Dyplomy

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

Postprzez leniucha Pn, 2 listopada 2009, 07:47

Mogę sie dowiedziec o jakich dyplomach jest mowa w regulaminie. kto je dstaje i za co ? czy taki dyplom do czegos upowaznia i czy jest taka osoba która moze prawnie dawac dyplomy.Bo to raczej upoważnione instytucje osoby moga takie dyplomy rozdawać. co moge , jaka korzysc bede miał z tekiego dyplomu.Kto mi odpowie.
leniucha
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 2 listopada 2009, 12:57

dziwne pytanie
Dyplomy to nie środki płatnicze, ani obligacje, ani inne, nie ma tu żadnego wykroczenia.
Dyplomy pamiątkowe......
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Homer Pn, 2 listopada 2009, 13:25

Leniucha pewnie myślał/a o normalnym dyplomie -> świadectwie -> certyfikacie ukończenia kursu ?? :lol:
Avatar użytkownika
Homer
 
Posty: 348
Dołączył(a): Cz, 29 października 2009, 21:32

Postprzez szczekan Wt, 3 listopada 2009, 20:20

Leniucha, mnie się wydaje, że jeśli taki dyplom - wyróżnienie otrzymasz na Forum Klubu Twórców Sztuki to po pierwsze wypędzisz z siebie leniucha ( zrobisz dobrą malarską robotę), po drugie będziesz mógł się pochwalić tym wyróżnieniem osobom trzecim np. wnuczce, a po trzecie polubisz to Forum, a my może polubimy ciebie i gitara gra...
szczekan
 

Postprzez Beata Wt, 3 listopada 2009, 20:50

Lamka napisał(a):dziwne pytanie
Dyplomy to nie środki płatnicze, ani obligacje, ani inne, nie ma tu żadnego wykroczenia.
Dyplomy pamiątkowe......



Takie dyplomy są wspaniałą pamiatką. Zapewne przywołują miłe wspomnienia a dodatkowo są symbolicznym aczkolwiek bardzo milym wyróżnieniem ;)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Mirella1 Pt, 6 listopada 2009, 16:50

Sam dyplom juz jest miłym wyróznieniem:)A rozdawać je może każdy - upowaznienie do tego nie jest potrzebne:)
Co daje taki dyplom? - myślę,że wielką satysfakcję:)
Mirella1
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 6 listopada 2009, 17:25

DZIĘKUJĘ i ciesze się, że uważasz to za miłą pamiątkę

ale są ludzie zazdrośni, którym to nie w :lol: smak
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Grzeczny Wt, 15 listopada 2011, 14:19

Temat trochę dawnej daty, ale gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości, w mym rodzinnym mieście i nie tylko bo i zza granicy, zgromadziłem dotąd spory pliczek okolicznościowo-pamiątkowych dyplomów... zatem powiedzieć mogę jedno - każdy może sobie zrobić dyplom na drukarczce, tak tak, ale...

... gdy dyplomy potwierdzane są w działalności sprawdzalnej w necie czy inaczej - wedle istniejącej instytucji, stowarzyszenia, grupy, związku i itp. informacji - liczą się one jako... dowody działalności twórczej,
a one z kolei bardzo pomocne bywają np., gdy chce się przystąpić do profesjonalnej organizacji, typu ZPAP, ZPAF, IAA (międzynarodowa), albo np. ubiega o jakieś stypendium, grant, przekonać chce się do siebie jakąś galerię wyższego lotu, oraz w innych tego typu sytuacjach. Zwłaszcza, jak ktoś nie miał szczęścia ukończyć szkoły państwowej.

A... im pliczek grubszy... tym lepiej ;) .
Avatar użytkownika
Grzeczny
 
Posty: 164
Dołączył(a): N, 13 listopada 2011, 17:16
Lokalizacja: Tczew


cron