WAŻNE

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 13 grudnia 2010, 17:04

Galandir z tym gniewnym tonem to przesadzasz.
nic złego tu się nie pisze, widać źle to odbierasz, tu dyskutujemy o sprawach ważnych i nikt nikogo nie obraża

Van Gogha z pewnością bym nie zaprosiła bo go " nie lubię" ;)
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Galandir Pn, 13 grudnia 2010, 17:36

widzisz moja nadwrazliwosc zobowiązuje mnie do takiego obioru i wyobraź sobie takich jak ja jest troszkę więcej ;)
czasami Lamka wybuchasz i dośc nie potrzebnie. jako administrator powinnaś zachować zimną krew :)
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez MPietak Pn, 13 grudnia 2010, 17:41

:[/quote]
ja na plener pzryjezdzam dla ciebie ..nie dla pleneru malarstwa czy sztuki ..i fotek czy widnienia gdzies tam... dla mnie plener to czysta strata..(zresztą pisałem to juz nie raz..)


pzreciez mozna tego uniknac ..i spedzic czas miło i w pogodnej atmosferze ..quote]
Starałem się z uwagą przeczytać o dylematach związanych z plenerami,może dlatego,że mnie to nie dotyczy patrzę z dystansem.Powiem tak zawsze myślałem,że ludzie spotykający się na plenerach to paczka przyjaciół,lubiąca przebywać ze sobą.Miałem prawo tak myśleć bo inaczej kto i czym zmusił by innego uczestnika do takiego poświęcenia.Celowo użyłem słowo poświęcenia.Niech ktoś zmusi mnie do przebywania z kimś kogo nie lubię.Oldmalarz wielokrotnie mówił o jakiś gratisach,było to bardziej z przekąsem niźli faktycznie o opłacalności finansowej.Mimo wszystko zawsze cieszy się a przynajmiej daje temu wyraz że spotka się z przyjacółmi....Powyższy fragment z wypowiedzi Oldmalarza przytoczyłem bo wydaje mi się, że bardzo dobrze oddaje ducha pleneru. :-?Wyświetlił mi się post Galandira w tym co pisze jest sporo racji.Lamka nie jesteś Wezuwjuszem NIE WYBUCHAJ :lol: :lol: ;)
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 13 grudnia 2010, 19:45

a niby kiedy miaałm wybychnac? 21 września prosiłam wszystkich, o dosłanie- wielu artystów dosłało , ale nie wszyscy ,
czy popełniłam zbrodnie ? denerwujac sie o terminy drukarza, który ma czas teraz właśnie , a ja nie mam jeszcze wszystkich dokumentów potrzebnych do tego co trzeba
czy popełniłam grzech śmiertelny ponaglajac kilka razy?

i czy to ja teraz powinnam być przywoływana do porządku?
skoro nie zależy na plenerach, ani na tym aby było tip top , to po co ja to robię, i pisze to jako organizator i sponsor plenerów, a nie admin forum?
....
chyba wszystko stanęło na głowie

wybaczcie - wymiękam
nie bede więcej pisać na ten temat, bo stoję po innej stronie jak widać .
Dla mnie temat jest zamknięty

pozdrowienia dla gości
:-*
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Galandir Pn, 13 grudnia 2010, 19:52

Lamka napisał(a):wiec , krótka piłaka
NIE BĘDZIE ŻADNYCH PLENERÓW :dobani: :dobani: :dobani:
czy robisz mi Oldek łaskę, że przyjeżdzasz na plenery???????? :ok: :ok: :ok:




13 GRUDNIA


lamka pisze dokladnie o tym. jako admin nie powinnaś spontanicznie takich rzeczy pisac i nie wybuchac bo tak to odbieram.
i sie nie fochaj.
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez Beata Pn, 13 grudnia 2010, 20:43

Lamka napisał(a):
wybaczcie - wymiękam


No co Ty! Ty wymiękasz! Zuch dziewczyna z Ciebie! Nie wiele osób było by gotowych poświęcać swój prywatny czas i angażować się w organizację plenerów czy nawet forum. I uważam, że należą Ci się wielkie brawa za to :brawo: Ja to już dawno bym wymiękła :lol:

A rozmowy na temat problemów wynikających w trakcie plenerów, czy tu na forum przydadzą się. Dzięki temu jest szansa uniknięcia pewnych sytuacji w przyszłości, co nie znaczy, że nie pojawią się inne ;) Zawsze musi być coś, zawsze wyjdzie coś nie pomyśli jednej lub drugiej strony, takie życie ;) Czasami trzeba założyć różowe okulary 8)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Waldemar Jarosz Pn, 13 grudnia 2010, 21:03

O ho,ho!!! Spokojnie ludzie. Lamka nie rezygnuj. Co do plenerów!
Ja jak robię plener to podaję warunki /czytaj- regulamin/jakie muszą spełnić zaproszeni twórcy. Często te uwarunkowania wymusza sponsor i od tego nie ma odejścia. Nie wszyscy nieraz zaproszeni /na których mi zależy/się na nie zgadzają. Ale to jest w porządku. Ci co wyrażają na nie zgodę /warunki/pracują według ustalonych zasad . I jest dobrze. Pozwala to unikać nieporozumień. I tak radzę Lamko Tobie !
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 13 grudnia 2010, 21:22

miałam sie nie odzywać, ale :
chciałabym, aby admina forum oddzielić od organizatora i sponsora , bo to różna działalność -
co do plenerów, (poza mini plenerem , bo był przypadkowy) to zawsze wysyłam z zaproszeniem regulamin forum i prosze o odesłanie potwierdzenia zgłoszenia i uwazam, ze takie potwiedzenie zgłoszenia jest automatycznym zaakceptowaniem regulaminu pleneru. ( prawie wszyscy odsyłają,- przyjaciele , Nie, bo w końcu przyjaciele)

No cóz... ale plenerowicze , którzy złożyli zapytanie o udział na chwilę przed plenerem i sie zgodziłam ..... to niestety procedura jest złamana..... no i w takim razie ,... rzeczywiscie żadne reguły ich nie obowiazują przepraszam za nachalność .
i to na tyle

pozdrawiam gosci :-*
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Waldemar Jarosz Pn, 13 grudnia 2010, 22:58

Lamko- nie rozumiem? Czy osoby , które wyraziły zgodę na warunki złamały potem umowę? To takich więcej się nie zaprasza.
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 13 grudnia 2010, 23:46

nie, Waldemar, myslę , ze to tylko brak czasu i trochę swobodny tryb zycia młodych ludzi, którzy nie przywiazuja wagi do waznych dla innych ( mnie) spraw


młodośc górna i chmurna.... a ja jestem twarda w zasadach , w koncu wnuczka przedwojennego oficera


bedzie dobrze ,
( a tak poza plenerem, to jest najbardziej szarmandzki młody człowiek jakiego znam , moze dlatego jego wpadka mnie zdenerwowała, bo takich młodych ludzi - to w dzisiejszych czasach nie mozna spotkać i tu moje rozczarowanie spotęgowało ... a .. bedzie dobrze i tak uwielbiam tego młodego artystę , i mysle ze go poznasz)

ale przydał sie temat i nie żałuje , bo to czysta nauka , a człowiek uczy sie do śmierci, no moze nie człowiek, ale ja napewno
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia strona

cron