Dziewczyna z perłą po mojemu

tu, wstawiamy własną kopie słynnego dzieła
lub dzieło mistrza po mojemu

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 31 października 2009, 15:35

zabrałam sie za nią dość dawno i do dziś jakoś nie mogę dokończyć, może jakieś zahamowanie, że porwałam się z motyką na słońce, że to bezczeszczenie wielkiego dzieła i autor w grobie się przekręca.
nie wiem powinnam dokończyć zaczęty obraz? czy odpuścić. została tylko szyja i twarz ....
_DSC0716.JPG
_DSC0716.JPG (43.07 KiB) Przeglądane 11958 razy
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Homer So, 31 października 2009, 17:31

DOKAŃCZAJ !!! zbezczeszczenie było by gdybyś chciała zrobić super identyko, natomiast Ty potraktowałaś ją po swojemu i tak ją dokończ, efekty zapewne będą super - jak by nie było na początku twoje prace na koniec wyglądają super !
Ostatnio edytowano So, 31 października 2009, 17:53 przez Homer, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Homer
 
Posty: 348
Dołączył(a): Cz, 29 października 2009, 21:32

Postprzez Beata So, 31 października 2009, 17:51

Nie sądzę abyś porywała się z motyką na słońce. Podniosłaś rękawicę, podjęłaś wyzwanie a teraz kochana zabieraj się do roboty i dokończ swoje dzieło :) Nie można się tak poddawać tym bardziej, ze idzie Ci świetnie. Sadzę, że gdy go ponownie ruszysz sama poczujesz chęć dokończenia dzieła. Gdy na dłużej odstawię jakiś obrazek to nie mogę zabrać się do niego. Tak jakbym traciła serce i zapał. Gdzieś ulatuje to coś, co mnie pchnęło do namalowania danego tematu. Może Ciebie też to dopadło?

Szkoda go tak zostawić! Do roboty i pokaż jak skończysz ;)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez oldmalarz Cz, 5 listopada 2009, 19:00

kuzwa to juz drugi plener na którym mnie z wami nie bedzie :cry: ..nie bawie sie tak!!!!
oldmalarz
 

Postprzez szczekan Cz, 5 listopada 2009, 19:54

Nie ma co kuzwować, wujek oldek....Skoro plener nie może przyjechać do wujka oldka, to niech wujek oldek jedzie na plener albo niech się zapowie, że tam przyjedzie to mu kierowcę wyślą i chlebem, i solą po staropolsku przywitają...
Z takim malarskim bagażem doświadczeń to każdy szanujący się Plener powinien wujkowi oldkowi dopłacić, aby sie tam tylko pojawił...
Wujek oldek, trza korzystać ze sławy, dopóki jest się na topie, bo na malarskiej emeryturce to nie dość, że zapomną o starym plenerowiczu to gotowi kota popędzić...
P S
Pozdrowienia dla Heńka...
szczekan
 

Postprzez szczekan Cz, 5 listopada 2009, 19:58

Lamka, ja bym nie odpuścił i dokończył obraz, aby się Vermeer w grobie nie przewrócił i jakiej klątwy zza grobu nie rzucił, bo tam na obrazie to nawet perły nie widać, a przeciez to "dziewczyna z perłą", a nie z podbitym okiem ;)
szczekan
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 2 lipca 2014, 01:09

po 5 latach malując twarz dostrzegłam moją siostrę , oczy, nos ,profil , usta … to moja siostra ,, tylko nie owal twarzy…….
próbowałam zmienić ale pigmenty mocne ….
nic to , trudno

to nie musi być moja siosrta , choć bardzo szkoda bo to prawie reinkarnacja…… szkoda że wczesniej nie zauwazyałam
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez qoogh Śr, 2 lipca 2014, 07:36

Hmm przecież dokończyłaś ten obraz 8)
qoogh
1..

1..
 
Posty: 359
Dołączył(a): Pn, 9 lipca 2012, 20:23

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 2 lipca 2014, 14:01

DSC_9894.JPG
po 5 latach
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez wakai Śr, 2 lipca 2014, 16:11

widze ze jest to problem wielu podczas malowania mnie rowniez dotyka ten problem,idzie idzie nagle staje malowanie w pewnym momencie i z wiazku z tym mam pytanie jak sobie z tym radzicie dotyczy to bardziej podczas tworzenia nowych tematow czy kopii?
Avatar użytkownika
wakai
 
Posty: 856
Dołączył(a): Pt, 27 czerwca 2014, 23:18

Następna strona