Wystawa zbiorowa

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości

Postprzez jola Śr, 12 grudnia 2012, 18:18

Ja też bardzo , ale to bardzo zgadzam się z wypowiedzią Głucha...to samo bym napisała , bo tak samo myślę w tym temacie, więc nie będę powielać 2 postów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jola
...
2..
2.
2...

...
2..
2.
2...
 
Posty: 1947
Dołączył(a): N, 12 września 2010, 22:15

Postprzez Grzegorz Tyrała Śr, 12 grudnia 2012, 18:34

I dlatego właśnie ja artystą nie jestem, a jedynie od czasu do czasu nim bywam :hmm:
a krytykę lubię, bo wszystkiego co umie nauczyłem się sam, dzięki własnemu uporowi i ludziom którzy potrafili mi wytknąć błędy :) , których z resztą i tak jeszcze mnóstwo popełniam, na szczęście, bo jak bym już wszystko umiał to przestałoby mnie to bawić.
Andrzeju miałeś to nieszczęście trafić na grupę zapatrzonych w siebie... palantów, odpuść sobie bo szkoda czasu i nerwów, masz jeszcze tyle pięknych rzeczy do zobaczenia... :)
Avatar użytkownika
Grzegorz Tyrała
2.
1..

2.
1..
 
Posty: 2187
Dołączył(a): Wt, 18 maja 2010, 12:36

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 12 grudnia 2012, 19:06

Andrzeju, jesli komisarz mówi, ze ci artyści to elita europejska , to takim artystom wystawca na pewno wydał folder , przynajmniej powinen, wiec trzeba by go zdobyć

ja tez byłam na wystawie, gdzie wg. mnie prace jednego artysty conajmnieej zenujące choćby od strony technicznej , warsztatowej i na zdjeciach prace sa o wiele leprze niż w realu, jutro zeskanuje z folderu i wstawie, Zdjecia podrobione w fotoshopie, dodany kolor, ostrość , światło , a w realu koszmar
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Zibelius Śr, 12 grudnia 2012, 19:26

Podzieliłem się tu swoim wzburzeniem.Po jaką cho... tam wszedłem.Jak są foldery to w folderach zdjęcia.Sprawdzę to i opublikuję u nas.Antyreklamy na pewno nie mam prawa robić .Ale pokazać mogę :) A Mietek Głuch ma racje może powinienem przemilczeć a nie czepiać sie obcych ludzi,to delikatna materia z tym że, to nie są żadni artyści.
Zibelius
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 13 grudnia 2012, 12:51

a ja dałam ciała, ktoś w firmie wziął do obejrzenia i nie oddał, ale poszukam w nwcie
http://www.grodzisk.wlkp.pl/news.php?g=3572
niestety nie dali fotek obrazów , ale chodzi tu o obrazy P Mariusza
a co do tej francuskiej malarki , to jest Polka studiowała w Waszawie i dziwnie szybko zapomniała polskiego języka
byłam w Belgii 20 lat i jakoś ojczystego języka nie zapomniałam
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia strona

cron