Plener w Grodzisku wlkp

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

Postprzez Fen Cz, 19 listopada 2009, 19:42

Jeśli plener faktycznie odbędzie się w Grodzisku ,to chyba podskoczę z radości! :D O ile w tym samym miejscu ,w którym mieszkaliśmy, podczas spotkania z artystą.SUPER SUPER SUPER!!!
Warunki świetne ,pokoje dwuosobowe z łazienką ,wc,czysto ,przytulnie ,swobodnie.I ta ogromna świetlica z wygodnymi stołami ,jasna ,dobrze oświetlona.Hura Hura Hura! :lol:
Fen
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 19 listopada 2009, 20:30

Fen - na pewno będzie w Grodzisku , bo Burmistrz sie dokłada do pleneru i plener moze trwać 2 tygodnie ale myśle ze od 31 stycznia do 13 lutego , czyli 12 lutego wystawa i uroczyste zakonczenie a w sobote rano powrót :P

jestem w goracej wodzie kąpana zamówiłam już ksiazki o sztuce z pamiątkowa wklejką z pleneru hehe :lol:
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez echium Cz, 19 listopada 2009, 20:47

Przygotowania do pleneru zimowego idą pełna parą :D
Avatar użytkownika
echium
1...
..

1...
..
 
Posty: 199
Dołączył(a): N, 8 listopada 2009, 00:42

Postprzez Galandir Cz, 19 listopada 2009, 23:30

a czy organizator zwraca koszty dojazdu czy nie??
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez oldmalarz Pt, 20 listopada 2009, 12:19

oldmalarz
 

Postprzez szczekan Pt, 20 listopada 2009, 18:23

Od razu widać, że Fen pokochała Grodzisk i nauczyła się mapy Grodziska na pamięć, aby już z zamkniętymi oczami wracać do hotelu bez kozery ;)
szczekan
 

Postprzez Fen Pt, 20 listopada 2009, 18:30

Szczekan ,przez Ciebie nabawiłam się nowej odmiany histerycznej paniki :lol: Dwa dni temu śniło mi się ,że byliśmy wszyscy z Lamką w Wiedniu na wycieczce i pod pretekstem ,że idziemy sobie poużywać w salonie SPA,zostawiliście mnie tam nawet bez telefonu :lol: Koszmar!I nagle wszelkie kadzie z pachnacymi bąbelkami ,wanny,zlewy zaczeły się osuwać w przepaść!!Przy akompaniamencie chichoczących karłów smagaczy brzozowymi witkami :lol: :lol: :lol: Grodzisk odcisnął wielkie jarzmo na moim delikatesowym ,subtelnym kręgoslupie moralnym jak i na wiotkiej psychice :lol:
Fen
 

Postprzez szczekan Pt, 20 listopada 2009, 18:52

No dobra, Fen, złożymy się z Lamką i kupimy Ci psa przewodnika z wbudowanym chipem GPS z mapą całej Europy, abyś czuła sie bezpieczniej w salonie SPA we Wiedniu. Może nawet nauczymy psiaka konwersacji w razie zakazu wprowadzania psów do salonu... :lol: :lol: :lol:
szczekan
 


cron