CYTOWANIE

USUNĄĆ mozliwość cytowania???

Ankieta wygasła Wt, 8 lutego 2011, 15:55

TAK
7
33%
NIE
14
67%
 
Liczba głosów : 21

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości

Postprzez Waldemar Jarosz Pn, 7 lutego 2011, 13:55

Cytaty oszczędnie stosowane nadają dyskusji smaczek. Ja bym nie kasował!
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 7 lutego 2011, 15:07

głosowanie idzie na - nie - nie sadze aby to się zmieniło
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez MPietak Pn, 7 lutego 2011, 17:58

pochylmy się nad tymi 35% nie traćmy nadziei na normalność.Wszyscy chcieli dobrze, nieliczni chcieli lepiej. :brawo:
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Irranea Blathin Pn, 7 lutego 2011, 20:15

ja jestem za nie usuwaniem cytowania.
jakby nie patrzeć, to jest forum DYSKUSYJNE, czyli miejsce, gdzie się rozmawia, wymienia poglądy, czy doświadczenia. kiedy, ktoś wypowiada się w obszerniejszy sposób, to opcja cytowania bardzo ułatwia sprawę, kiedy chcemy się odnieść do konkretnego tekstu. a myślę, że nawet i jeśli ten opcji nie będzie, to ludzie zaczną po prostu kopiować dane tekst i umieszczać go w cudzysłowie. poza tym na forach tak czy siak czasem dochodzi do kłótni. przecież to forum dyskusyjne, gdzie się rozmawia, a nie tylko patrzy i najwyżej potakuje.

a jak już chcemy, żeby było lepiej na forum [taak, wiem, że teraz pewnie dostanie mi się po uszach, bo znowu mówię, to co myślę], to może zacznijcie co niektórzy pisać poprawną polszczyzną? z interpunkcją na przykład? nie znam was tak dobrze i czasem mam problem z odgadnięciem o co chodziło autorowi, kiedy nie ma paru przecinków. jakby nie patrzeć w zdaniach" 'nie lubię kiedy pada deszcz' oraz nie, lubię kiedy pada deszcz', choć słowa te same, to przecinek nadaje zupełnie inne znaczenie.
Avatar użytkownika
Irranea Blathin
1...
..

1...
..
 
Posty: 497
Dołączył(a): Cz, 11 listopada 2010, 02:00

Poprzednia strona

cron