Becikowa "Dziewczyna z perła"

tu tematem jest dzieło tworzone

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości

Postprzez Beata Śr, 15 grudnia 2010, 14:09

oldmalarz napisał(a): ..Pytasz co bym proponował... propozycje leza obok w zasiegu reki wystarczy wziąsc obraz pierwszy z brzegu nawet z tego forum ..ot chocby obraz Galndira ktory tu sie odezwał pzred chwilą.. zwykły pejzaż a jak ładnie rozłozone plany ..pierwszy ,drugi, tzreci ,czwarty i piaty ..z lekkim akcentem perspektywy powietrznej.


Właśnie mi uświadomiłeś, że przez ten cały czas co malowałam omijałam pejzaże (poza morskimi), wiesz… spróbuję tej tematyki . Tylko muszę zaopatrzyć się w dodatkowe farby np. Viridian czyli szmaragdówka z zieleniami u mnie kiepsko. Jak potrzebowałam to mieszałam pruski lub ultramarynę a posiadam tylko ziemię Verona. Po swietach będę miała sporo luzu więc ruszę do roboty
Przy okazj dzieki za podanie palety przy dziewczynie z perłą (ograniczona barwa -ugier ,zółcien kadm.siena palona, ultramaryna ciemna , błękit kobaltowy i ziemia kasselska) z kolorami nie do końca trafiłam… stosowałam brązową ziemię Floręcji, ochre,żółcień kadmową, cytrynę, pruski, ultramarynę, celuryn, ziemia czerwona z sardyni, czerw kadmowy, karmin i biel tytanową.

Wielkie dzięki :-*

Galandir napisał(a): Oldek zawsze dobrze gada i radzi le ma powiedzmy bardzo niezyciowy spoób przekazu ktorych moze urazic ;)

Mnie tam nigdy nie uraził a jeśli miał taki zamiar to się musi troszkę bardziej postarać ;)

Galandir napisał(a): malarstwo to piekielnie trudna sztuka


Święta prawda…czym więcej w tym siedzę tym bardziej uświadamiam sobie ile jeszcze nie wiem.. :(

A fotka fajna…Miło popatrzeć na Ciebie, jak dla mnie Oldi może wrzucać więcej… Ciekawe co za zbiory z Twoimi fotkami może posiadać ;) A tak serio to jestem pełna podziwu Oldmalarz ma rację duzo nauczyłeś się… zawdzięczasz to swojej pracowitości :brawo:


Galandir napisał(a):troszke martwi mnie ta tonacja


W dziewczynie...czy ogólnie w moim malowaniu?


Galandir napisał(a): malując mamy sie bawić a nie zgryzoty powodować.



Zabawa zabawą… gdybym nie miała radochy z malowania to bym tego nie robiła, a chęć doskonalenia się pozostaje :)




Krysia karo konin - dziękuję :-*
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Beata N, 29 marca 2015, 13:22

Jagoda_młodsza napisał(a):dzisiaj ja będę kretem i odkopię.
A więc : ubolewam że w tej galerii fotek już obejrzeć nie można (jak i w przypadku dziewczyny z perłą). Czy macie możliwość dodać je na nowo... ?albo czy można obejrzec gdzieś indziej(etapy)?


Faktycznie. Zdjęcia wygasły. Wszystko co było wstawiane przez imageshack znika :( Nie wiem czy mam gdzieś te fotki aby odświeżyć. Jedyne co mi zostało to to zdjęcie ponieważ obraz sprzedany.

5050542.jpg
5050542.jpg (29.21 KiB) Przeglądane 3255 razy


Dziwnie ogląda się posty bez fotorelacji. Pozostaje niedosyt. Może Ci co posiadają zdjęcia odświeżą posty ale sądzę, że może być z tym problem :(

Jeeessu ile to już czasu minęło...ale ten czas leci ;)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Poprzednia strona

cron