własny talent

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 8 maja 2010, 23:23

ruszyła stronka www.wlasnytalent.pl mam nadzieję że zasilicie ten portal, bo w pewnym sensie to nasz portal, jestem współwłascicielką wiec jesli zacznie sie kręcić to mozemy zdobyć dzięki portalowi fundusze na nasze plenery i zamiast 2x w roku moze być wiecej , a poza tym to i inne mogą być z tego korzyści dla wszystkich ( nas) :dance: :dance:
więc zachęcam i dziekuję
:-*
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez rudiart N, 9 maja 2010, 10:13

Przepraszam , zajrzałem :hmm: jest już tyle portali artystycznych... jakaś nowa "nasza klasa"?
Nie bardzo rozumiem co ma wspólnego nowy portal z pozyskiwaniem funduszy na plenery :hmm:
Ale jak tak piszesz...?
Im więcej nowych portali - serwisów art. tym większa byle jakość i rozbicie środowiska a co za tym idzie brak konsolidacji i realizacji jakiś wspólnych celów... ale....
Może nie załapałem :-?
Życie toczy się wartko, tyle ciekawego dziej się w realu...
pozdrawiam :-*
Rudi
rudiart
 

Postprzez Kate N, 9 maja 2010, 11:03

Jak bedzie duzo uzytkownikow, to beda reklamy a jak beda reklamy to bedzie hajs. Plus ewentualnie jakis sponsoring, czyli tez promocja. Wszystkie strony www zarabiaja w taki sposob.

Poza tym pomysl dobry, szczegolnie dla mlodych ludzi zafascynowanych programami typu mam talent, czy you can dance
Avatar użytkownika
Kate
.
1.
2...
moderator

.
1.
2...
 
Posty: 339
Dołączył(a): So, 31 października 2009, 09:47

Postprzez Krakusia N, 9 maja 2010, 11:07

Dobrze Lamio, jak chcesz to się zaloguję ...kiedyś.

Ja już nie ogarniam tych stronek i for artystycznych. Nawet się zalogowałam na kilku ale nie mam czasu pisać. Doba dla mnie za krótka.
Poza tym nie mam własnego komputera a bić w domu moich facetów nie będę. Zresztą oni i tak mają władzę i nie mam szans się dopchać do kompa. Zresztą ja i tak wolę malować niż klikać.
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 9 maja 2010, 14:36

Kate ma racje, tak to wyglada forum dla młodych matek zarabia potężne pieniadze .... potężne
Krakusia masz racje dla mnie doba też za krótka , co zrobić ??? nie da się wszystkiego zrobić co by sie chciało
ja sama nie odwiedzam juz z zaprzyjaźnionymi forami a w szale dalej widnieje adminem, choć nie wiele tak juz robie , nie mam czasu.
ale co tam , lepiej nie mieć czasu niż znosić jajo z nudów ;)
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Galandir N, 9 maja 2010, 16:28

ee tam kolejna nasza klasa ;)
wole forum albo zycie w realu. zreszta wiecie jaki to problem miec duuuuzo znajomych?? :P :lol: :lol: :P :P
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez oldmalarz N, 9 maja 2010, 16:52

Galandir napisał(a): albo zycie w realu.


o Maniek sie znalazł..a ja juz cie pochowałem .. :dance: fajnie ze napisałes ze lubisz zycie w realu wiesz nawet o tobie słychac ..wszyskie gazety pisza o tobie w dzienniku mówia .. ;)
rzeczywiacie zyjesz że czad..!!! :ok: tak tzrymaj.. :lol:
oldmalarz
 

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 9 maja 2010, 16:58

szkoda że sie nie chwalił
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez rudiart N, 9 maja 2010, 18:07

Przeprszam ale ten nowy sereis :lol: pisząc oględnie ,wiadomo "net" fiku mikumna patyku" można by bardziej dosadnie i sensowne ale.... nie wypada :lol:
Miłej zabawy.... trzeba się czymś zająć :P :lol: :D
:D :D
rudiart
 

Postprzez Galandir N, 9 maja 2010, 18:34

ja żyw i dycham jeszcze ;)mam sie bardzo QL i niektorzy z was powinni mi zazdrościć :P mało tego napisze że mam sie baaardzo dobrze no i wogole teges ten tego ten ponieważ acz i kolwiek ^^ :P :hmm:
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Następna strona