Regulaminy sa po to aby sie pilnowac

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 4 lipca 2010, 21:50

ale pierwszym najważniejszym jest
NIE PISAC POSTÓW W MIEJSCU W KTÓRYM NIE WOLNO
ZAKŁADAJCIE TEMATY W ODPOWIEDNICH DZIAŁACH, a DZIAŁ KONKURSY SA DO KONKURSÓW A NIE ZJEBEK SŁYSZNYCH CZY NIE
NIE WOLNO PISAC

KAZDE PISANIE W TAKICH DZIAŁACH BEDZIE USUWANE BEZ PARDONY CO TEZ UCZYNIŁAM
w konkursie udział mozna wziąc oczym juz pisałam najwyzej nie głosować na osoby niespełniajace warunków
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Stopa N, 4 lipca 2010, 22:27

Przepraszam..
Stopa
1.
1..

1.
1..
 
Posty: 270
Dołączył(a): N, 1 listopada 2009, 21:29

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 4 lipca 2010, 22:42

trzeba zakladac osobny temat, i bedzie ok , problem w społeczenstwie jest taki, ze NIKT nie czyta regulaminów
- ja czytam, ale nigdy nie czytam instrukcji obsługi, co czesto przynosi niepowetowane straty heheh
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez MPietak Cz, 8 lipca 2010, 16:27

LAMKA Stopa pytał dlaczego poczyniłem zmiany w treści które były istotne dla całkowitego wyjaśnienia niedomówień i wszystko było ok,ale komunikat dość kategoryczny skłonił mnie do wykasowania wszystkich wpisów.JAKto bywa nie mogłem nie pokusić się o małe złośliwości.Od siebie chciałem dodać że nie warto z taką konsekwencją walczyć z niewielkimi uchybieniami które popełniamy.Myślę że te nasze utarczki powodują że ciągle wracamy. Ktoś przeprosił inny się zastanowił nad tym co powiedział może doszedł do podobnego wniosku i też przyzna komuś racje.TO wszystko razem powoduje że forum o które tak walczysz będzie żywe.Czy znajdzie się jedna osoba która powie, że forum gdzie wszyscy wszystkim prawią komplementy jest szczere. BOgactwo w rożnorodności, bo my jesteśmy różni.Naprawdę życzę dobrze ;)
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 8 lipca 2010, 16:42

wiem, i nie martw się, dobrze ze tak jest , dobrze że jest wymiana zdań- nawet ostra , tylko bez zaśmiecania konkretnych warsztatowych tematów, jak też trafnie zauważyłeś skoro w tym temacie napisałeś :)
przepraszam za :-* ,
temat oczyściłam, mozna dalej go prowadzić bez niepotrzebnych offtopów. a dyskusję przenieść gdzie indziej .
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51