to co w duszy nam piszczy do 15/3/16

W POŚCIE WPISUJEMY TYLKO "TEMAT"
nie piszemy OFFTOPÓW
patrz REGULAMIN KONKURSÓW

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości

Postprzez Beata N, 14 lutego 2016, 02:15

Płótna z wydrukami do malowania też można kupić, nawet kiedyś w Lidlu widziałam takie z numerkami gdzie jaki kolor farby położyć :D Co nie znaczy, że wszyscy z tego korzystają ;) Sądzę, że jest wiele technik zapomnianych lub niedocenionych, które czekają na odpowiednie ręce.
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Waldemar Jarosz N, 14 lutego 2016, 09:01

Ja haftuję naturalnie. :D
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez MPietak N, 14 lutego 2016, 11:05

Lamka napisał(a):hafty robią na kanwach z wydrukiem , troche mało w tym talentu , tylko cierpliwość

:hmm: to jak z talentem u tych którzy używają rzutników ploterów czy innych technik by przenieść rysunek ze zdjęcia na podobrazie ?
Takie zdefiniowanie stawia mnie w rzędzie ludzi z talentem bo nigdy nawet nie kratkuje :-P
jeśli to wystarcza Uf szczęściarz ze mnie co ? :D :-P
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez rudiart N, 14 lutego 2016, 12:30

Beata, (sorki ze zwracam się imiennie ), to teraz Ty podejmujesz decyzje odnośnie konkursu ? :-P :lol: :lol: pozdrawiam :lol:
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez Waldemar Jarosz Pn, 15 lutego 2016, 09:28

Demokracja kolego! :D
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Beata Pn, 15 lutego 2016, 14:31

rudiart napisał(a):Beata, (sorki ze zwracam się imiennie ), to teraz Ty podejmujesz decyzje odnośnie konkursu ? :-P :lol: :lol: pozdrawiam :lol:


Nigdy nie podejmowałam i podejmować nie będę, ale jak wspomniał przedmówca mamy demokrację :D

Nie wiem, do której odpowiedzi odnosi się ten komentarz. Czy odnośnie wstawiania prac? Czy haftowania? Odniosę się do jednego i drugiego :)

Pierwsza podstawowa rzecz. Jeśli mamy konkurs w dziale „Malarstwo” to obejmuje on malarstwo a nie haftowanie, rzeźbienie czy inne… do tego jest dział „ Konkurs Interdyscyplinarny”. Chyba, że od dzisiaj przyjmiemy, że do malarstwa zaliczane są inne techniki ;) :D

Sądzę, że jeśli zapadła decyzja, iż można różne techniki (co jest dla mnie dziwne...to co napisałam wyżej). To, dlaczego nie haftowanie? Fakt nie ma obecnie na naszym forum osoby wykonującej dzieła w tej technice, ale kto wie może się pojawi. Sądzę, że nie można zakładać z góry, że jakaś technika jest mało artystyczna, ponieważ wszystko zależy od tego, w jakie ręce trafi. Kiedyś czytałam, że enkaustyka jest techniką dającą mało interesujące efekty a przecież jest wielu artystów, którzy ją stosują z powodzeniem np. Richard Young, Theresa Stirling itd. To takie moje przemyślenia w obronie technik niedocenionych i nikt nie musi się z tym zgadzać ;)

Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez rudiart Pn, 22 lutego 2016, 11:33

Widzę że sie nudzisz i masz za duzo wolnego czasu z ktorym nie wiesz co zrobć ;( :dobani: :-P
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez Beata Pn, 22 lutego 2016, 12:31

Akurat mam dużo wolnego czasu co mnie bardzo cieszy :) ale nie marnuję go na czepianie się ludzi...
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez rudiart Pn, 22 lutego 2016, 15:10

W takim razie bardzo proszę jeżeli nie do Ciebie , sympatyczna koleżanko, jest kierowane zapytanie , zmilcz proszę , będzie miło :) pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez Beata Pn, 22 lutego 2016, 15:53

Nie było moim celem wkraczanie w kompetencje Lami , jak i w żaden sposób nie miałam na celu urażenia Pana osoby. Jednak gdzieś nieświadomie na odcisk nadepnęłam… Chciałam tylko pomóc zwracając uwagę na to, w jakim dziale znajduje się konkurs, po za tym pytanie nie było zadane konkretnie do danej osoby. No nic… chciałam dobrze, wyszło inaczej… życie. Jakby nie było… Serdecznie Pana pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Poprzednia stronaNastępna strona