druga wystawa KTS

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

Postprzez Waldemar Jarosz N, 7 lutego 2016, 17:10

No wiesz Jagoda. To ja zmieniam termin dla ciebie, a ty wybierzesz plener. Mam wrażenie ,że szukasz dziury w całym.To co wracam do terminu poprzedniego? Bo jakby co Jagodzie i tak nic nie będzie pasować!! :dobani:
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Waldemar Jarosz N, 7 lutego 2016, 20:33

Ale tak na poważnie. Wrzesień jest lepszym miesiącem na wystawę. :D
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Jagoda N, 7 lutego 2016, 21:21

Zdecydowanie lepszym, jest dłuższy dzień i jasno przede wszystkim.
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Beata Pn, 8 lutego 2016, 14:05

Waldemar Jarosz napisał(a):Beatko a jaki format machnęłaś? może być 100x100 cm . :dance:


100x100....no cóż...poszłam trochę w miniaturyzm :D 40x50. Wszystko przez ramkę ;) Uwzięłam się na stare okno, sądzę, że fajnie wpisuje się w "Przemijanie" i daje mi możliwość bycia wiernej tematyce którą najbardziej lubię ;) Wyhaczyłam właśnie następne okno do formatu 50x50, niestety większe okna mają szprosy...ale przecież nie musi być okno. Mam jeszcze kilka innych pomysłów, co by mi tylko czasu starczyło. Został mi miesiąc na malowanie.
Ten obraz o którym myślałam w tej chwili znajduje się jako ostatni w galerii, już mam chętną na niego...czeka aż dobrze podeschnie, wiec jak nie pójdzie na wystawę to za jakiś tydzień ma nowego właściciela. :)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Grzeczny N, 10 kwietnia 2016, 22:43

Wrzesień jest lepszy teoretycznie, dla mnie też, bo mam w listopadzie indywidualną przekrojówkę w Tczewie, a może i coś jeszcze, a we wrześniu tylko zbiorówkę inna ( też w Tczewie ), więc wygodniej, ale...

... z drugiej strony, jak by miało się okazać, że Ci się Wal większość artystów ostatecznie wyłamie z udziału w wernisażu... ja będę i we wrześniu i w listopadzie, nawet mimo, że terminy dość wyśrubowane, to się da, ale...
Avatar użytkownika
Grzeczny
 
Posty: 164
Dołączył(a): N, 13 listopada 2011, 17:16
Lokalizacja: Tczew

Postprzez Beata Śr, 13 kwietnia 2016, 08:07

Grzeczny napisał(a):... z drugiej strony, jak by miało się okazać, że Ci się Wal większość artystów ostatecznie wyłamie z udziału w wernisażu... ja będę i we wrześniu i w listopadzie, nawet mimo, że terminy dość wyśrubowane, to się da, ale...


Przy tak wspaniałym dorobku a do tego wpisującym się w tematykę chyba nie ma obaw, że ściany będą puste ;) Tylko trzeba będzie dodać, że to wystawa "Grzeczny i niewyłamani" :D
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Jagoda Śr, 13 kwietnia 2016, 13:42

Jagoda napisał(a):Wszystko ładnie, zadeklarowałam wysłanie prac .....zastanawia mnie tylko jedno , dlaczego to listopad , najkrótsze i najciemniejsze dni w roku :hmm: .....nie , nie sugeruje zmiany daty, absolutnie , tylko takie pomysły mnie dziwią ...trochę .... :hmm:


...napisałam taki post ....a mam wrażenie ,że to ja zmieniam termin z listopada na wrzesień ...tak nie jest i nigdy nie było , nie zamierzałam i nie zamierzam zmieniać daty , którą ustala organizator.
Waldemarze, jeśli listopad jest dla Ciebie lepszy , to jak najbardziej wróć do poprzedniego terminu.
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 14 kwietnia 2016, 20:06

demokracja...demokracja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez rudiart Pt, 15 kwietnia 2016, 09:45

. . . a no właśnie :) , mówią że największą wadą demokracji jest to ze kazdy może mieć racje :ok: :ok: :ok: :-* :-* :-* ale nie ma sie co stresować :)
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez Waldemar Jarosz So, 16 kwietnia 2016, 07:33

Jagoda napisał(a):
Wszystko ładnie, zadeklarowałam wysłanie prac .....zastanawia mnie tylko jedno , dlaczego to listopad , najkrótsze i najciemniejsze dni w roku :hmm: .....nie , nie sugeruje zmiany daty, absolutnie , tylko takie pomysły mnie dziwią ...trochę .... :hmm:

Jagoda wtedy był taki wolny termin. Ale udało się go zmienić. Chyba lepiej. Osoba , która w tym terminie miała mieć wystawę zgodziła się z nami zamienić( jest z Koszalina). Po to tylko żebyście mogli zawitać do Koszalina,na co liczę, że w znacznej liczbie się spotkamy.
Zostaje wrzesień. :D :dance: :lol: :-*
Może wprowadzimy zwyczaj ,że co roku każdy z nas będzie komisarzem wystawy w swoim miejscu zamieszkania !Każdy mógłby się wykazać. :brawo: A my byśmy mieli okazję się pokazać jako społeczność KTS!
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Poprzednia stronaNastępna strona

cron