WYSTAWA KTS Co wy na to?

wystawa

Ankieta wygasła So, 10 sierpnia 2013, 18:16

1- w ramach
4
13%
2- bez ram
6
20%
1- 3D
2
7%
2- zwykłe
4
13%
1- Tematyczna
0
0%
2- Dowolna
14
47%
 
Liczba głosów : 30

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

Postprzez Zibelius Wt, 9 lipca 2013, 11:03

A może kiedyś odbędzie się gdzieś duża wystawa malarstwa i rzeźby dla członków KTS. :) Może ktoś będzie na tyle mocny i to zorganizuje .Wtedy wszyscy damy prace i wszyscy się spotkamy.Może trzeba będzie się zrzucić na taką wystawę to pomogą Ci którzy mają kasę.Każdy z nas jakieś układy ma tu i tam.Mogła by być wystawa że głowa mała. A może przy takiej wystawie dało by się zorganizować aukcję charytatywną po jednej pracy oddanej za darmo przez członków KTS. Pomyślmy kiedyś o tym.Ktoś nam pomoże i my komuś pomożemy.Nie wierze żeby się nie dało spotkać powiedzmy na trzy dni otworzyć taką wystawę,zrobić spotkanie członków KTS.A może ktoś dał by nam na jakiś czas duża sale wystawową za prace np. po jednej od każdego.Wtedy nie trzeba było by płacić.PODUMAJMY Może odbyć się od razu konkurs na żywo a oceniającymi byli by niezależni zaproszeni specjaliści.Pewnie dało by się nagłośnić nieźle w zamian za reklamy takie przedsięwzięcie,zaprosić media artystyczne a nie tylko gazetę regionalną.Jest zawodowy fotograf w naszym klubie.Mamy WSZYSTKO.Wiem że to masa roboty.Ale jest nas dużo.Poziom naprawdę jest w KTS wysoki.Wstydu nie ma na pewno :) :-*
Zibelius
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 9 lipca 2013, 11:28

w Grodzisku wlkp. u mnie w Galerii Masarnia , nie ma problemu, jestem komisarzem galerii i wystarczy że wybierzemy datę
przespać też gdzie jest bez kosztów .......
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 9 lipca 2013, 11:39

a zapomniałam o Domu Kultury naszym grodziskim, ma potęzne sale wystawowe , P. Burmistrz na pewno sie ucieszy.
jedna tylko róznica miedzy Masarnia, a Domem Kultury jest ogladalność , przez Masarnie przewija się duzo ludzi , a w Domu Kultury , tylko wycieczki .........
popularność Masarnia ma większą no i wernisaże pełne jadła i picia do 1szej w nocy hehe




Andrzeju, :-* wspaniały pomysł , :ok: :brawo:
cholercia dlaczego ja na to nie wpadłam
(dla siebie :-x )
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 9 lipca 2013, 11:44

zasponsoruje katalog
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez jola Wt, 9 lipca 2013, 11:51

Super by było -ale czy to ma być wystawa tematyczna ?
jola
...
2..
2.
2...

...
2..
2.
2...
 
Posty: 1947
Dołączył(a): N, 12 września 2010, 22:15

Postprzez Zibelius Wt, 9 lipca 2013, 12:03

Każdy daje swoje najlepsze prace.Ma być maksymalnie wysoki poziom.Szczeki opadną konkurencją przeróżnym.Ta impreza się uda. :dance: Wszyscy gdzieś jeżdżą i dlatego nie ma siły żeby nie wygospodarować trzech dni na spotkanie klubu.Potrzebna jest naprawdę duża sala.Tylko Lamka może to załatwić.Jak pisałem pierwszy post czułem już że, wkładam kij w jej mrowisko :-* :-* w którym jest królową.trzeba mieć doświadczenie żeby do tego się zabrać.Kto nie dojedzie przyśle prace ,bo wiadomo i zdrowie i inne nieprzewidziane sprawy.Niech to będzie impreza coroczna .Nie da się inaczej ,trzeba działać. :-* :-* .Rzucimy relacje wszędzie gdzie się da.Zima myślę ze była by dobra na taka akcje albo bardzo późna jesień.
Ostatnio edytowano Wt, 9 lipca 2013, 12:04 przez Zibelius, łącznie edytowano 1 raz
Zibelius
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 9 lipca 2013, 12:04

duza sala , to dOM kULTURY

TYLKO WERNISAZ będzie góra 2h , i katering mały
ja obcjonowałabym za Masarnią , w sumie są 4 sale a dwie na obrazy , zmieści się do 30-40 obrazów
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Zibelius Wt, 9 lipca 2013, 12:07

Ja komisarzem nie chce być.To musi być ktoś kto takim komisarzem bywał(czytaj Lamka).Ja się na wystawach zawsze zajmowałem gawędziarstwem o dziełach.Mogę zwiedzających oprowadzać ,opowiadać o dziełach
Ostatnio edytowano Wt, 9 lipca 2013, 12:14 przez Zibelius, łącznie edytowano 1 raz
Zibelius
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 9 lipca 2013, 12:09

no , dobrze .....
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Zibelius Wt, 9 lipca 2013, 12:13

To takie nasze spotkanie rodzinne .Każdy zaprosi kogo uważa .Jak wszyscy się przejmą będzie kapitalna profesjonalna impreza bez sztuczności i udawania.J Mamy okazje się sprawdzić i naprawdę możemy się pokazać w całym kraju.Poziom artystów z tego forum zasługuje na szersze pokazanie .Nie ma obaw nie jeden kleknie. :lol: :lol: :-*
Zibelius
 

Następna strona