konkurs XXII "CIERPIENIE "

tu zgłaszamy prace do tematu konkursu, malarstwo, rysunek
Głosujemy na najlepszą, Gratulujemy zwycięzcom, dyskutujemy, opiniujemy.

konkurs -cierpienie -

Ankieta wygasła Pn, 14 kwietnia 2014, 10:42

samotność posejdona
5
25%
cierpienie
0
0%
na stole operacyjnym
1
5%
który?
2
10%
starość/młodość
8
40%
smutek
3
15%
droga przez mękę
1
5%
 
Liczba głosów : 20

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości

Postprzez qoogh Śr, 16 kwietnia 2014, 07:44

;(
qoogh
1..

1..
 
Posty: 359
Dołączył(a): Pn, 9 lipca 2012, 20:23

Postprzez Waldemar Jarosz Śr, 16 kwietnia 2014, 08:34

Wiecie co.Skoro jest taki płacz że, kilka osób się wycofało .To i ja się wycofuje ze swojego trzeciego miejsca bo pewnie zajął bym 15 gdyby tylko wszyscy raczyli wstawić albo nie wycofali.Mam dosyć takiego gadania.Nie pozwolę się dalej obrażać.To naprawdę już stało się żenujące .Konkurs jest tajny a malarze piszą na kogo glosowali i o swoich faworytach .Co to ma być.Wywal mnie Magdzia.JA GŁOSOWAŁEM NA MAGDĘ SKORO TAK MOŻNA PLEŚĆ.i niech sobie dyplom weźmie np.Marek skoro tylu chciało na niego glosować.Kto uważa że, nie mam racji niech pierwszy rzuci we mnie kamieniem.

Zibelius
Trochę racji ma chłop ;(
Rzeczywiście nie powinniśmy pisać kto na kogo itp.( jeśli reguła zakłada tajne glosowanie). Ja też zrobiłem ten gest pychy i napisałem ,że Pietucha był moim faworytem( Konkurs Zima). Może trzeba zrobić jawne glosowanie. I będzie okej. Nawet możemy uzasadniać nasz wybór. :brawo:
To byłoby nawet ciekawe. Przy okazji byśmy zaczęli analizować obrazy. :ok:
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Ela Kolodziejczyk Śr, 16 kwietnia 2014, 08:59

Waldemar Jarosz napisal:
Może trzeba zrobić jawne glosowanie. I będzie okej. Nawet możemy uzasadniać nasz wybór. :brawo:
To byłoby nawet ciekawe. Przy okazji byśmy zaczęli analizować obrazy. :ok:


SWIETNY POMYSL!
Mnie rowniez takie rozwiazanie chodzilo po glowie, ale jako osoba nie bioraca udzialu w konkursach, uznalam ze nie powinnam ingerowac w przyjete zasady.
pozdrawiam

Po namysle zdecydowalam sie dopisac, ze to moze tez spowodowac obrazania sie. Artysci sa niesamowicie wrazliwi na punkcie swoich obrazow i moga nie zyczyc sobie zeby kolega/kolezanka z forum analizowala ich obrazy. Juz kilka razy slyszalam ze to wylacznie sprawa artysty co maluje i innym nic do tego.
To taka dygresja.
Avatar użytkownika
Ela Kolodziejczyk
 
Posty: 574
Dołączył(a): Śr, 19 grudnia 2012, 22:46

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 16 kwietnia 2014, 11:21

a ja powiem, że juz całkiem zgłupiałam

mnie jest wszystko jedno, aby tylko byłpokój na ziemi , agrasywność = 1
bo jak nie , to wszystkich pozabijam :D
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Jagoda Śr, 16 kwietnia 2014, 11:42

Ela Kolodziejczyk napisał(a): to moze tez spowodowac obrazania sie. Artysci sa niesamowicie wrazliwi na punkcie swoich obrazow i moga nie zyczyc sobie zeby kolega/kolezanka z forum analizowala ich obrazy. Juz kilka razy slyszalam ze to wylacznie sprawa artysty co maluje i innym nic do tego


...tak, to pewne jak 2X2=4 ;) ...artysta to delikatna istota, pisanie czegokolwiek na temat cudzej pracy jest bardzo, bardzo ryzykowne. Waldemar podjął temat jawnego głosowania i analizowania prac, a ja pamiętam jak dawno temu napisałam pod jego pracami komentarz nie na "och i ach" tylko taki jak naprawdę myślę i mały foch był :lol: :) podobnie miałam z jedną z koleżanek i też się nasłuchałam :hmm: , więc ja w ten system nie wchodzę.
Myślę,że dotychczasowa forma konkursów jest bardzo dobra i nie ma co kombinować ............tak sobie myślę,że może gdybym nie wycofała pracy i nie napisała komentarza dlaczego wycofuje (wycofanie mieściło sie w regulaminie), to pewnie sprawy by nie było, ale nie ma co już rozpatrywać i wracać do przeszłości.
Wybierzmy nowy temat i malujmy nowe prace, bo o to najbardziej chodzi ;)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 16 kwietnia 2014, 12:03

JAGODA :ok: :brawo: :-*
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez MPietak Śr, 16 kwietnia 2014, 15:46

powiem krótko mamy się za inteligentnych no w miarę ?? ;) ale rozmawiać okazuje się nie umiemy by się nie obrażać to wychodzi nam najlepiej ale na to rady nie pomogą niech zatem każdy jest jaki jest i doświadczenie niewiele ma tu do rzeczy .Ja się nie mam zamiaru zmieniać a co ? ;) :-P
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 16 kwietnia 2014, 18:52

nie będzie konkursów z takimi tematami , widać źle wpłynął na psychikę większości
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Jagoda Śr, 16 kwietnia 2014, 19:11

:hmm:
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 16 kwietnia 2014, 19:35

a nie?
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia stronaNastępna strona