Ecce Homo

tu, wstawiamy własną kopie słynnego dzieła
lub dzieło mistrza po mojemu

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

Postprzez Rafał87 Cz, 7 marca 2013, 15:24

Witam serdecznie...wczoraj ukończyłem obraz który już kiedyś malowałem ale sytuacja zmusiła mnie do namalowania go kolejny raz. Siostrze tak spodobał się jego poprzednik że w zamian za pomoc jaką kiedyś mi udzieliła oczywiście finansową zażyczyła sobie "małego wynagrodzenia" W życiu nie sądziłem że można z taką niechęcią coś malować...potęgował to fakt że kiedyś już ten temat podejmowałem...od szkicu do ostatniego pociągnięcia pędzla minęło 14 miesięcy...7 miesięcy obraz leżał w szafie w formie podmalówek. Raz na jakiś czas wyjmowałem go żeby nanieść z wielką niechęcią jakiś laserunek aby praca posuwała się naprzód. Ostanie 3 tygodnie zostałem postawiony pod murem i batem zagoniony do malowania :lol: . Zdjęcie oczywiście dramatyczne, kolory jakieś z kosmosu, kiedyś może zrobię lepsze ...mam na to jeszcze 3 tygodnie dopóki siostra nie przyjedzie na święta i nie zabierze go 400 km odemnie ;)...nie będę za nim tęsknić...kamień spadł mi z serca ;) Jedyny + to to że zobaczyłem w których elementach się poprawiłem przez ostatnie 14 miesięcy.

Ecce Homo 80x60 cm

Obrazek
Rafał87
3..

3..
 
Posty: 226
Dołączył(a): Pt, 27 sierpnia 2010, 19:25
Lokalizacja: Muszyna