylko architekturę. Zgadzam się że jest z niego wesoły sympatyczny kompan. Jag byś miała ochotę to zapraszam Cie na plener 2014 Typ malarstwa który tworzysz na pewno zadowoli naszych sponsorów. Hej
Avatar użytkownika
Gluch
 
Posty: 223
Dołączył(a): Śr, 25 listopada 2009, 23:02

Postprzez Jagoda Wt, 13 sierpnia 2013, 11:36

Właściwie to macie rację , po co ja to wszystko piszę , analizuję , marudzę :hmm: ......nie miałam najmniejszego pojęcia, że ośmieszam artystów i plenery .
Pozostaje mi tylko PRZEPROSIĆ pokrzywdzonych ...więc PRZEPRASZAM
Panie Gluch, nie wiem czy czas mi pozwoli, ale dziękuję za zaproszenie na plener.
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Gluch Pt, 16 sierpnia 2013, 09:12

...Szanowna Jadwigo nie traktuj wszystkiego tak dosłownie i poważnie.....dobrze że piszesz szczerze i z Twojego punktu widzenia...takie wpisy mają wartość bo zmuszają do zastanowienia, refleksji, ....i do kontry...coś się wtedy dzieje. Gorąco pozdrawiam
Avatar użytkownika
Gluch
 
Posty: 223
Dołączył(a): Śr, 25 listopada 2009, 23:02

Postprzez Jagoda Pt, 16 sierpnia 2013, 23:43

:)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Poprzednia strona

cron