WYSTAWA KTS Co wy na to?

wystawa

Ankieta wygasła So, 10 sierpnia 2013, 18:16

1- w ramach
4
13%
2- bez ram
6
20%
1- 3D
2
7%
2- zwykłe
4
13%
1- Tematyczna
0
0%
2- Dowolna
14
47%
 
Liczba głosów : 30

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

Postprzez Jagoda Wt, 9 lipca 2013, 13:15

Wszystko ładnie pięknie, ale to pracowite przedsięwzięcie. Pomysł dobry, Magda proponuje dużo, ale nie można wszystkiego na nią zwalać. Znam MASARNIĘ, myślę,że gdyby zapełnić te dwie sale wystawowe to byłoby super, sądzę,że wystawiających nie będzie tak dużo jak myślimy ...bo jak zwykle zaczną pojawiać się kłopoty ;)
Zibelius napisał(a):Ja komisarzem nie chce być.

Andrzeju...a dlaczego nie ????
Zawsze wspominasz,że nie jesteś ograniczony czasem, jesteś marszandem więc wiesz jak tematycznie rozwiesić prace , wiesz co powiedzieć o danej pracy, czyli idealny komisarz wystawy....a gawędzić możesz do woli swoją drogą ;)
Część ludzi prace przyśle...trzeba je odebrać, rozpakować , powiesić ...........Magdzie samej będzie ciężko, nie powinna też z własnej kieszeni płacić komuś obcemu, myślę ,że o tej stronie wystawy (czysto technicznej) też należy pomyśleć. Czy jesteśmy w stanie taką wystawę zorganizować.
Termin późnojesienny czy zimowy ???...myślę ,że nie trafiony, bo kto przyjedzie parę set km w krótki jesienny dzień czy śnieżną zimę ?? ...zakładam ,że tylko nieliczni ...założenia pewnie mam pesymistyczne ( taki charakter) , ale nie lubię byś zaskoczona sytuacją, którą można przewidzieć :hmm:
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Zibelius Wt, 9 lipca 2013, 13:38

Wszystko da się przemyśleć. :) Ja pojadę kilka dni wcześniej i pomogę we wszystkim na miejscu.To gwarantuję :) Ale komisarzem może być tylko Lamka jako osoba doświadczona w takim komisarzowaniu.To jej teren .Ja mieszkam z 500km dalej.Komisarz ma znać miejscowe układy .Jesień piszesz Jadziu NIE, zima NIE, lato ludzie są na plenerach to też NIE to zastaje wiosna jak puszczą śniegi i będzie dużo czasu na organizacje poważnej imprezy.Można też odpuścić,przemilczeć wszystko i olać taką wystawę.Tylko wtedy niech nikt już nie płacze że, nic się nie dzieje.Proszę o wypowiadanie się co o tym myślicie.Niekoniecznie że, to dobry pomysł ,można napisać przecież że, to głupota i zbędna sprawa.Przemilczeć tej dyskusji nie można.
Zibelius
 

Postprzez Jagoda Wt, 9 lipca 2013, 14:04

Zibelius napisał(a):Proszę o wypowiadanie się co o tym myślicie.Niekoniecznie że, to dobry pomysł ,można napisać przecież że, to głupota i zbędna sprawa.


Widzę,że Cię zdenerwowałam :hmm: ...jeśli tak ...PRZEPRASZAM
Andrzej oprócz białego i czarnego jest jeszcze szare ...wiesz , bo jesteś kolorystą ;) , do czego zmierzam...pomysł z wystawą jest bardzo dobry , jest ładne miejsce, a i Grodzisk Wlkp. to piękne, zadbane miasteczko. Warunki Lamka oferuje super, wiem , bo byłam na plenerze u niej, jest luksusowo. Potrzeba tylko chętnych do pomocy przy tej wystawie...byłam zaskoczona Twoją odmową komisarzowania :hmm:
Co do terminu...jeśli chodzi o mnie to każdy jest dobry, mam dobre połączenie do Grodziska a i w Poznaniu mam się gdzie zatrzymać . Pomyślałam o innych uczestnikach wystawy...o Tobie też ...ale jak widzę niepotrzebnie.
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Evagelia Wt, 9 lipca 2013, 14:10

W swietle wszystkich wypowiedzi doszlam do wniosku ze moja wyglada wybitnie glupio wiec ja usunelam :hmm:
Ostatnio edytowano Wt, 9 lipca 2013, 16:01 przez Evagelia, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Evagelia
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Cz, 29 października 2009, 21:40

Postprzez Krysia karo konin Wt, 9 lipca 2013, 14:29

Pomysł bardzo dobry,pod warunkiem,że przynajmniej 15 osób zadeklaruje chęć brania udziału w tym przedsięwzięciu. Nie wiem,czy jak będzie mniej osób to jest sens.
Wtedy po dwie, trzy prace każdy daje i mamy wystawę ok.30-40 prac.
Z pewnością dużą zachętą będzie proponowany przez Lamię katalog.
Ja bardzo chętnie przystąpię do projektu.
Krysia karo konin
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 9 lipca 2013, 14:42

to otwieram nowy temat z listą wystawców , kazdy chetny sie wpisze jako post
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Zibelius Wt, 9 lipca 2013, 14:47

Nie wystawienie prac przez członków KTS było by dla mnie całkowicie niezrozumiałe.Może ktoś nie mieć czasu przyjechać.Ale wysłać??? każdy znajdzie czas zapakować i wysłać kurierem chociaż jedna pracę.My nie jesteśmy jakimś tajnym stowarzyszeniem gdzie wejście obłożone jest hasłami.Pokazujemy publicznie swoja twórczość.A spotkanie w realu i zorganizowanie poważnego spotkania dało by szanse wspólnych działań na szerszych forach poza granicami Polski.łatwiej przebić się grupie artystycznej dobrze zorganizowanej jak pojedynczej osobie.Jest w takim grupowym wystąpieniu różnorodność twórcza
Zibelius
 

Postprzez jola Wt, 9 lipca 2013, 14:53

Święta racja :)
jola
...
2..
2.
2...

...
2..
2.
2...
 
Posty: 1947
Dołączył(a): N, 12 września 2010, 22:15

Postprzez muszka111 Wt, 9 lipca 2013, 16:09

Wspaniały pomysł...dobrze, że będzie taka wystawa...jesteśmy poważną artystyczną grupą...będzie wspaniale pokazać się razem... :brawo: :brawo: :brawo:
Avatar użytkownika
muszka111
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 1832
Dołączył(a): Cz, 17 grudnia 2009, 03:13

Postprzez cos Wt, 9 lipca 2013, 18:16

Bardzo dobry pomysł z tą wystawą. Jeżeli można... to też bym się dołączył...
cos
1...

1...
 
Posty: 145
Dołączył(a): Śr, 1 czerwca 2011, 12:41

Poprzednia stronaNastępna strona

cron