CYTOWANIE

USUNĄĆ mozliwość cytowania???

Ankieta wygasła Wt, 8 lutego 2011, 15:55

TAK
7
33%
NIE
14
67%
 
Liczba głosów : 21

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

Postprzez Gluch N, 6 lutego 2011, 14:14

Brawo przedmówcy , jednak jesteście sobą, ja w te głosowania nie wierzę, ponadto nad sprawami oczywistymi się nie głosuje , to takie tematy zastępcze. To tak samo jak zniknęła połowa dyskusji w temacie plenery
rzeźbiarskie , z powodu " gorącej niby dyskusji " To jest klub , i nich każdy mówi co ma do powiedzenia, byle
nie obrażał innych. a spory to rzecz budująca i piękna.
Avatar użytkownika
Gluch
 
Posty: 223
Dołączył(a): Śr, 25 listopada 2009, 23:02

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 6 lutego 2011, 14:23

ja sie przyłaczam do wypowiedzi rudiart , wszystko jest dla ludzi , tylko aby nie przesadzać.
Mpietak, moze Ciebie temat Jawa jest nieinteresujący .....
nadmierne używanie cytatów powoduje TYLKO zatargi, a nie ciekawszą dyskusję.

w jednym poście więcej cytatów niż własnej wypowiedzi ......?!!! ?...... :dobani:

Panie Głuch , NIE ZNIKNĘŁY tylko przeniosłam je do tematu który bardziej pasuje do takiej dyskusji. bo juz pisałam, dział OGŁOSZENIA PLENEROWE KTS służą do pisania ogłoszeń ........i prosze mnie nie szkalować na forum, a raczej stosować sie do zasad forum. Piszemy w tematach na temat.
-
Mpietak - zarzucasz mi takie brzydkie rzeczy - fuj .
jesli na forum, będe fałszywie oskarżana, i z tego powodu mam mieć nerwy i ból głowy i ból serca , to ja to chrzanie,
ja nie mam nic z forum , nie zarabiam, na tym i nie mam żadnego interesu,a wręcz odwrotnie
Ciekawe jak bedzie wyglądało forum pozostawione samemu sobie , dla mnie możecie sie pozabijać, ale nie pozwolę siebie obrażać , szczególnie żę robie to wszystko dla was.
Czesto sie zastanawiam , po co to robię , szczególnie jak czytam o sobie takie straszne obraźliwe rzeczy
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 6 lutego 2011, 15:03

mocno sie zastanawiam nad sensem mojej działalności.
choć z drugiej strony patrzac , to moze nie przejmować się "niezadowolonymi "uzytkownikami :hmm:
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez MPietak N, 6 lutego 2011, 19:13

Lamka co jaCi zarzucam? Przypomniało mi się że nie po raz pierwszy dzielisz przenosisz,dodam masz do tego prawo jako admin.Ale po raz pierwszy nazwałem te zabiegi przekombinowywaniem.Czy moja ocena dla Ciebie jest obraźliwa?Zawsze piszę że to moje subiektywne odczucie z którym nikt nie musi się zgadzać. Napewno Ci na tym nie zalezy ale ja naprawdę lubie Ciebie i innych uczestników forum.Będe znudzony poprostu odejdę nawet tego nie zauważysz. Apropo wykładów Jawy gdybyś była skrupulatna zauważyła byś,że mnie tam najwięcej To dziwne jak na takiego ignoranta jakim jestem.Mówiąc o temacie Jawy chciałem pokazać,że są tematy prowadzone spokojnie i rzeczowo.Co z tego? kiedy zainteresowanie nimi jakby nie widoczne.Chciałem uswiadomić jedynie,że obok kazdy szuka możliwości pogadania,a nie brania udziału w wykładach.Bez sensu jest by myśleć, że odpowiada się za grzechy tego świata.Był już ktoś taki.Szkoda nerwów wole kiedy się uśmiechasz :) Nie będe przepraszał bo nie mam za co.Lamka dawno z Toba nie rozmawiałem szkoda że tak obcasowo.
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 6 lutego 2011, 19:28

obcasowo , to mnie rozbawiło, ale literówka :lol:
NIe musisz mnie przepraszać , nawet nie myślałam o tym.
gdyby wszyscy trzymali sie tematów, lub choćby zabarwiali offtopy na niebiesko, nie musiałabym " KOMBINOWAĆ"
uważam sprawę za wyjaśnioną
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Gluch N, 6 lutego 2011, 23:02

Droga Madziu, to forum jest Ci tak samo potrzebne , ,jak nam , mamy możliwość razem poznawać się ze sobą, być w realu, łączy na jakaś pasja, mamy tu zawodowych artystów i to wszystko jest piękne. Pozwól niech jest to naturalne i prawdziwe, nie wymuszaj Twojego punktu widzenia , i nie sugeruj tak często że Ty tylko Ty i Twoje
many many .Sama wiesz najlepiej ,że do końca tak nie jest .\ idzie w koszty \ Myślę że nie chcemy być tutaj
podmiotami Twojego znudzenia życiem,i proszę by każde z nas mogło być sobą. Myślę, że w tedy wszyscy
na tym skorzystamy ,łącznie z Tobą. Bez urazy pozdro Hej
Avatar użytkownika
Gluch
 
Posty: 223
Dołączył(a): Śr, 25 listopada 2009, 23:02

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 6 lutego 2011, 23:19

masz racje , ja tez sie cieszę z forum i obcowania z Wami, ale forum jest moim prywatnym przedsi,ewzieciem i :) niestety nie idzie w koszty. Ale niczego nie żałuje , bo czerpie wiele przyjemnośći , a nie wszystko można kupić za pieniądze i one sa w tym wypadku najmniej wazne,
co do cytowania, to po prostu nie chce abyście sie zanadto kłócili , i tyle
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Gluch N, 6 lutego 2011, 23:29

Brawo Mistrzu Old malarz, cieszę się , że tu jesteś i potrafisz być sobą. Zapraszam na luzacki plener
do Makowa Podhalańskiegon od 30 VII do VIII . 2011. U nas sztuka nie ma znaczenia , robimy pod ludzi
którzy na finansują ,ale przede wszystkim bawimy się na całego. Będzie Marysia i tp i td. A gdyby Cię towarzystwo znudziło to jest Międzynarodowy Tydzień Kultury Beskidzkiej, a powietrze to nie to co z PGR
w Kotowie . Bez urazy , hej
Avatar użytkownika
Gluch
 
Posty: 223
Dołączył(a): Śr, 25 listopada 2009, 23:02

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 6 lutego 2011, 23:36

w Kotowie świń już nie ma
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez oldmalarz Pn, 7 lutego 2011, 13:41

dziekuje Mistrzu Głuch ..staram sie byc soba aczkolwiek jestem tylko człowiekiem wiec pewnie nie zawsze mi sie to udaje ale staram sie..

dziekuje równiez za zaproszenie na "luzacki Plener" (widziałem wiedziałęm :ok: ) z pewnoscia przemysle sprawe..
i dopracujemy szczegóły na PW lu telefonicznie.. mam limit roczny plenerów +- 3 ..chciało by sie wzorem naszego serdecznego kolegi Mundka ..ale niestety .zycie..
oldmalarz
 

Poprzednia stronaNastępna strona

cron