wycieczka po muzeach EUROPY

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 6 czerwca 2010, 23:19

wrócił pomysł wycieczki po muzeach Europy, myslę że można zacząć muzeum w Niemczech blisko a ciekawie.
NA swoje barki wzięłabym autokar i kierowcę , ale koszty hotelowe i wyżywienie ponosi uczestnik wycieczki
nie znam jeszcze kosztów , jesli w ogóle będzie zainteresowanie , to dopiero zacznę coś w tym kierunku robić

planowana wycieczka pażdziernik, listopad 4-5 dniowa

co wy na to ?
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Indygo N, 6 czerwca 2010, 23:30

z chęcią ale nie w tym terminie :hmm:
Indygo
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 7 czerwca 2010, 00:38

termin opiewa na 60 dni, a nie w tym terminie .... to w jakim?
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Indygo Pn, 7 czerwca 2010, 11:14

:) w tej chwili wygląda, że wrzesień byłby dobry - na szczęście mieści się w 60 dniach licząc od października w dół ;) - listopad także ale dopiero w drugiej połowie.
Sam pomysł znakomity i mam nadzieję, że wyjdzie :brawo:
Indygo
 

Postprzez Krysia karo konin Pn, 7 czerwca 2010, 11:23

Super pomysł,ja jestem chętna,już się cieszę. :ok:
Krysia karo konin
 

Postprzez oldmalarz Pn, 7 czerwca 2010, 11:58

no to jest rewelacyjny pomysł ...dla kazdego artysty, malarza..nie byc w Luwrze czy Ermitazu czy Rijksmuzeum to tak jak dla mahometanina nie byc w Mekce..na pewno tzreba zgromadzic wielu ludków (artystów malarzy) ale z tym to chyba nie bedzie problemu wystarczy rozrzucic hasło po polsce...
dla mnie jest to marzenie ...wiec ja sie pisze..-kase i tak trzeba pozyczyc u providenta :D wiec termin dla mnie wsio ryba ..najlepszy aby był tzw po sezonie wiec może bedzie taniej.. ;)
jechac jeszcze do tego z "bandą' pzryjaciół i znajomych ..lodzio miodzio... :dance:
oldmalarz
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 7 czerwca 2010, 12:59

W SUMIE TO juz ten pomysł raz padł, ale padł, bo nie było chętnych
Czas zacząć oszczędzać do skarbonki , zrezygnować z jednego piwa i rzucić palenie, zamiast Rembrandtów kupić Amsterdamy :D
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez echium Pn, 7 czerwca 2010, 14:02

Super pomysł. :ok: Ja chętnie bym pojechała.
Avatar użytkownika
echium
1...
..

1...
..
 
Posty: 199
Dołączył(a): N, 8 listopada 2009, 00:42

Postprzez szczekan Pn, 7 czerwca 2010, 14:18

Pomysł z wycieczką po Muzeach Europy bardzo dobry i każdy poważnie traktujący sztukę malarz powinien to wziąć pod uwagę. Zapewne po tym co powiem wielu sie obrazi i będzie domagało sie przeprosin, ale moim zdaniem większość liczy na 100 proc gratisy i zaproszenia na pismie (do kolekcji), bo inaczej nie ruszy d... z atelier, więc ciekawe ile osób potrzeba, aby opłacało się wynająć taki autokar... :hmm:
szczekan
 

Postprzez szczekan Pn, 7 czerwca 2010, 14:37

Lamka napisał(a):
Czas zacząć oszczędzać do skarbonki , zrezygnować z jednego piwa i rzucić palenie, zamiast Rembrandtów kupić Amsterdamy :D

Ja równiez postanawiam na ten cel oszczędzać... Zbieram puszki, makulaturę i ograniczam wizyty w klubach erotycznych do jednej w tygodniu 8)
szczekan
 

Następna strona

cron