konkurs XXII "CIERPIENIE "

tu zgłaszamy prace do tematu konkursu, malarstwo, rysunek
Głosujemy na najlepszą, Gratulujemy zwycięzcom, dyskutujemy, opiniujemy.

konkurs -cierpienie -

Ankieta wygasła Pn, 14 kwietnia 2014, 10:42

samotność posejdona
5
25%
cierpienie
0
0%
na stole operacyjnym
1
5%
który?
2
10%
starość/młodość
8
40%
smutek
3
15%
droga przez mękę
1
5%
 
Liczba głosów : 20

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

Postprzez Rafał87 Pn, 14 kwietnia 2014, 18:11

wygrał mój faworyt :dance: też chcę mieć taki ładny medal koło avataru - którego nie mam :-P muszę się postarać od następnego konkursu
Rafał87
3..

3..
 
Posty: 226
Dołączył(a): Pt, 27 sierpnia 2010, 19:25
Lokalizacja: Muszyna

Postprzez muszka111 Pn, 14 kwietnia 2014, 20:28

O ktoś zagłosował na mój obraz...dziękuję bardzo :-* ...

gratuluję zwycięzcom...zasłużyli sobie bo prace piękne... :brawo: :brawo: :brawo:
Avatar użytkownika
muszka111
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 1832
Dołączył(a): Cz, 17 grudnia 2009, 03:13

Postprzez MPietak Wt, 15 kwietnia 2014, 06:40

Gratulacje dla Wszystkich uczestników no wyróżnionym szczególne :brawo: :brawo:
mam takie przemyślenia skoro Posejdon cierpi z powodu samotności niech złazi z olimpu i idzie do maluczkich oni umieją się bawić : :D
starość i młodość no w takiej kolejności nie było by cierpienia ale cierpimy kiedy jesteśmy młodzi i piękni a potem starzy i niedołężni ,przechlapane :(
No i smutek zastanawiając się też dochodzę do wniosku ,ze człowiek smutny może cierpieć szczególnie kiedy jego smutek powodują jego bliscy :hmm:
Wszystkim którym się chciało :-* i tym co są zbyt leniwi :-P Pozdrawiam ;)
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 15 kwietnia 2014, 10:11

Marku wstaw obraz spowrotem
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Zibelius Wt, 15 kwietnia 2014, 16:37

Wiecie co.Skoro jest taki płacz że, kilka osób się wycofało .To i ja się wycofuje ze swojego trzeciego miejsca bo pewnie zajął bym 15 gdyby tylko wszyscy raczyli wstawić albo nie wycofali.Mam dosyć takiego gadania.Nie pozwolę się dalej obrażać.To naprawdę już stało się żenujące .Konkurs jest tajny a malarze piszą na kogo glosowali i o swoich faworytach .Co to ma być.Wywal mnie Magdzia.JA GŁOSOWAŁEM NA MAGDĘ SKORO TAK MOŻNA PLEŚĆ.i niech sobie dyplom weźmie np.Marek skoro tylu chciało na niego glosować.Kto uważa że, nie mam racji niech pierwszy rzuci we mnie kamieniem.
Zibelius
 

Postprzez MPietak Wt, 15 kwietnia 2014, 17:08

Zibelius napisał(a):JA GŁOSOWAŁEM NA MAGDĘ SKORO TAK MOŻNA PLEŚĆ.i niech sobie dyplom weźmie np.Marek skoro tylu chciało na niego glosować.Kto uważa że, nie mam racji niech pierwszy rzuci we mnie kamieniem.

Andrzej dajesz sie ponieść jakimś złym emocjom zupełnie tego nie rozumiem Oczywiście ,że to wszystko za sprawą moją ale przeprosiłem i nie mam zamiaru robić tego kolejny raz .Wściekasz się ,że ktoś zdradził na kogo głosował i cóż takiego ja głosowałem na Ciebie i co z tego ? czy mam się tego wstydzić czy uważasz ,ze nie mógł bym obronić swojej decyzji głosując jawnie .Nie rozumiem takiego poirytowania sie każdym zachowaniem którego nie przywidziałeś. Dziękuję Ci za szczodrość by mnie obdarować dyplomem ale mam już trzy i wcale nie jestem łasy by zdobyć następny tym bardziej ,że na mnie głosów było dwa a na Ciebie Trzy.Lamka prosząc mnie o wstawienie pracy którą wycofałem miała na myśli jak to u niej porządek i jestem to w stanie zrozumieć przeciwnie do Twojego wybuchu poirytowania .Andrzej rzucam kamieniem bo moje intencje są i mam nadzieje bedą czyste kiedy tak byc przestanie wyjdę dziękując wszystkim za cierpliwość . :-P
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Zibelius Wt, 15 kwietnia 2014, 17:29

Witaj Marek.Jestem spokojny i emocje mnie nie ponoszą .Pisze jakie mam wątpliwości.Mój tekst nie dotyczył bezpośrednio Ciebie a byleś mi przykładem.Znamy się parę lat z tego forum i wiesz jakim szacunkiem Cie darzę.Wydaje mi się ze każdy może wstawić co chce byle było na temat i wycofać jak się rozmyśli.Konkurs kończy się i koniec .DZIĘKUJEMY a nie płaczemy.A może najlepiej byłoby zrobić tak.Po wstawieniu obrazów,Magda wykonuje telefon do znanego artysty nie z naszego forum prosi o ocenę prac i wyniki są publikowane.NIKT KTO SIĘ SZANUJE NIE ODMÓWI,ŻADEN TAKI JUROR NIEZALEŻNY.A takie mówienie że ja głosowałem na X to jak proszenie o rewanż.Chyba my możemy już sobie pisać wprost jakie mamy wątpliwości.Prawda czy nie?
Zibelius
 

Postprzez Rafał87 Wt, 15 kwietnia 2014, 18:29

Ja w konkursach udziału nie biorę i brać nie będę więc na "Gest wdzięczności" o którym piszesz Andrzeju nie liczę...W ogóle jeśli myślisz ,że ludzie głosują na kogoś z sympatii a nie dlatego że czyjaś praca wydaje się najlepsza podważasz sens organizowania konkursów. Chbya już kiedyś była taka dyskusja jeśli mnie pamięć nie myli. Spokoju nam wszystkim życzę...nie dajmy się ponosić emocjom z byle powodu...tu go nawet nie było :hmm: Pozdrawiam i ide chlapać farbą...
Rafał87
3..

3..
 
Posty: 226
Dołączył(a): Pt, 27 sierpnia 2010, 19:25
Lokalizacja: Muszyna

Postprzez Ela Kolodziejczyk Wt, 15 kwietnia 2014, 19:53

Gratuluje Wszystkim wygranym i tym spoza wielkiej trojki tez :)
Przy okazji chcialam zaproponowac temat na nastepny konkurs: KOSMICI
:-*
Avatar użytkownika
Ela Kolodziejczyk
 
Posty: 574
Dołączył(a): Śr, 19 grudnia 2012, 22:46

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 15 kwietnia 2014, 20:13

własnie wysłałam dziś Dyplomy, i własnie Zibelius prosił o usuniecie profilu.
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia stronaNastępna strona

cron