SZTUKA NASZYCH CZASÓW

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości

Postprzez Zibelius Śr, 27 marca 2013, 15:00

W TYM WĄTKU CHCĘ POKAZAĆ ŻE,MOŻNA TWORZYĆ BEZ WIELKICH NAKŁADÓW FINANSOWYCH-SZTUKĘ BUDUJE ARTSTA A NIE DROGIE MATERIAŁY DO JEJ TWORZENIA..
Chciałem wam pokazać bardzo ciekawego artystę z Rosji. Valery Nikolaevich KOSHLYAKOV (1962)Materiały na jakich maluje i buduje z nich instalacje to stara tektura.Wydaje mi się że poza tym że umie świetnie rysować ,malować i tworzyć instalacje to znalazł duże możliwości wykorzystania taniego wszędzie dostępnego i darmowego materiału. :)
Załączniki
1 Koshlyakov.jpg
1 Koshlyakov.jpg (158.01 KiB) Przeglądane 10098 razy
2 valery_koshlyakov.jpg
Vladimir Koshlyakov instalacja.jpg
Vladimir Koshlyakov instalacja.jpg (63.17 KiB) Przeglądane 10098 razy
3 Valery-koshlyakov-.jpg
3 Valery-koshlyakov-.jpg (141.75 KiB) Przeglądane 10098 razy
Ostatnio edytowano Śr, 27 marca 2013, 15:47 przez Zibelius, łącznie edytowano 1 raz
Zibelius
 

Postprzez Beata Śr, 27 marca 2013, 15:22

Rewelacja!!! Genialny efekt jestem pod wrażeniem! Dzięki Zibelius za zaprezentowanie tego malarza :ok: Nie miałam okazji natknąć się na jego twórczość a zrobiła na mnie piorunujące wrażenie, aż mi serce mocniej zabiło. Pan Valery trafił do mnie i zostanie moim idolem :dance: Osobiście nie przepadam za malowaniem na tekturze chociaż ostatnio zostawiłam po rozpakowanych meblach wyjątkowo grubą i sztywną. Wyłudziłam też płyty o grubości 1,5 cm z których robią skrzynie do transportu na statkach. Jest tyle rzeczy do odzysku na których można tworzyć... nawet płyty w które pakuje Magda nagrody przydają się ;)

Zerknęłam co jeszcze namalował... Super malarstwo, mnie przypadło do gustu.
http://www.arcadja.com/auctions/de/kosh ... er/272099/
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Zibelius Śr, 27 marca 2013, 15:29

Ja o nim wiem od dawna :) .Pokazałem go nie tylko dlatego ze, to dużego kalibru artysta .On na dodatek wykorzystuje przedmioty ze śmietnika .Nie zawsze śmietnik kojarzyć powinien się z czymś nie do przyjęcia.W końcu śmieci produkujemy sami i nie musimy się ich brzydzić.Jak się pogłówkuje to efekt widać.Może wpadł na to z biedy a może wydumał takie hity :-* Wiem o kilku takich myślicielach będę ich tu zamieszczał.
Zibelius
 

Postprzez Zibelius Śr, 27 marca 2013, 15:40

:) Kolejny artysta mający talent do wykorzystania różnych rzeczy.Wcale żeby tworzyć i myśleć nie trzeba wydawać tysiecy złotych .JANE PARKINS.Troche radosna twórczość ale fajna.Mnie się podoba.
Załączniki
Jane-Perkins 1.jpg
Jane-Perkins 1.jpg (52.61 KiB) Przeglądane 10081 razy
2.jpg
2.jpg (107.64 KiB) Przeglądane 10081 razy
Ostatnio edytowano Śr, 27 marca 2013, 15:51 przez Zibelius, łącznie edytowano 1 raz
Zibelius
 

Postprzez Zibelius Śr, 27 marca 2013, 15:45

Mary Mattingly’s
Załączniki
Mary Mattingly’s.jpg
Mary Mattingly’s.jpg (54.72 KiB) Przeglądane 10081 razy
Zibelius
 

Postprzez Beata Śr, 27 marca 2013, 15:49

Zibelius napisał(a):Ja o nim wiem od dawna :) .Pokazałem go nie tylko dlatego ze, to dużego kalibru artysta .On na dodatek wykorzystuje przedmioty ze śmietnika .Nie zawsze śmietnik kojarzyć powinien się z czymś nie do przyjęcia.W końcu śmieci produkujemy sami i nie musimy się ich brzydzić.


Nie wiem czy tak publicznie powinnam się przyznawać 8) niedawno likwidowali sklep i postawili przed śmietnikiem manekiny...głupio mi było iść samej to wysłałam dzieci :lol: :lol: :lol: Jak tylko je zobaczyłam od razu miałam wizję pomalowania ich. Na razie czasu brakuje, ale cierpliwie czekają ;) Teraz nikt nie będzie chciał ze mną pisać, bo dzieci na śmietnik wysyłam :lol: :lol: :lol: Tak przy okazji to znam osobę, która wyszukuje na wystawkach rożne przedmioty i przerabia je na prawdziwe dzieła sztuki.

Guzikowa sztuka...ciekawe. Ja w pracy mam skrzynkę muszli po ślimakach takich ogrodowych z których chcę zrobić obraz. Zbieram od kilku lat i jeszcze troszku mało aby coś stworzyć. Jesssu...teraz to już na pewno stwierdzicie, że mam nierówno pod sufitem :lol: Lepiej już się nie odzywam :lol:
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Zibelius Śr, 27 marca 2013, 15:54

Masz równo pod sufitem skoro chcesz tworzyć.Materiały uzyte są ważne dla twórcy.Ale da się praktycznie wszystko wykozystać.Wcale nie musimy całe zycie uczyć sie jak namalować w stylu Rembrandta i na końcu życia dowiedzieć się że nie da rady.Na szczyt docierają nieliczni.Ale tworzyć może każdy wrażliwy człowiek,czego wrazliwym życzę. :-*
Załączniki
226.jpg
226.jpg (167.37 KiB) Przeglądane 10069 razy
Zibelius
 

Postprzez muszka111 Śr, 27 marca 2013, 17:15

Beata...to jesteśmy dwie takie śmieciowe...dla mnie każdy spacer obfituje w jakieś znalezisko które można przerobić...upiększyć...
ja malowałam na takich tekturach 30 lat temu...sklejałam i malowałam...ale potraktowałam ich jako nic nie warte obrazy i przy remoncie domu spaliłam...nie pomyślałam, ze tak można się tym dzielić z innymi...że można ich pokazywać ludziom...to były czasy PRL i taka biedna twórczość źle się kojarzyła ludziom...
:) a ja lubiłam i lubię tworzyć więc dla mnie się liczy samo tworzenie, inspiracja, ten dreszcz emocji co i jak wyjdzie... :dance: ...wtedy wiem, że żyję...
Avatar użytkownika
muszka111
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 1832
Dołączył(a): Cz, 17 grudnia 2009, 03:13

Postprzez Waldemar Jarosz Śr, 27 marca 2013, 17:36

1000.jpg
1000.jpg (235.26 KiB) Przeglądane 10049 razy
Oto dzieło współczesne nauczyciela i uczennicy. Razem go namalowaliśmy!Waldemar Jarosz-Oliwia Dybza. :dance:
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Jagoda Śr, 27 marca 2013, 17:48

Pierwsze dwa obrazy i czwarty - instalacje-obrazy z tektury podobają mi się , pozostałe :hmm: ...zdecydowanie wybieram kontrowersyjną twórczość Sergeya Fedotova :) ;)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Następna strona

cron