czy da się żyć ze sztuki?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości

Postprzez MPietak Pt, 21 stycznia 2011, 18:05

Prawda może być po środku, ale Oldmalarz poszedł po bandzie.TO FAKT-------------------------------------------- Indygo polemika na poziomie emocji nigdy nie rokuje najlepiej.Piszac mądre teksty brak Ci luzu w odnoszeniu sie do innych uczestników.Naprawdę nie zawsze trzeba się odnosic do kazdej czasem głupiej wypowiedzi n.p.moich.Ktoś kto zechce śledzić dyskusje i tak ma szanse sam wyrobić sobie zdanie.Oldmalarz to typ człowieka który by coś udowodnić posunie sie do wynajdywania chocby i najgłupszego przykładu byle by komus poruszyć gule.Sam miałem kilka razy okazje się przekonac.Moim przeświadczeniem jest, że to poza z którą czasem cięzko mu się rozstać.Nie wiem czy Oldmalarza dotkne swoim bełgotem, :lol: wiem jedno on mnie nie sprowokuje.Mysle,ze go rozumię.Indygo myślę,że i Ciebie ;) Najgorzej zrozumiec samego siebie :lol:
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez oldmalarz Pt, 21 stycznia 2011, 18:44

MPietak napisał(a):jest, że to poza z którą czasem cięzko mu się rozstać.


nie
to chęc zdjecia "rózowych okularów" ludziom którym uwazam ze warto i na to zasługuja
..ale sa to ostatki moich checi..
oldmalarz
 

Postprzez MPietak Pt, 21 stycznia 2011, 19:18

Daj spokój niech kazdy ma szanse przeżyć w własnym wyobrażeniu świata.Niktórzy mają szczęscie przeżyć zycie bez złych doświadczeń.Mogę im zazdrościć z drugiej strony więcej choć by i złych doswiadczen uodparnia.To czasem pozwala funkcjonować i nie dostać p.......W temacie który był na poczatku dodam tylko; szukając przykładu na potwierdzenie że z malowania da się zyć to Ty jestes najlepszym przykładem: "myslę".Moze nie tak jak sobie to możesz wyobrazić, ale i tak Ci zazdroszczę jeśli nadal robisz to co lubisz jakos nie mam watpliwości. Głowa do góry :hmm:
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Galandir Pt, 21 stycznia 2011, 23:30

OLDEK kochamy cię !!! głowa do góry !!!! kipp smajling , jutro będzie lepiej ^^
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez oldmalarz So, 22 stycznia 2011, 00:18

no no bez taki wyznan :D mnie ma kto kochac jeslis w TE stronie i potzrebujesz kochanka to wiesz na PW.. ;) cos ci załatwie..
oldmalarz
 

Postprzez Waldemar Jarosz So, 22 stycznia 2011, 10:31

Panowie Pax!
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Beata So, 22 stycznia 2011, 19:02

MPietak napisał(a):Daj spokój niech kazdy ma szanse przeżyć w własnym wyobrażeniu świata.Niktórzy mają szczęscie przeżyć zycie bez złych doświadczeń.Mogę im zazdrościć z drugiej strony więcej choć by i złych doswiadczen uodparnia.To czasem pozwala funkcjonować i nie dostać p.......


a może być też tak, że ktoś dostanie tak od życia za młodu, że później wszystko widzi przez różowe okulary, bardziej docenia wszystko. I znowu temat rzeka...
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez MPietak N, 23 stycznia 2011, 11:23

Beata napisał(a):[

a może być też tak, że ktoś dostanie tak od życia za młodu, że później wszystko widzi przez różowe okulary, bardziej docenia wszystko. I znowu temat rzeka...[/color]

Beatko mogę się zgodzić jedynie połowicznie.Wychowałem się w bidulcu więc moje doświadczenia zyciowe odbiegaja nieco od normy.Mówiąc za siebie powiem, że suma doświadczeń pozwala mi na zachowanie wiekszego dystansu do otaczającego świata.To przyjmuje za plus, ale są i minusy tych doswiadczeń;nadwrarzliwość irytacja na brednie płynące z telewizji publicznej.Mozna by mnożyć przykłady,w połowie zgadzam się z Tobą ze czasem tam gdzie iedni widzą drugie dno łatwiej dostrzec to co czasem umyka.Takie spojrzenie przez różowe okulary.Świat naprawdę nie jest czarno biały jak mawia pan Prezes...............kURCZE TO PRAWIE BIOGRAFICZNY BEŁKOT. :dobani: jak wytrzymam cisnienie własnej głupoty? może nie skasuje.
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Poprzednia strona