Takie malarstwo uwielbiam

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości

Postprzez Zibelius Cz, 28 czerwca 2012, 20:07

To dla mnie jest sztuka .To moja estetyka i galerie z takimi rzeczami staram się odwiedzać.Takimi obrazami lubię handlować jako marszand.To znaczy nie konkretnie tymi ale o takiej estetyce i takim brzmieniu i o takiej czystość :)

5.jpg
5.jpg (55.59 KiB) Przeglądane 6564 razy
4.jpg
4.jpg (78.73 KiB) Przeglądane 6564 razy
3.jpg
3.jpg (117.78 KiB) Przeglądane 6564 razy
2.jpg
2.jpg (44.26 KiB) Przeglądane 6564 razy
1.jpg
1.jpg (64.65 KiB) Przeglądane 6564 razy
Zibelius
 

Postprzez Evagelia Cz, 28 czerwca 2012, 20:51

Z cala pewnoscia sa bardzo oryginalne i dobre. Lubie ogladac takie rzeczy, ale w domu bym nie powiesila :D
Avatar użytkownika
Evagelia
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Cz, 29 października 2009, 21:40

Postprzez Grzegorz Tyrała Cz, 28 czerwca 2012, 22:08

Obrazy podobają mi się, ale rzeźba jakoś nie trafia do mnie, może dlatego ze sam jestem "skażony" nieco inną :hmm:
Avatar użytkownika
Grzegorz Tyrała
2.
1..

2.
1..
 
Posty: 2187
Dołączył(a): Wt, 18 maja 2010, 12:36

Postprzez muszka111 Cz, 28 czerwca 2012, 23:28

Bardzo lubię Eduarda Zentshika...obrazy jego mogę oglądać godzinami...jego surrealizm jest mi bardzo bliski... :)
Avatar użytkownika
muszka111
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 1832
Dołączył(a): Cz, 17 grudnia 2009, 03:13

Postprzez Zibelius Pt, 29 czerwca 2012, 11:34

Każdy człowiek ma swoje spojrzenie na rzeczy.Jeden lubi meble z ikea inni antyki(jak ja).Dlatego chyba życie jest ciekawe.U mnie na targowisku w Krośnie stoi człowiek który maluje domki i lasy bieszczadzkie.Pełny kicz kiczów.Ale sprzedaje w sumie w miesiącu ich bardzo dużo.Też można by powiedzieć że kupujący to idioci.Ale tak nie jest Każdy świat widzi po swojemu i inaczej.(Dlatego miedzy innymi jest dużo wypadków samochodowych :lol:) To co podoba się mnie nie musi się nikomu więcej poza mną podobać.To co lubię prywatnie pokazałem powyżej.Dla mnie obraz musi mieć w sobie pomysł i być gesty kolorystycznie,odważny,mieć fakturę być czystym a nie brudactwem z sinymi i źle spasowanymi kolorkami .Malarstwo bez strachu widać od razu a mymloka tez daje się rozpoznać.Nie można nagle sobie wymyślić że,churrrrrra BEDĘ MALARZEM.Z tym się człowiek rodzi.Ale talent można w sobie odkryć w każdym wieku.Jedni lubią mieć parcie na szkło, to w telewizorni i w obiektywach aparatów .A inni w ciszy robią swoje.Wśród jednych i drugich są Wielcy. :)
Zibelius
 

Postprzez MPietak Pt, 29 czerwca 2012, 16:54

Każda praca inna ale mają wsólny mianownik sa świetne.Zibelius pewnie masz racje; jesteśmy każdy z nas inny to jest największą wartością dlatego poszukujemy róznych rzeczy.Jednego nie rozumiem dlaczego chcesz odebrac komuś prawa do marzeń.Dla mnie marzenie np byc malarzem jest toż same z chęcią bycia cieślą stolarzem czy kim kolwiek innym.Przecież to nie oznacza ,że kiedykolwiek będzie się dobrym w tym fachu.Malowanie oczywiście jak kazda inna dziedzina sztuki wymaga predyspozycji ale z drugiej strony do wszystkiego trzeba takową posiadac.Prawdziwy talent przy odrobinie szczęscia sam sie objawi ale by to nastapiło najpierw musi byc marzenie a tego nie odmawia sie nikomu nawet mnie :hmm:
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08


cron