KOZIENICE 2010 - MALARSKO - RZEŹBIARSKI

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości

Postprzez rudiart N, 18 lipca 2010, 08:20

Stosowne informacje dot rzeźbiarstwa w drewnie zmieszczę ewentualnie w innym temacie, w stosownym miejscu o ile będzie tak potrzeba.
No rzeźbią kobiety i mężczyźni, liczy się pasja i chęć, pleć nic nie ma do tego.
Ostatnio edytowano N, 18 lipca 2010, 20:20 przez rudiart, łącznie edytowano 1 raz
rudiart
 

Postprzez Krysia karo konin N, 18 lipca 2010, 15:44

Lamka byłabyś jedną z nielicznych kobiet rzeźbiarek.Już Cię widzę.Zna ktoś kobietę -rzeźbiarza?Nawet nie wiem jak to się odmienia.Ja takich przyrządów się boję.Rudi,miłego pleneru.
Krysia karo konin
 

Postprzez Stopa N, 18 lipca 2010, 16:39

Akurat kobiet rzeźbiarek jest pełno :P
Stopa
1.
1..

1.
1..
 
Posty: 270
Dołączył(a): N, 1 listopada 2009, 21:29

Postprzez Sui Fong N, 18 lipca 2010, 17:11

Stopa napisał(a):Akurat kobiet rzeźbiarek jest pełno :P


A to ciekawe bo ja nie znam żądnej :(
Szczęściarz z ciebie drogi Stopa...
Sui Fong
 

Postprzez rudiart N, 18 lipca 2010, 19:41

Akurat błąd moi drodzy, dziewczyny rzeźbią nie tylko w drewnie ale i w kamieniu i to bardzo kobiece kobiety ;
sui fong wal sie z anonimami i kretynami nie polemizuję :dobani:
Swoimi poprzednimi postami dałeś (łaś) , świoadectwo niedojżałości - nie [pisz do mnie "osobo - anonim "
sobie nie życzę :dobani: :o
rudiart
 

Postprzez Krysia karo konin N, 18 lipca 2010, 19:53

Zaczęłam czytać "Udrękę i ekstazę" i tu jest tak pięknie opisane jaki ma rzeźbiarz stosunek do kamienia,jakie uczucia wyzwalają się w momencie pierwszych uderzeń.To jest coś niesamowitego.I pewnie jako laik,mylę się sądząc,że wymaga to ogromnej siły fizycznej.
Rudi jak to jest?Bo jeśli jednak potrzebna jest krzepa,to podziwiam te kobietki o których piszesz.
Krysia karo konin
 

Postprzez rudiart N, 18 lipca 2010, 20:05

Miło Krysiu, no rzeźbią dziewczyny i to bardzo subtelne i kobiety, trzeba by je zapytać o motywację, ja się nie poważę o odpowiedź, przypuszczam że wielka pasja ;)
Wybacz ale pewnie, nie dokończymy dyskusji na tym portalu, bo nie będzie mi dane, wybacz , przepraszam i pozdrawiam :) :-*
Rudi
rudiart
 

Postprzez Sui Fong N, 18 lipca 2010, 23:05

rudiart napisał(a):Akurat błąd moi drodzy, dziewczyny rzeźbią nie tylko w drewnie ale i w kamieniu i to bardzo kobiece kobiety ;
sui fong wal sie z anonimami i kretynami nie polemizuję :dobani:
Swoimi poprzednimi postami dałeś (łaś) , świoadectwo niedojżałości - nie [pisz do mnie "osobo - anonim "
sobie nie życzę :dobani: :o


Nie miłe słowa z twojej strony a napisane w sposób osoby na poziomie, choć nimi nie są ...
Jeśli twoim zamiarem było mnie urazić to ci sie udało!
Czuje się zrażony. Dziękuję! ;)
I wedle twojego samolubnego życzenia. Nie będę podejmował dyskusji, ani żądał zadość uczynienia.
Bo po co mi to?
Sui Fong
 

Postprzez Galandir Śr, 29 czerwca 2011, 02:21

a tak rychło w czas :D ale dopisze że ja znam 3 rzeźbiarki tym znakomita z Włodawy Władzia W. . czyli jak się chce to moszna ^^
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez rudiart Śr, 29 czerwca 2011, 14:48

Dzięki Gal... , za post :) płeć nie ma nic do rzeczy... i ja znam wiele wspaniałych , uroczych i bardzo kobiecych dziewczyn które rzeźbią nie tylko w drewnie ale i w kamieniu...
... ale z głupcami trudno się rozmawia, zwłaszcza w necie ;)
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Poprzednia stronaNastępna strona