Koszalin i inne zakątki Polski

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

Postprzez Petucha Cz, 24 maja 2012, 22:44

Krakusia no w końcu się przelamalem ;)
acha tutaj przyjechałem akurat z dwoma petuchami, tzn. parowozami Pt47-65. Helena poczeka na inna wystawe :)
Avatar użytkownika
Petucha
.
..

.
..
 
Posty: 164
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 20:15

Postprzez Krakusia Cz, 24 maja 2012, 23:32

Lamka - Cieszę się, że zauważyłaś uroczy fragment Grodziska Wielkopolskiego, bo już myślałam, że głównie Wenecja Cię fascynuje. Ja spacerując po Grodzisku Wlkp. widziałam tam sporo malowniczej architektury, np. jak wyszłam z kościoła św. Jadwigi to tuż obok niego jest cudny widok na tyły i dachy domów.... Czekam na kolejne obrazy tego miasta w myśl porzekadła: "Cudze chwalicie, swego nie znacie...."

Petucha - Nie znam nazw lokomotyw, oooj, wstyd mi. Fotografii z takim klimatem, jak te Twoje, i robionych z taką pasją nie wolno chować "do szuflady" bo to świadczy o egoizmie, a to brzydka cecha, fuuuj. Dlatego tak Cię namawiam na wystawy. W dobie elektryfikacji kolei i pogonią za coraz szybszymi pociągami, fotografie parowozów wzbudzają w ludziach nostalgię.
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 25 maja 2012, 09:37

przyznam się że mój obraz jest zasługa Piotra, wybrał się do Grodziska i wrócił z 2000fotek jest z czego wybierać
Teraz ciepło, to mozna wyjść na ulicę i to zrobie z drugim w niedziele.
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez krysti45 Pt, 15 czerwca 2012, 10:35

Fotorelacja jest z Ogólnopolskiej Wystawy z okazji Dni Koszalina. ph. „Koszalin i inne zakątki Polski” - Galeria "N", której głównym organizatorem jest : Koszaliński Klub Nauczycieli Plastyków - Twórców; Związek Nauczycielstwa Polskiego, Centrum Kultury 105 w Koszalinie oraz współorganizatorem jest Oddz. Koszaliński Związku Plastyków Artystów Rzeczpospolitej Polskiej.
krysti45
 
Posty: 46
Dołączył(a): Pt, 20 stycznia 2012, 12:17
Lokalizacja: Koszalin

Poprzednia strona