druga wystawa KTS

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

Postprzez Grzegorz Tyrała Pt, 19 czerwca 2015, 21:19

Rudi... :brawo: :brawo: :brawo:
Avatar użytkownika
Grzegorz Tyrała
2.
1..

2.
1..
 
Posty: 2187
Dołączył(a): Wt, 18 maja 2010, 12:36

Postprzez Grzegorz Tyrała Pt, 19 czerwca 2015, 21:20

Grzegorz Tyrała napisał(a):Rudi... :brawo: :brawo: :brawo:

bardzo ciekawy pomysł :hmm:
Avatar użytkownika
Grzegorz Tyrała
2.
1..

2.
1..
 
Posty: 2187
Dołączył(a): Wt, 18 maja 2010, 12:36

Postprzez Jagoda Pt, 19 czerwca 2015, 22:09

Pomysł Rudiego bardzo mi sie podoba, powstałyby nowe prace , których nie znamy, byłoby ciekawie i z przyjemnością każdy obejrzałby coś świeżego , nie publikowanego na forum, konkursach czy fb ...jestem ZA, to bardzo dobry pomysł ...tematy też dobre , ale można zrobić tak jak przy konkursach, można zaproponować kilka i wybrać jeden, jestem za JEDNYM tematem, wtedy widzimy jak każdy z Nas interpretuje dany temat , jest ciekawiej, tak przynajmniej uważam .
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 19 czerwca 2015, 23:28

Jagódka , jak komus nie lezy temat , to nie weżmie udziału , a tu chodzi aby jak najwiecej sie działo, wiec ja jestem otwarta na pomysły
co do naszej wystawy , to robimy i bedziemy robić corocny, chyba warto , choć sie przyznam że zapomniałam KUPA roboty na róznych polach , więc zapomniałam
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Waldemar Jarosz So, 20 czerwca 2015, 10:50

Jeden temat dla wszystkich -dobry pomysł. :brawo: .Do 2016 roku jest dużo czasu na ustalenie tematu. :D
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Beata So, 20 czerwca 2015, 17:24

Ja w ostatnim czasie byłam monotematyczna (kwiaty) Przyda się mobilizacja do ruszenia innej tematyki :)

Waldemar Jarosz napisał(a):Do 2016 roku jest dużo czasu na ustalenie tematu. :D


Na ustalenie tematu dużo czasu ale nie na malowanie. Nie stosuję przyśpieszaczy i przy olejach do ukończenia czyli położenia werniksu i oprawy potrzebuję od 6 miesięcy do roku.

Mnie podobała się ostatnia wystawa. Każdy na forum jest inny ma inne upodobania tematyczne inny styl inną technikę i taka wystawa jest ciekawa, bo nie wrzuca wszystkich do jednego worka. Każdy może pokazać siebie. Owszem powstaje miszmasz artystyczny ale tak będzie zawsze gdy wystawiać będą artyści tworzący w różnych stylach poza tym ta różnorodność jest chyba naszym atutem ;)

Patrząc na ostatnie poczynania Jarka i Łukasza bardzo bym chciała zobaczyć na wystawie to co im w duszy gra a nie narzucone tematy :-* Albo Grzeczny malujący zakątki Polski... Zapewne byłyby świetne ale to w jego martwych jest magia i coś co chciałabym zobaczyć. Ale to tylko moje odczucia...decyduje większość.
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 20 czerwca 2015, 19:20

tak jak biennale jest dla artystów pokazaniem swoich talentów i emocji , tak chyba i na wystawie KTS,
Kazdy namaluję co mu w duszy gra
wybieranie tematu na konkurs - jest ok, bo to co innego
a wystawa bedzie wolna od tematu , tak będzie lepiej
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Jagoda So, 20 czerwca 2015, 20:09

Tak, każdy ma prawo wypowiedzenia się , ja jestem za jednym tematem ale uszanuję większość głosów no i decydujący głos ma Magda , bo to wszystko za jej staraniem się odbędzie :) ...tak się zastanawiam , czemu upieram się przy jednym temacie i już wiem ;) , chodzi mi bardziej o to, żeby prace były świeże , w sensie takich nie publikowanych przynajmniej na KTS-e, bo jak się coś ogląda kilka razy i później widzi na wystawie , to trochę nudne, chociaż praca oglądana w realu niekiedy potrafi zaskoczyć , to fakt...oj, sama nie wiem ...wiem jedno, wezmę udział w wystawie :)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez rudiart So, 20 czerwca 2015, 22:36

Moja nieśmiała propozycja była spowodowana tym aby prace na wystawe były nie przypadkowo wybrane z tych już stworzonych ale zaprojektowane i wykonane specjalnie na wystawę.
Przez ostatnie ćwierć wieku wiele się zmieniło w życiu kulturalnym w Naszym kraju, w plastce też i nie zawsze na lepsze a raczej na gorsze co widać gołym okiem ;) Często nie przywiązuje się wagi do własciwego pozimu wystaw, prezentacji. Byle się odbyła i to jest najwazniejsze. A czy prace sa swieże, nowe, jeszcze nie poublikowane nie bardzo zależy twórcom a czasem i organizarorom.
Ale to tylko moje skromne zdanie, nie konecznie słuszne.
Na takie tematy dobrze porozmawiać na spokojnie w "realu" na plenerze czy innym spotkaniu. W necie nie zawsze jest czas i ochota aby śledzić kolejne wypowiedzi i natychmiast odpowiadać. Czasem powoduje to nieporozumienia , wypaczenie sensu wymiany poglądów, ba bywa ze i nieporozumienia.
Na pewno nie o to mi chodzi, zdecydowanie.

Co do wystawy KTS decydujące zdanie należy do Magdy.

A co się tyczy wystaw ich pozimu i tego jakie mamy zdanie na ten i podobne tematy możemy merytorycznie porozmawiać w innym dziale i innym temacie ;) i sądzę ze to właściwa decyzja .
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 20 czerwca 2015, 22:51

narzucenie tematu wyeliminuje wiele osób , jak wybierzecie np - kopie wielkich mistrzów - ja nie biore udziału , choć mogłabym wstawić moja dziewczyne z perłą ...... a kto zrezygnuje , jak wybierzemy architekturę?...... albo AKT?..... niech każdy maluje co mu w duszy gra ......
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia stronaNastępna strona