WAŻNE

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości

Postprzez oldmalarz Pn, 13 grudnia 2010, 13:49

Indygo napisał(a):tu raczej nie chodzi o możliwości informatyczno-techniczne :)

nie wiem czy chodzi czy nie chodzi ..ja to odcztałem jednoznacznie ..-NIEMOGE..to niemoge
osobiscie nie jestem zwolennikiem całej komputeryzacji swiata bo za tym idzie permanentna iwigilacja jednostki..
a ludzie przeciez baaaaaardzo sie kochaja czyz nie..?
oldmalarz
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 13 grudnia 2010, 13:52

ok z Galeria, robia mi funkcję abym mogła zarejestrować , ale to jest dziwne i nie zrozumiałe dla mnie, że ktoś nie chce
OK, a co ja mam robić z obrazami ? wiadomo wszystkim, że trzeba je wystawić do sprzedaży

a co do folderu , to tez wszystkim wiadomo, że ZAWSZE jest drukowany z opóźnionym terminie , bo to zależy od czasu drukarza
a jak ktoś chce mieć od razu , to niech się dołoży , to drukarz będzie na cito.
a drukarz to robi za pół ceny pomiędzy zleceniami,
czekałam na Axela, i Miła , które juz dawno mi przysłała maila

a w ogóle to dlaczego jestem atakowana cytatami przez ciebie , bo ciebie to nie dotyczy???????
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez oldmalarz Pn, 13 grudnia 2010, 14:08

Lamka napisał(a): ale to jest dziwne i nie zrozumiałe dla mnie, że ktoś nie chce???????

to proste ludzie sie "kochaja" a widnienie na firmanencie tylko ułatwia "pzryjaciołom" oddawanie "przysłóg"
co to nigdy nie miłas takich "pzrypadków"....
a wsród artystów ..chyba nawet sama sie pzrkonałas jak brdzo sie "kochają" co nie..?
Lamka napisał(a):OK, a co ja mam robić z obrazami ? wiadomo wszystkim, że trzeba je wystawić do sprzedaży???????

no przeciez ..słyszałem od ciebie wiele innych opcji ..nie tylko galeri ..

Lamka napisał(a): a w ogóle to dlaczego jestem atakowana cytatami przez ciebie , bo ciebie to nie dotyczy???????


a dotyczy..?
a poza tym ..ja po prostu uwazam ze ludzie maja tez swoje prywatne zycia..
oldmalarz
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 13 grudnia 2010, 14:10

jeszcze jedno
Artysta jedzie na plener
maluje dla organizatora obraz
a potem chce być anonimowy

bo co? ....wstydzi się?

udział w zbiorowej imprezie jaką jest plener , to chyba zdaje sobie sprawę że nie może być anonimowy.
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 13 grudnia 2010, 14:13

ABSOLUTNIE NIE MASZ RACJI Oldek

artysta chce być anonimowy to niech siedzi w domu, a nie pokazuje się na publicznych imprezach

skoro się zgłasza na plener , to chyba o tym wie, że np. będzie fotografowany i jego nazwisko będzie podane jako uczestnik pleneru na stronach np. Urzędu Miasta

plener wpisuje się do dorobku artysty..................



to co piszesz nie ma rak i nóg
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez oldmalarz Pn, 13 grudnia 2010, 14:16

Lamka napisał(a):udział w zbiorowej imprezie jaką jest plener , to chyba zdaje sobie sprawę że nie może być anonimowy.


chyba ?? no to sama nie wiesz..? ..gdzie w regulaminie pleneru jest napisane ze nie moze byc anonimowy albo ze ma byc anonimowy ..
wstaw taki punkt i bedzie po problemie po to sa regulaminy a tak to ..kazdy sie zastanawi że chyba? a moze nie chyba..???

to ja w takim razie na plenery nie bede jezdził jak organizator nie usznuje mojej prywatnosci ..
bo ja np bardzo sobie cenie prywatnosc.. niechce byc znany ani słąwny ani zeby po inernecie hulały moje wszystkie dane..
Ostatnio edytowano Pn, 13 grudnia 2010, 14:19 przez oldmalarz, łącznie edytowano 1 raz
oldmalarz
 

Postprzez Beata Pn, 13 grudnia 2010, 14:19

Lamka napisał(a):
udział w zbiorowej imprezie jaką jest plener , to chyba zdaje sobie sprawę że nie może być anonimowy.


jeśli uczestnik pleneru podpisał się pod takim regulaminem pleneru to zdaje sobie sprawę, a jesli nie było regulaminu lub mowy o tym w owym regulaminie to ma prawo do anonimowaści ;)

Edit: Pomyślałam o tym co Oldi tylko Oldmalarz szybciej pisze i wstawia posty ;)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez oldmalarz Pn, 13 grudnia 2010, 14:24

jak juz tak zaczelismy od dyskutowania z pretensjami to trzeba tez wyjasnic nastepny punkt odnosnie oddawania obrazów ..bo to tez nie jest do konca opracowane jezeli plenerowicz namaluje obraz ponadprogramowo na własnej blejtramie to organizator ma prawo wybrac sobie taki obtaz dla siebie czy nie .??. ciekaw jestem opini wszystkich forumowiczów..? .. to tez powinno byc ujete w regulaminie aby nie było potem zgrzytów ..i niezadowolenia z obydwu stron...
oldmalarz
 

Postprzez Beata Pn, 13 grudnia 2010, 14:34

oldmalarz napisał(a): jezeli plenerowicz namaluje obraz ponadprogramowo na własnej blejtramie to organizator ma prawo wybrac sobie taki obtaz dla siebie czy nie .??.


jeśli nie ma mowy o tym mowy w regulaminie to nie może...chyba, że za porozumieniem stron (dobra wola uczestnika pleneru i zgodzi się)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Indygo Pn, 13 grudnia 2010, 14:45

oldmalarz napisał(a):....bo ja np bardzo sobie cenie prywatnosc.. niechce byc znany ani słąwny ani zeby po inernecie hulały moje wszystkie dane..


I tu jest pies pogrzebany. Nie każdy chce się obnosic ze swoim nazwiskiem w internecie, stąd moja pochwała nicków. Gdzie się nie ruszyc podajemy swoje dane, to jest nieuniknione, pełno naszych rozmaitych danych w internecie. Wystarczy zła wola kogoś i odpowiednie umiejętności a sobie znajdzie co będzie chciał, powiąże różne informacje, ale nie widzę powodu aby mu to ułatwiac. Takie umiejętności mają dziś już nastolatki a jakie miewają pomysły dowiadujemy się co jakiś czas z mediów.
Indygo
 

Poprzednia stronaNastępna strona