WYSTAWA KTS Co wy na to?

wystawa

Ankieta wygasła So, 10 sierpnia 2013, 18:16

1- w ramach
4
13%
2- bez ram
6
20%
1- 3D
2
7%
2- zwykłe
4
13%
1- Tematyczna
0
0%
2- Dowolna
14
47%
 
Liczba głosów : 30

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 10 lipca 2013, 10:52

na Zamku w Poznaniu , to w drugiej kolejności, bo trzeba mieć co zaprezentować , a po Grodzisku już bedzie z kaa laogowana z folderem i pracami , wiec mozna będzie działać , faktem jest że trzeba będzie czekać na termin , bo az tak mocna to ja nie jestem :D
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 10 lipca 2013, 10:53

Elu, o to się nie martw coś wybierzesz, do wystawienia , a koszt poczty to max. 30 zł
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Jagoda Śr, 10 lipca 2013, 11:02

Ela Kolodziejczyk napisał(a):Nie, Jagodka :) pomysl jest rewelacyjny, i ze wszystkich sil mu kibicuje, ale zeby brac w takiej imprezie udzial to trzeba miec odpowiedni poziom. Nie czuje sie na silach


Droga Elu, rozumiem,że to żart..........albo po prostu uważasz,że Twoje prace są za dobre żeby dać na Naszą wspólną wystawę :hmm: ...nawet nie myśl o tym, że się wymigasz ;) ...myślę,że każdy z nas chciałby na żywo zobaczyć Twoje prace , w ogóle prace na żywo to co innego niż fotki.
Elu, bez żadnych bezsensownych tłumaczeń , pakujesz prace i wysyłasz .... :ok:
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Ela Kolodziejczyk Śr, 10 lipca 2013, 12:31

Droga Elu, rozumiem,że to żart..........albo po prostu uważasz,że Twoje prace są za dobre żeby dać na Naszą wspólną wystawę :hmm:


Droga Jagodko i Lamko, chodzi o to ze ta wspolna wystawa zapowiada sie na raczej powazna impreze. TV, katalog, niezalezne Jury... to juz nie luzne zebranie Klubowiczow. W momencie kiedy za kazdym razem kiedy siadam do obrazu z intecja namalowania czegos a na koncu wychodzi cos innego, to rozumiesz moje wahania. Jestem na etapie nauki, nie czuje sie uksztaltowana. To nie kokieteria z mojej strony, tylko powazne i uczciwe podejscie do tematu.
Pomysl mi sie naprawde podoba i mysle ze cale przedsiewziecie ma przyszlosc dlatego mu kibicuje.
Ostatnio edytowano Śr, 10 lipca 2013, 14:16 przez Ela Kolodziejczyk, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Ela Kolodziejczyk
 
Posty: 574
Dołączył(a): Śr, 19 grudnia 2012, 22:46

Postprzez joanpolkosnik Śr, 10 lipca 2013, 13:17

Pomysł z wystawą jest świetny. Jednak zbyt krótko i mało się tutaj udzielałam, żeby się zapisywać. Więc może dołączę następnym razem, bo mam nadzieję, że będzie też następny raz :)
joanpolkosnik
 
Posty: 118
Dołączył(a): N, 7 kwietnia 2013, 11:19

Postprzez Zibelius Śr, 10 lipca 2013, 16:48

Witaj.Nie jesteś za krótko.Wystawa jest dopiero za rok. :)
Zibelius
 

Postprzez MPietak Cz, 11 lipca 2013, 07:45

Pomysłowi należy tylko przyklasnąć . :brawo: swoją drogą to ciekawe ,że są jeszcze między nami ludzie którym się chce wbrew i na przekór .Tak chętnie lubimy narzekać ,że nic nie można że się nie da, ale kiedy mamy szansę sami wesprzeć bardzo ciekawą inicjatywę uchylamy się wypinając się .To nie fer :dobani: każdy z pośród nas zapisał się do KTS by móc prezentować swoje prace czasem uzyskać poradę by sie doskonalić Wszyscy deklarujemy sobie wzajemną życzliwość i chęć wspierania się .No to mamy jest inicjatywa która ze wszech miar godna jest minimalnego wysiłku jakim dla niektórych jest bądź wydaje się ,że jest możliwość prezentacji własnych prac w grupie ludzi życzliwych którzy ze sobą nie konkurują ale mając wspólna pasje wzajemnie się wspierają.Tym którzy osobiście nie mogą uczestniczyć daje się gwarancje odesłania przysłanej pracy .Nie rozumiem oporu jaki niektórzy pośród nas wykazują. Dziwię się ,że na propozycje Lamki w odniesieniu do Krakusi Krakusia zareagowała tak alergicznie chodziło o mozżiwość zaprezentowania jednej z jej prac której nie jest już nawet właścicielką .O co chodzi ? czy inni uczestnicy tego przedsięwzięcia nie są godni tak zacnego towarzystwa by ich prace wisiały opodal .Na pewno lamka uzgodni wcześniej obok jakiej pracy jest godne miejsce dla pracy znanej już artystki. Krakusiu moja życzliwość jest przy Tobie ale kiedy nie rozumiem stawiam pytania . To na początek będziecie mieli mnie dość jak bólu zęba :lol: :-P
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez jola Cz, 11 lipca 2013, 09:16

:brawo: ładnie pięknie ale Ciebie MPietaku nie ma jeszcze na liście ?
jola
...
2..
2.
2...

...
2..
2.
2...
 
Posty: 1947
Dołączył(a): N, 12 września 2010, 22:15

Postprzez Jagoda Cz, 11 lipca 2013, 13:28

:hmm: , tak czytam i myślę,że nic na siłę,( chociaż sama próbowałam namawiać ) wystawę zrobimy , bo konieczne minimum chyba jest, najwyżej po więcej obrazów każdy dostarczy ( zadeklarowany oczywiście)...pomysł bardzo dobry, piszę to po raz kolejny , no i widać teraz podejście artystów do forum jakim jest KTS ..................niby jest tak cudownie, ale jak propozycja "pokazania się" i poznania w realu , to mamy co mamy ( pomijam sytuacje losowe , ale termin prawie za rok więc o czym tu mówić) :hmm:
Jeszcze jedno, temat dopiero ruszył, więc pewnie za pesymistycznie podchodzę do wszystkiego , może będzie tylu chętnych,że Magda w MASARNI nie pomieści...może :hmm:
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 11 lipca 2013, 13:51

damy rade to zagospodarujemy wszystkie sale , w razie czego mam sztalugi, bo w sali "szarej" nie ma zawieszek .
będzie ok
właśnie organizuje wystawę IKON Andrzeja Binkowskiego , zaraz wstawie zaproszenie , do działu wystawy
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia stronaNastępna strona

cron