relacja GRODZISKA WLKP 2011

tu wklejamy fotki i wspominamy Klubowy plener KTS
w tym dziale nie wklejamy wspomnień z INNYCH plenerów

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości

Postprzez rudiart N, 24 lipca 2011, 19:57

Dziękuję Krysiu, na pewno pozdrowię Marka.
Ponieważ ja miałem inne plany wcześniej zaklepane (wyszło jeszcze inaczej bo zachorowałem ), starałem się polecić Magdzie ludzi raczej o spokojnym usposobieniu ;) a z Markiem znamy się od bardzo dawna i choć bardzo się różnimy szanujemy się nawzajem i raczej rozumiemy.
Marcin miał wesele czy jakąś imprezę rodzinną z terminem nie od niego zależnym , dlatego też pewnie wcześniej odjechali.
Z Markiem będę się widział w nadchodzącym tygodniu .
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez columb26 N, 24 lipca 2011, 19:59

Rudi jak bedziesz sie widział z Markiem to pozdrów go też ode mnie od Łukasza :)
Avatar użytkownika
columb26
 
Posty: 613
Dołączył(a): Wt, 23 listopada 2010, 19:15

Postprzez rudiart N, 24 lipca 2011, 21:02

Dziękuję Columb, na pewno pozdrowię :)
Pochwal się co "zmalowałeś "na plenerze ;)
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez Jagoda N, 24 lipca 2011, 21:14

Krysia karo konin napisał(a):Jagoda,dzięki,że przyjechałaś.Pozdrawiam. :-*


Krysiu, spotkanie z Wami , było dla mnie przyjemnością :-*
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez columb26 N, 24 lipca 2011, 21:29

Zmalowałem 3 obrazy a z racjii tego że nie mam aparatu, to musze poczekac na zdjęcia które zamieszczę w galerii z komentarzem. Plener był super! mój pierwszy i można powiedziec że był "kamieniem milowym". Dotychczas polegałem na ksiazkach, forum ale zadne zdjęcie nie odda klimatu obrazu ogladanego z bliska. Świetni artysci, mogłem podpatrywac różne techniki malowania no i co najważniejsze każdy chetnie się dzielił swoimi doswiadczeniami. Bałem sie prze plenerem i szukałem różnych sposobów bo się z niego wykręcić...i mimo róznych przeciwności "popłynołem" nie żałuję. Wiem że dużo ciężkiej pracy przede mną, ale też wiem ze ta praca bedzie przynosić mi radość. Nie chce juz by malowanie, czy rysowanie było moim hobby... Chciałbym aby było sposobem na zycie. W tym miejscu chciałbym podziękowac Magdzie za zaproszenie i wszystkim uczestnikom za ciepłe przyjecie, serce i wyrozumiałosc. Poczekam na zdjecia to cos wiecej napiszę. We wrzesniu następny plener na który zostałem zaproszony i już nie moge sie doczekac :)
Avatar użytkownika
columb26
 
Posty: 613
Dołączył(a): Wt, 23 listopada 2010, 19:15

Postprzez columb26 N, 24 lipca 2011, 21:44

Dzieki Krysiu :-* to włąsnie Columb 26 z wciagnietym brzuchem :lol: i moje 3 prace. Włąsciwie 2 po ten park to praca wspólna malowałem po raz pierwszy palcami :) Ossian mną kierował a każdy dopingował, chcoc miałem treme która szybko przeszła :) oj ssssupppeeer lekcja :)
Avatar użytkownika
columb26
 
Posty: 613
Dołączył(a): Wt, 23 listopada 2010, 19:15

Postprzez columb26 N, 24 lipca 2011, 21:57

Ten kościółek to moja pierwsza praca na plenerze i pierwsza praca malowana z natury...prawie się spaliłem na tym słoneczku ;) malowanie z natury jest super, duzo ludzi pochodziło i miło sie wypowiadało co dodawało mi skrzydeł. Ahhhh te grodziszczanki az dwa razy sie prawie zakochałem :lol:
ta willa z fioletowym niebem to "zapomniany " się nazywa choc jest jest i druga nazwa :lol: najwiecej czasu tej pracy poswieciłem i przemalowałem ja chyba 5 razy. zaczołem z "złym" dniu a konczyłem na swietlicy bo sie rozpadało na kilka dni, ale w pewnym stopniu jestem zadowolony choć nie do końca bo zadna moja praca w 100% mnie jeszcze nie zadowoliła. To zniszczona opuszczona willa np "Promesy" chiałem jej oddać ponury klimat, troszkę chyba mi sie to udało, ale mniejsza o to musze malować, malować i najlpeiej to malować kazdy obraz bedzie lepszy. Tylko cięzka praca mozna dojsc do dobrych rezultatów :) a jeszcze chciałbym się pochwalić że Burmistrzowi i jego swicie spodobał sie Kościół i wzieli go sobie, co mnie bardzo cieszy ;)
Avatar użytkownika
columb26
 
Posty: 613
Dołączył(a): Wt, 23 listopada 2010, 19:15

Postprzez columb26 N, 24 lipca 2011, 22:01

Jeszcze chciałbym dodac że dostąpiłem zaszczytu wisieć na wernisazu obok Krysi :-* :ok:
Avatar użytkownika
columb26
 
Posty: 613
Dołączył(a): Wt, 23 listopada 2010, 19:15

Postprzez rudiart Pn, 25 lipca 2011, 10:10

Najważniejsze Columb że "połknąłeś bakcyla plenerów" ;) każdy ma trochę tremę przed pierwszym spotkaniem plenerowym ale najczęściej to szybko mija ;)

Serdeczne pozdrowienia od Marka dla wszystkich plenerowiczów :) :-*
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez Indygo Pn, 25 lipca 2011, 15:01

:(
Indygo
 

Poprzednia stronaNastępna strona