druga wystawa KTS

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

Postprzez Jagoda Pt, 22 lipca 2016, 12:46

...mam w tym czasie plener o którym wiem od niedawna :hmm: , nie wiem jak to rozegram , ale raczej wybiorę plener
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Waldemar Jarosz Pt, 22 lipca 2016, 13:12

To ja w takim razie Jagódko chyba odwołuję wystawę. Jesteś super.O wystawie wiedziałaś dużo wcześniej.To jest chore.Po co ja zawracałem ludziom głowę. :dobani:
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Waldemar Jarosz Pt, 22 lipca 2016, 13:14

:o
Ostatnio edytowano Pt, 22 lipca 2016, 13:40 przez Waldemar Jarosz, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 22 lipca 2016, 13:27

właśnie tego się obawiałam, że zorganizujesz wystawę, a potem wszystkich "głowa rozboli"
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Waldemar Jarosz Pt, 22 lipca 2016, 13:43

Widzę, że moja propozycja wystawy grupy w Koszalinie nie wywołała zbytniego zainteresowania. A jeszcze teraz kolejne osoby odwołują swój udział lub przyjazd na wernisaż, bo jadą na plenery. Powodzenia! Odwołuję więc wystawę w zaproponowanym kształcie, bo nie mogę siebie i galerii narażać na sytuację, gdy przyjdą pracę od trzech czy czterech osób i nikogo z grupy nie będzie na wernisażu. Nie o to przecież chodziło.
Wobec tego - ponieważ termin jest w galerii zaklepany, a ja jestem człowiekiem odpowiedzialnym - organizuję inną wystawę, zbiorową. Zaproszę do niej także innych malarzy z Polski. Jeśli ktoś z grupy zechce w niej wziąć udział - zapraszam na dawnych warunkach - czyli dwie małe prace lub jedną dużą. Przypominam, że wernisaż wystawy odbędzie się 20 września, a więc prace należy przysłać w dniach 1-10 września, na adres Klub Nauczyciela, ul. Ruszczyca 14, 75- 654 Koszalin. Proszę o konkretną decyzję do dnia 29 lipca na maila: waljarosz@wp.pl
Proszę też przysłać wówczas fotografię pracy oraz notkę do katalogu.
Ostatnio edytowano Pt, 22 lipca 2016, 14:12 przez Waldemar Jarosz, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Waldemar Jarosz Pt, 22 lipca 2016, 14:09

Ankieta nie już potrzebna.Podałem email. I tam proszę wysłać swój akces. Dzięki.Jeszcze raz mój tekst.

Widzę, że moja propozycja wystawy grupy w Koszalinie nie wywołała zbytniego zainteresowania. A jeszcze teraz kolejne osoby odwołują swój udział lub przyjazd na wernisaż, bo jadą na plenery. Powodzenia! Odwołuję więc wystawę w zaproponowanym kształcie, bo nie mogę siebie i galerii narażać na sytuację, gdy przyjdą pracę od trzech czy czterech osób i nikogo z grupy nie będzie na wernisażu. Nie o to przecież chodziło.
Wobec tego - ponieważ termin jest w galerii zaklepany, a ja jestem człowiekiem odpowiedzialnym - organizuję inną wystawę, zbiorową. Zaproszę do niej także innych malarzy z Polski. Jeśli ktoś z grupy zechce w niej wziąć udział - zapraszam na dawnych warunkach - czyli dwie małe prace lub jedną dużą. Przypominam, że wernisaż wystawy odbędzie się 20 września, a więc prace należy przysłać w dniach 1-10 września, na adres Klub Nauczyciela, ul. Ruszczyca 14, 75- 654 Koszalin. Proszę o konkretną decyzję do dnia 29 lipca na maila: waljarosz@wp.pl
Proszę też przysłać wówczas opisaną fotografię pracy(nazwisko,imię, tytuł pracy,technika) oraz notkę biograficzną do katalogu.
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Jagoda Pt, 22 lipca 2016, 14:28

...bez przesady...nie jestem nikim ważnym ani nawet dobrą malarką ,żeby z mojego powodu odwoływać wystawy, obrazy wyślę , tylko moja obecność jest pod znakiem zapytania , bo nie mieszkam pod Koszalinem , plener jest 10- dniowy , chyba każdy wybrałby plener ...Waldemar nie przesadzaj , zastanów się a później dopiero odwołuj , uważam ,że niepotrzebne to zamieszanie :hmm: ...też jestem osobą odpowiedzialną i nigdzie nie potwierdzałam swojej 100% obecności
...jeszcze jedno, nie rozumiem czemu mnie się dostaje ????...za to ,że piszę prawdę i uprzedzam ????...pewnie wielu nie weźmie udziału i nie przyjedzie, siedzą cicho i wszystko jest ok , a ja napisałam i mam za swoje ...ot życie :dobani:

...pytałam Cię dawno temu o jakieś tanie hotele w Koszalinie, nie chodziło o załatwianie noclegów , o zwykłą grzecznościową informację , o zwykłe "wiem" lub "nie wiem" .... nie odpisałeś ...odpowiedzialny jesteś ...
owszem , teraz wspomniałeś o Mielnie , oddalonym trochę od Koszalina i najlepiej jak się ma samochód ...dzięki ...
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 22 lipca 2016, 18:53

popaprane to wszystko
ale prawda jest taka
robić wystawę po to aby wystawić obrazy artystom co to je przyślą, ale nie przyjadą , to tak jak robić wystawę jednemu artyscie indywidualna wystawę, a artysta nie przyjeżdza na wernisaż...........!!!!?????
a jak jest różnica czy to jest wernisaż jednego artysty czy kilku..........
wg mnie wernisaż bez udziału artystów , to mija się z sensem

rozumiem przysłać obraz na aranżację, bo ma sie bardzo daleko, ale na wernisaż nie przyjechać........
wystawa zaoczna .... hahahahaha

wystawić artyście obraz, tylko po to, aby go wystawić ..... tyko po co?
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Jagoda Pt, 22 lipca 2016, 20:44

...dlatego w jednym z wcześniejszych postów pisałam o tym, że wystawa bez artystów nie ma sensu , wówczas Waldemar miał argumenty na TAK , dlatego zdecydowałam się,że prześlę pracę i nie obiecywałam,że będę na pewno .
Nie wszyscy mają możliwość przyjazdu w dość odległe miejsce , bo Koszalin to nie Poznań , gdzie wsiadam w jeden pociąg i za 2 godz. jestem na miejscu i mam chatę na w razie czego do przespania się . Ciekawa jestem czy Waldemar wybrałby jednodniowy wyjazd na wernisaż czy wyjazd na plener ? w dodatku na wernisaż przez pół Polski z niewiadomym miejscem noclegu...ale najfajniej to na kimś się wyżyć ...tylko czemu ja :-x :-x
...wobec ostatniego zdania Magdaleny , "po co wystawiać obraz artyście , którego nie ma na wernisażu ..." ( słuszne stwierdzenie) rezygnuję z udziału w tej wystawie.
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 22 lipca 2016, 22:08

ja nie mam jeszcze prac, ale mysle że zdaże namalować
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia stronaNastępna strona

cron