GALERIA BEZ KOMENTARZA

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 12 września 2013, 15:15

Galeria bez komentarza została stworzona dla artysty, który nie życzy sobie , aby ktokolwiek opiniował wystawiane obrazy i inne dzieła dlatego nazywa się BEZ KOMENTARZA
ZABRANIA SIE KOPIOWANIA i prezentowania dzieł bez zgody autora , jest to niezgodne z zasadami KTS, kultury i prawami autorskimi
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez grullo Cz, 12 września 2013, 15:45

Przepraszam, złamałem regulamin. Myślę że wystarczającą karą będzie usunięcie mnie z forum.
grullo
 
Posty: 819
Dołączył(a): Śr, 25 kwietnia 2012, 14:02
Lokalizacja: Kraków

Postprzez zephyr7 Cz, 12 września 2013, 17:11

Proponuję, żeby strony sporu wychyliły razem setkę wódki :D

Więc tak :) Proponuję, żeby administrator wyłączył możliwość publikowania w galerii bez komentarza innym osobom, niż autor wątku. Sam wstawiłem Zibiemu komentarz, bo nie zauważyłem napisu "bez komentarza". Wcześniej u góry forum pojawiał się wątek z komentarzem, więc w pierwszym odruchu wstawiłem komentarz.

Proponuję również, żeby osoby moderujące forum próbowały łagodzić ew. spory, jeszcze zanim się zaognią. W końcu, po to są moderatorami :D

Co do naruszania praw autorskich, argument jest słaby - jeśli grupa osób, będąca ze sobą na stopie przyjacielskiej, dobrowolnie korzysta z forum dedykowanego, wymieniając we własnym gronie informacje i poglądy, zamieszczenie zdjęcia należącego do uczestnika takiej grupy, będzie mieściło się w granicach dozwolonego użytku i zasad przyjętych w czynnościach danegorodzaju. Tak jest skonstruowane i tak działa forum internetowe. Każdy, kto publikuje swoje utwory, musi liczyć się z możliwością ich oceny.
zephyr7
 
Posty: 932
Dołączył(a): Cz, 14 czerwca 2012, 19:44

Postprzez MPietak Cz, 12 września 2013, 17:28

zephyr7 napisał(a): utwory, musi liczyć się z możliwością ich oceny.

Zgadzam się a jeśli ktoś zechce sobie poużywać zapraszam do moich mazideł będzie można o nich wszystko mówić bo się nie maja prawa obronić łatwiej sie wykazać .Ja napewno się nie pogniewam a będę zaszczycony uwagą innych ;) Grullo nie ma powodu byś się obrażał jednego nie cierpie obgadywania po za plecami a na klatę należy przyjąć każdy cios :hmm: nawet gdy boli udawać usmiech.. ;) Twardym trzeba być nie mintkim :lol:
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4202
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Zibelius Cz, 12 września 2013, 17:29

Możliwość oceny istnieje w galerii z komentarzem.Ale gdzie indziej jest to sygnał że nie szanuje sie forum i uczestników(oczywiście poza pomyłkowym wpisem,sam tez się pomyliłem parę razy).Nie każdy życzy sobie być ocenianym.Wtedy zamieszcza w galerii bez komentarza.Właśnie do tego ona służy.A już kopiowanie zdjęć i przerabianie ich na własny użytek w obojętnym celu jest co najmniej niegrzeczne.Szanujmy się na wzajem i występujmy pod jednym nickiem nie pod kilkoma.Na tym forum nie ma ani jednego cieniasa.Bo cienias przychodzi tu góra dwa trzy razy i jak wszystko obejrzy to znika sie uczyć.każdy tu jest osobowością.Ale szanujmy sie bo to spokojne forum i bardzo merytoryczne
:-*
Zibelius
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 13 września 2013, 22:00

to nie powód usuwania z klubu , co to za pomysł
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Beata Pt, 13 września 2013, 22:26

:ok:

Przez kolano przełożyć za takie pomysły ;)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08


cron