WYSTAWA KTS Co wy na to?

wystawa

Ankieta wygasła So, 10 sierpnia 2013, 18:16

1- w ramach
4
13%
2- bez ram
6
20%
1- 3D
2
7%
2- zwykłe
4
13%
1- Tematyczna
0
0%
2- Dowolna
14
47%
 
Liczba głosów : 30

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

Postprzez joanpolkosnik Cz, 11 lipca 2013, 22:12

Ela Kolodziejczyk, coś wspominałaś, że jeśli będzie jeszcze ktoś malujący krótko, to też się zdecydujesz. Dobrze pamiętam? :) Więc śmiało, bez marudzenia, zapisuj się, nie będziesz sama. Podobnie jak Ty, maluję krótko i mam takie same obawy, ale będzie to jakiś krok na przód. Lepiej zaryzykować, niż potem żałować, że coś Cię ominęło.
joanpolkosnik
 
Posty: 118
Dołączył(a): N, 7 kwietnia 2013, 11:19

Postprzez Ela Kolodziejczyk Cz, 11 lipca 2013, 22:17

Nie smiejcie sie ze mnie, ja naprawde mam czasem totalne zalamki :) po co mam udawac ze wszystko mi wychodzi?
:-*
Joan, razem latwiej wsrod tych wyjadaczy, beda sobie dowcipkowac z nas dwoch :)
Avatar użytkownika
Ela Kolodziejczyk
 
Posty: 574
Dołączył(a): Śr, 19 grudnia 2012, 22:46

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 11 lipca 2013, 22:18

myslę, że taką wystawę możemy wpisać na stałe , co roku, stały termin
i możemy zrobić sobie konkurs na żywo jak Andrzej napisał.

folder, jakies pamiatki ze spotkania i wpiszemy nasze spotkania w kalendarium Miasta Grodzisska Wlkp .
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 11 lipca 2013, 22:20

dziewczyny, pamietajcie - lepiej żałować, że sie robiło , niż że sie nie robio .... :D
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Ela Kolodziejczyk Cz, 11 lipca 2013, 22:34

cos czuje ze to kolejne szalenstwo w moim zyciu, a obiecalam sobie ze to koniec z wariactwem i trzeba spowazniec :D Lamka ma racje, robilam rzeczy nietypowe delikatnie mowiac i zadnej nie zaluje :D
Avatar użytkownika
Ela Kolodziejczyk
 
Posty: 574
Dołączył(a): Śr, 19 grudnia 2012, 22:46

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 11 lipca 2013, 22:42

ja należę do kompletnych " wariatek" choć jestem pedantyczna, uregulowana i zaplanowana, ale czasem wpada jakiś debilny pomysł i jazda bez hamulców .... boskie .... przynajmniej jest co wspominać :D
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Zibelius Pt, 12 lipca 2013, 07:24

Ela :) Odłóż załamki w tym roku na bok. :lol: Ta wystawa to jak pospolite ruszenie.Nie ma migania.Malujesz na dobrym poziomie o czym wiesz ale lubisz polemiki i niech tak zostanie. 8) Zastanów się tylko co masz dać a nie czy dać.Minęły dwa dni od pomysłu a już jest nas dużo a Lamka załatwiła już LULU,sale i inne rzeczy. :brawo: Zastanówmy się poważnie co nam dało forum,klub KTS i co my możemy dla tego spotkania klubowego dać .Nie tylko prace ale również PRACĘ.Nie jesteśmy rywalizującymi ze sobą ludźmi o zwycięstwo.Jesteśmy jak jedna osoba.Mamy szanse zaistnieć nie mylić z karierą .Takie działanie pokaże nas jako poważny klub artystycznie i poważnych nas jako ludzi odpowiedzialnych.Nie wypada wpaść zamieścić kilka razy obrazki i znikać.Dostaliśmy od Lamii miejsce na zamieszczanie prac na dyskusje na naukę.To ona za to SAMA płaci żywizną.To teraz WSZYSCY my mamy swoimi pracami i swoja działalnością pomóc w rozsławieniu tego klubu i satysfakcje Lamii dać że nie jesteśmy leniwi i idziemy tylko na drapanego.Jak coś na forum nawali to piszemy do Lamii a ona płaci i naprawiają. NADEJSZŁA WIEKOPOMNA CHWIŁA POKAZAĆ KIM TO MY JESTEŚMY JAKO LUDZIE I ARTYŚCI.No i jak to bywało w histori spytam WSZYSTKICH.....POMOŻECIE TOWARZYSZE????????? NO. :dance: :-* :-*
Zibelius
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 12 lipca 2013, 12:36

:-*
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Ela Kolodziejczyk Pt, 12 lipca 2013, 15:05

Andi, spokojnie prace namaluje sliczniutkie, jeszcze troche czasu jest zeby sie podszkolic. Oczywiscie skonsultuje sie z Rada Starszych (doswiadczeniem). Musze sie troche podroczyc :D Maluje przywoicie, ale mozna lepiej.
To prawda, ze Lamka to juz prawdziwa instytucja. Oferuje wszystko, wlacznie z LULU, co mnie rzucilo na kolana i naprawde nie jestem z tych co nie doceniaja takich rzeczy. Sama niewiele moge zaoferowac poza pracami najlepszymi na jakie mnie stac, ucywilizowaniem sie i zmniejszeniem liczby zalamek do niezbednego minimum. Ja naprawde jestem pod wrazeniem tego co robi sla Nas Lamka. Chyba troche nas lubi :)
Avatar użytkownika
Ela Kolodziejczyk
 
Posty: 574
Dołączył(a): Śr, 19 grudnia 2012, 22:46

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 12 lipca 2013, 16:40

troche lubi :D
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia stronaNastępna strona

cron