AGNESS_ABSTRAKCJA - Prace na blogu

w GALERII nie piszemy postów i NIE opiniujemy

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

Postprzez agness_abstrakcja Pn, 23 kwietnia 2018, 22:56

Oto moje prace z ostatnich kilku miesięcy. Wszystkie umieszczam na moim blogu, gdy tylko zostaną ukończone. Wśród abstrakcji zajmuję się także rodzajem malarstwa takiego jak plakatowanie. Wybrałam taki rodzaj malarstwa, ponieważ najlepiej się w nim czuję i najlepiej mogę się w nim wykazać. Swoją pasję cały czas staram się rozwijać i odkrywać nowe rzeczy. Więcej o tym na moim blogu:
abstrakcja-agnieszka.blogspot.com

Zapraszam także do komentowania moich prac na mojej stronie lub w Galerii z komentarzem (oczywiście w kulturalny sposób, ponieważ ja również w większości przypadków jestem bardzo kulturalna, szczególnie w stosunku do artystów takich jak malarze).
Ostatnio edytowano So, 28 kwietnia 2018, 19:50 przez agness_abstrakcja, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
agness_abstrakcja
 
Posty: 47
Dołączył(a): So, 17 marca 2018, 00:12
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Postprzez agness_abstrakcja Śr, 25 kwietnia 2018, 23:51

Na moim blogu dodałam nowy obraz o tytule "Ręka pana boga" niedawno skończony. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.
Avatar użytkownika
agness_abstrakcja
 
Posty: 47
Dołączył(a): So, 17 marca 2018, 00:12
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Postprzez Elżbieta Cz, 26 kwietnia 2018, 14:05

[sama sie usunełam..... :D
Ostatnio edytowano N, 29 kwietnia 2018, 19:20 przez Elżbieta, łącznie edytowano 1 raz
Elżbieta
 
Posty: 16
Dołączył(a): So, 1 listopada 2014, 20:29

Postprzez olgaannahm Pt, 27 kwietnia 2018, 23:24

Taka zasada tu panuje - wstawiamy swoje obrazy, nie wklejamy linków. Linki nie zawsze się otwierają. Jeśli masz prace, które chcesz zaprezentować na tym Forum - załóż tu swoją galerię...
Avatar użytkownika
olgaannahm
..
1.

..
1.
 
Posty: 1415
Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011, 00:41

Postprzez agness_abstrakcja So, 28 kwietnia 2018, 17:45

Mój link do bloga zawsze działa, nie widziałam nigdzie waszego regulaminu zakazującego wstawiania linków. Moje obrazy są na moim blogu, więc po co mam je tu wstawiać? Jeśli już mowa o zasadach to administrator powinien usunąć posty Elżbiety (bo jest to galera bez komentarzy lub przenieść go do mojej galerii z komentarzem) oraz inny spam nie na temat z innych moich tematów (już zgłoszony). Czy będzie to usunięte?
Avatar użytkownika
agness_abstrakcja
 
Posty: 47
Dołączył(a): So, 17 marca 2018, 00:12
Lokalizacja: zachodniopomorskie


cron