pozycjonowanie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

Postprzez Jagoda Śr, 21 grudnia 2011, 14:20

:hmm: pamiętam , jak przeszło rok temu koleżanka powiedziała mi o tym forum, nie byłam na żadnym innym, więc myślę, zobaczę...no i zarejestrowałam się...było tu sporo moich znajomych ,których wcześniej znałam z plenerów , z którymi jeżdżę na plenery....jest fajnie ;)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Irranea Blathin Śr, 21 grudnia 2011, 14:52

Mnie z Wami łączy tylko i wyłącznie znajomość wirtualna. I łączyła mnie ta znajomość zanim to forum powstało. Aczkolwiek, najbardziej znałam się z Galim, z którym od czasu do czasu gadałam na gg, lub innym sposobem. Na plenerach nie bywam, bo i akwarelistki nie są mile widziane. ;)
Avatar użytkownika
Irranea Blathin
1...
..

1...
..
 
Posty: 497
Dołączył(a): Cz, 11 listopada 2010, 02:00

Postprzez Grzeczny Śr, 21 grudnia 2011, 17:24

No to chyba nie ma na co płakać, bo ja się tu znalazłem dzięki znajomości z Jolą, wcześniej nie wiedziałem, że takie forum istnieje ;) więc nie pozycjonowanie, a krąg znajomości bierze górę.

Co do digarta - którego zapewne dotyczył wpis o dzieciakach z plagiatami z netu ;) i nie bez powodu zresztą
(załoga diga to ponad 40 osób, a i tak nam sporo takiego śmiecia przecieka między palcami)...
ale, regulaminy są i tu i tam - jak ktoś wrzuca ewidentne plagiaty to się go wy... rzuca ze strony i tyle, jest też już zresztą specjalna wyszukiwarka grafik z netu, można dzięki niej prosto i szybko sprawdzać co i jak, nie pamiętam nazwy, ale łatwo mogę sprawdzić i podpowiedzieć.

Zresztą to tylko taka uwaga, nic na siłę - ot możliwość - są w końcu inne serwisy art gdzie można dawać bezpłatną reklamę, np. www.ekspozycje.pl, katalogi jak gwiazdor.pl, wp.pl, onet.pl, różne toplisty stron o sztuce itp.

Swoją drogą myślę, że nie płacenie dla Google nie daje obligatoryjnie prawa by oznaczali linki jako spam, trzeba by do nich napisać w tej sprawie i wyjaśnić kwestię, bo można to podciągnąć pod działanie na "szkodę firmy".
Avatar użytkownika
Grzeczny
 
Posty: 164
Dołączył(a): N, 13 listopada 2011, 17:16
Lokalizacja: Tczew

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 21 grudnia 2011, 17:56

tez tak myslę , rozmawiałam, że faktycznie mozna to tak traktować , bede rozmawiała w tej sprawie
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez MPietak Śr, 21 grudnia 2011, 18:37

Niem wiem o co biega? ale nie muszę ( Niech Moc Będzie z Wami)Przypadek sprawił,że tu zawitałem ale życie to splot przypadków.Różnych konotacji złe i dobre jak w tym przypadku.A co?komuś się coś?...,.... ;)
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4202
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 24 grudnia 2011, 15:31

Dziekuję wszystkim za olinkowanie swoich stron KTSem :-* :-* :-*
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 25 grudnia 2013, 23:57

ucze sie pozycjonowania , na razie doszłam do analiz google , super sprawa, widać na jakie słowa kluczowe sa wejścia , na jakie zakładki i skad sa wejścia z jakich miast na żywo kto jest na stronie.
mozna analizować i raportować, ale jakby ktoś mógł mi w tym pomóc to bedę wdzięczna , bo długa droga nauki przede mna
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez qoogh Cz, 26 grudnia 2013, 00:56

Swoją drogą Magdaleno, strona na FB Klubu dałaby dużo. Myślę, że powinnaś założyć taką do swojego profilu.
Jest jeszcze google+ Dzisiaj wszystko w internecie działa jak jedna tkanka. youtube, facebook, mail to wszystko kiedy jest powiązane daje bardzo dużo do tego linki na stronach.
qoogh
1..

1..
 
Posty: 359
Dołączył(a): Pn, 9 lipca 2012, 20:23

Poprzednia strona