WYSTAWA KTS Co wy na to?

wystawa

Ankieta wygasła So, 10 sierpnia 2013, 18:16

1- w ramach
4
13%
2- bez ram
6
20%
1- 3D
2
7%
2- zwykłe
4
13%
1- Tematyczna
0
0%
2- Dowolna
14
47%
 
Liczba głosów : 30

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

Postprzez Zibelius Cz, 11 lipca 2013, 13:58

Przecież nie musimy działać jak cichociemni :lol: Trzeba do malarstwa dołączyć trochę radości,życia i miłości.Nie można szpanować .Jak tu wchodzą artyści i zamieszczają prace to z wyprzedzeniem roku można sobie zaplanować taki wyjazd albo chociaż wysłanie pracy czy prac.To nie jest konfrontacja kto większy ,kto lepiej maluje.Każdy ma swoje myślenie,swoją duszę i swoją odpowiedzialność za to co pisze i mówi.Pora spotkać się i pogadać a może i pomalować .Przecież takie trzydniowe spotkanie mogą być warsztatami malarskimi czy kursem.Kto chce coś pokazać to pokaże innym kto chce zada pytania i wcale nie musi dostać odpowiedzi.Pora pokazać co się wie a nie tylko jako anonim .Ja jestem Andrzejem i nie boje się spotkań żadnych.Bo sztuka to moje jedyne i naturalne środowisko poza podróżami ,myślistwem i wędkarstwem.Było by rewelacyjnie jak by zjawili się na tym spotkaniu ludzie którzy tu piszą o farbach o laserunkach.światłocieniach ,ikonach,gessach ,płótnach, dechach i pokazali jak to się na żywo robi.Obiecuję ze swojej strony że przywiozę kamerę i nakręcę wszystko o tym spotkaniu .Póżniej ktoś mi to zmontuje i za zgodą wszystkich roześlę takie portfolio po świecie że głowa mała.Mam komu wysłać.Taka zróżnicowana grupa naprawdę ma szanse.Kto się nie zechce załapać do naszego pociągu to pociąg odjedzie i tylko zostanę zdjęcia Petuchy z naszym odjeżdżającym pociągiem.Możecie mi wierzyć.całe życie handluje sztuką z tego żyje i wróżę tej grupie przyszłość.Każdy z nas może się przyłożyć na całego.Dać duszę i całą swoją wiedzę i inteligencje i namalujmy po dwa obrazy większe np 80x60 na blejtramach 3D z grubych dech zrobionych 6cm.bok.Zróbmy to z jajami i rozmachem .Bo jak nie,to będziemy towarzystwem wzajemnej adoracji i będziemy się prześcigać w pochwałach pod internetowymi zdjęciami.JEST SZANSA .A JA ANDRZEJ ZIBELIUS OGŁASZAM POWSZECHNĄ MOBILIZACJĘ TEGO FORUM. :-* :-* :dance: :dance: 8)
Ostatnio edytowano Cz, 11 lipca 2013, 14:54 przez Zibelius, łącznie edytowano 1 raz
Zibelius
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 11 lipca 2013, 14:37

:ok:
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Krakusia Cz, 11 lipca 2013, 15:27

Ale zamieszałam :) zatem wyjaśniam by nie było niedomówień:
1. W Grodzisku Wlkp w tejże galerii "Masarnia" dopiero co brałam udział w wystawie, 2 miesiące temu, razem z Lamią i Waldkiem Jaroszem tutaj link: viewtopic.php?f=58&t=1845
Wcześniej już 2-krotnie (na Rynku i Kotowie) pokazywałam obrazy w Grodzisku Wlkp. zatem nie boję się żadnej konfrontacji ani nie lekceważę miasta czy artystów.
To chyba oczywiste i proszę zważać na słowa!
2. Napisałam wyraźnie na 3 str. tego wątku, że w tym terminie (co Wy proponujecie) mam indywidualną wystawę i to jest zasadniczy powód braku mojej deklaracji. Wy się obawiacie, że całe wielkie w ilości artystów KTS nie zapełni 2 niewielkich sal w "Masarni", a ja sama mam wystawę w muzeum gdzie dano mi aż 3 ogromne muzealne sale. Zwyczajnie boje się, że nie podołam, a mniej udanych obrazów nie pokazuję publicznie. Zatem nie doszukujcie się różności z mojej strony, bo powód jest banalnie oczywisty.
3. Nie zgodziłam się by Lamka pokazała na wystawie mój obraz "Lato", który sprzedałam pewnemu miłemu panu z Grodziska, bo taki mam zwyczaj. Uważam, że obraz sprzedany nie jest już moją własnością. Poza tym boję się by nie został uszkodzony obraz lub jego rama. Od zawsze taki mam szacunek dla kupujących.
4. Nie napisałam, że rezygnuję z wystawy KTS, tylko ze teraz nie mogę się zdeklarować. Być może sytuacja mi sie wyklaruje zanim zamkniecie listę.

To tyle :)
Liczę, że zmobilizujecie mnie do malowania i jakoś podołam :)
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MPietak Cz, 11 lipca 2013, 16:10

Krakusia napisał(a):Liczę, że zmobilizujecie mnie do malowania i jakoś podołam :)

Krakusia; pytałem i cieszy mnie Twoja odpowiedź jestem pewien ,ze podołasz kolejnemu wyzwaniu .Uwielbiam oglądać Twoje prace choćby i z fotorelacji bo sam jestem rzeczywiście nieruchliwy.Pozdrawiam :-*
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 11 lipca 2013, 16:32

jak pisałam , GALERIA MASARNIA składa sie z 4 sal , wystawę Waldka i Marynistyczna była na - BIAŁEJ sali , jest jeszcze Ceglana i Szara,
Biała pojedyńczo wieszana - 12-14 szt
Ceglana - 1o-12 szt
Szara na sztalugach 6 szt
= 30
ale mozna powieszać podwójnie na Białej sali

za wczesnie sie o to martwicie
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez MPietak Cz, 11 lipca 2013, 16:33

Ela Kolodziejczyk napisał(a):Gratuluje pomyslu :brawo: trzymam kciuki zeby wszystko Wam sie udalo. I na rany boskie niech ktos z duza sila przekonywania nakloni MPietaka do wziecia udzialu. Jego obrazy rewelacyjne.

Jestem zaskoczony tym co czytam Ela jesteś zbyt łaskawa w ocenie moich mazideł a już Ci namawiać mnie do pokazywania tego co maziam po za forum to trochę na wyrost .Tak z ręką na sercu o ile sama uważasz swoje prace jako początkującej artystki to ja i moje mazidła wisząc obok Twoich były by jak kiepski żart.Mam nadzieję ,że weźmiesz sobie pod rozwagę ,że pokazanie się w zrzeszeniu szerszym daje też szanse pokazania się szerszemu po za gronem znajomych i może dać szybciej kopa w górę tego jesteś warta ze swoimi świetnymi pracami . :ok: Jak nie tacy artyści jak Ty to pozostaje byle jakość i maziajstwa takich jak ja tego lepiej zaoszczędzić Wszystkim .Pozdrawiam :-*
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 11 lipca 2013, 16:39

ustalamy
OBRAZY
- BEZ RAM ( bo byłby kociokwik przecwiczone na marynistycznej, cieżko dopasować)
- zamalowane boki , zgodne z obrazem ( nie po całości jakimś kolorem, tylko jak wynika z obrazu)
- 3D , ale i zwykłe. ( bo nie każdy lubi a 3D się nie oprawia)
- wymiar min. 50x60 max. 60x80
- po 1, lub po 2 obrazy zalezy od zgłoszeń udziału.
- temat? do dyskusji , lub bez tematu ?


jeszcze jest czas
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Krysia karo konin Cz, 11 lipca 2013, 16:51

Myślę,że tematu nie ma co narzucać.Każdemu coś innego w duszy gra.
Ostatnia wystawa z okazji 30-lecia ZPAMiG-u udowodniła,że różnorodność tematyczna czyni wystawę bardzo ciekawą.
Jeśli chodzi o zamalowanie boków jako kontynuację obrazu,to jestem przeciwna,ponieważ nie zawsze to dobrze wygląda.Jeden kolor też dobrze działa.To chyba nie ma większego znaczenia.
Krysia karo konin
 

Postprzez Ela Kolodziejczyk Cz, 11 lipca 2013, 17:03

MPietaku :) jestem amatorka po trzykroc zaprzysiezona krotko malujaca amatorka. To mi daje mozliwosc malowania co chce i jak chce bez patrzenia na mody i sprzedajnosc obrazow. To osobiste malarstwo, nie mam parcia na sukces, dlubie sobie moje kolorowe plocienka w kaciku kuchni i jestem szczesliwa. Nic wiecej mi nie trzeba :) Jesli mam potrzebe rozwoju to dla wlasnej satysfakcji, ze taka sierotka jak ja potrafi cos tam namalowac :D . Sam widzisz ze do blysku fleszy sie nie nadaje. Niech zostanie jak jest :)
Ale cieszy mnie ze cos pozytywnego sie dzieje :brawo: \
Zmykam do dlubania :-*

Poprostu mam wysokie mniemanie o Twoim malarstwie.
Avatar użytkownika
Ela Kolodziejczyk
 
Posty: 574
Dołączył(a): Śr, 19 grudnia 2012, 22:46

Postprzez Jagoda Cz, 11 lipca 2013, 17:52

Lamka napisał(a):ustalamy
OBRAZY
- BEZ RAM ( bo byłby kociokwik przecwiczone na marynistycznej, cieżko dopasować)

...wielka szkoda :hmm:
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Poprzednia stronaNastępna strona