Sucha Beskidzka zima 2010

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

Postprzez Gluch Pt, 12 marca 2010, 22:06

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Gluch
 
Posty: 223
Dołączył(a): Śr, 25 listopada 2009, 23:02

Postprzez oldmalarz Pt, 12 marca 2010, 23:43

ooo.. :o Marysia była..
oldmalarz
 

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 13 marca 2010, 00:22

ta Marysia?
fotki są za małe i do góry nogami
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Homer So, 13 marca 2010, 00:24

powiększ sobie xD
Avatar użytkownika
Homer
 
Posty: 348
Dołączył(a): Cz, 29 października 2009, 21:32

Postprzez Gluch So, 13 marca 2010, 12:57

Szanowne ludziska ,ja nie umie grzebać w internecie, aby zdiecia powiekszyc należy kliknać dwa razy.
Wszystkie są proste Madziu. Madzia była zaproszona ale bezpośrednio przed plenerem zrezygnowała, czego żałuję bo u nas ładne i rozrywkowe panie są bardzo mile widziane. Plener był bardzo udany
było 9 pań i tyleż panów, codziennie zabawy do 3 a w piatek biesiada góralska w kaczmie
STYRNOL w Zawoi. 2 uroczyste obiedy na Zamku w Suchej Besk. Na końcu bezpłatne badania
lekarskie dla wszystkich./niestety okazało sie że paru ma zaawansowaną cukrzycę, kamienie
w śledzioniee i nerkach , a o tym nie wiedzieli\ Nie wszyscy sie przyznali do wyników. Będzie filmik
to go wgram. Mój następny plener w Makowie Podh. od 3o VII do 8 VIII. X jubileuszowy,
moge dla KTS wygospodarować miejsce na ciekawą parę . Sztuke dstawiamy na II miejscu
liczy się komunikatywność , rozrywkowość i umiejętność tradycyjnego malowania czy rzeźbienia.

Jest mi przykro ,że Madzia ten temat przeniosła z działu plenery , motuwując ,że jest konkurencją
dla plenerów jej. Jaka zemnie konkurencja. Hej
Avatar użytkownika
Gluch
 
Posty: 223
Dołączył(a): Śr, 25 listopada 2009, 23:02

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 13 marca 2010, 13:16

Mietek, nie mozesz się gniewać, wstawiłeś w złe miejsce, od poczatku "Spotkania ze sztuka " to miejsce na relacje z Waszych plenerów,

NIE , BYŁAM bo NIE MOGŁAM a nie że zrezygnowałam , no niestety pech , nad pechem , ale niestety praca wazniejsza.
A widze , że jest czego żałować , że fajnie było :D
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez oldmalarz So, 13 marca 2010, 14:10

Gluch napisał(a):Szanowne ludziska ,ja nie umie grzebać w internecie, aby zdiecia powiekszyc należy kliknać dwa razy.


..owszem zle nie jest mozna sobie powiekszyc tak jak mówisz ..Magdzie raczej chodziło o dostosowanie fotek do standardów na tym forum czyli do 600'ki..
oldmalarz
 

Postprzez Gluch So, 13 marca 2010, 19:06

Droga Madziu , nie ma pojęcia wasze plenery , i Twoje plenery , jeżeli ten portal ma żyć , o co bardzo sie starasz wszędzie go reklamując , to swoimi plenerami , ludzi nie przyciągniesz, niech w tyn dziele są wstawiane
relacje z plenerów , wszyscy którzy gdzieś brali udział i tp. Nadpisałaś mi , że jestem konkurencja=ą , pomysł jaką.
ja Ci żadnych artystów nie podbieram , a moja propozycja to grzeczność wynikająca z faktu
, że tu jestem.
Doskonale wiesz ,że chętnych jet wielokrotnie więcej jak miejsc, O czym mowa.

Ja jesteś szczera to wstaw to z powrotem tam gdzie było PLENERY a nie spotakania ze sztuką ,
relacja z pleneru / 19 osób , a relacja z wystawy 1 osoby \ to nie to samo.
Avatar użytkownika
Gluch
 
Posty: 223
Dołączył(a): Śr, 25 listopada 2009, 23:02

Postprzez Kate So, 13 marca 2010, 19:15

Gluch ja nie widze nic złego w tym co Lamka zrobiła i rozumiem dlaczego jest taki a nie inny podzial.

Magda, jak inni nie widzą roznicy to zmien nazwe dzialu Plenery, na plenery KTS i po sprawie.
Avatar użytkownika
Kate
.
1.
2...
moderator

.
1.
2...
 
Posty: 339
Dołączył(a): So, 31 października 2009, 09:47

Postprzez Kate So, 13 marca 2010, 19:16

o widze ze juz to zrobilas. i Bardzo dobrze
Avatar użytkownika
Kate
.
1.
2...
moderator

.
1.
2...
 
Posty: 339
Dołączył(a): So, 31 października 2009, 09:47

Następna strona

cron