czy da się żyć ze sztuki?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

Postprzez Indygo Cz, 20 stycznia 2011, 16:56

oldmalarz napisał(a):i koniecznie trzeba dodac ze tytuł miss swiata daja oczywiscie za rozum nie za urode.. ;)

Nie Oldi, tytuł miss dają za urodę, ale to nie jest ważne, tak jak nie jest ważne ile układów wyniosło Kręglicką na podium.
Podałam akurat to nazwisko dlatego, że jest w Polsce znane i wyłącznie jako przykład, że
uroda nie wyklucza rozumu.
Uroda w ogóle, niezależnie od tego czy trafiła się blondynce, brunetce czy rudej, długo czy krótkonogiej. Na urodę mamy ograniczony wpływ, determinują ją geny, natomiast na to jakim jesteśmy człowiekiem mamy zdecydowanie większy. I czy będziemy mądrzy czy ograniczeni, czy dobrzy, mili, empatyczni czy wręcz przeciwnie zależy, może nie wyłącznie, ale w dużej mierze od nas.
Indygo
 

Postprzez oldmalarz Cz, 20 stycznia 2011, 17:21

Indygo napisał(a):Nie Oldi, tytuł miss dają za urodę, ale to nie jest ważne,.


rozumiem czyli jakby do konkursu staneła brzydka a madra była by przyjenta w poczet uczestniczek..(skoro nie jest to wazne).. :)

Indygo napisał(a):[/b] uroda nie wyklucza rozumu.,.

oczywiscie wszyskie ładne zawdzieczaja swój sukces nie urodzie ale madrosci .. :brawo:
moze jakbym miał 15 lat to jeszcze w ta bajeczke bym uwierzył..ale nie tym wieku..
a szczególnie cenie sobie Pamele Anderson która swoją kariere zawdziecza nie dupie przepraszm Urodzie) ale wybitnej inteligencji i wykształceniu..
oraz miliony ładnych kobiet które wykazują sie wyjatkowa madroscią ..bo przeciez nie uroda skłoniła je do zaistnienia w tym swiecie prawda..? ;)
http://xhamster.com/
Colina Ffrella rózwniez w Alicji Bachledzie-Curuś interesowała jej madrosc a nie uroda ..a objawła sie ona bardzo szybko w postaci potomka.. powszechna praktyka madrosci.. :ok:
itd itd itd......


Indygo napisał(a): . Na urodę mamy ograniczony wpływ,.

dlatego kobiety zawczasu zachodzą w ciąze..
Indygo napisał(a):natomiast na to jakim jesteśmy człowiekiem mamy zdecydowanie większy.,.


niewiele wiekszy ..
pzrysłowia madroscia narodów są.. ;)
czym skorupka za młodu tym na starosc trąci
nidaleka pada jabłko od jabłoni
jaki ojciec taki syn jaka matka taka natka
kto sie biednym urodził biednym umrze
itd itd..


Indygo napisał(a): ale w dużej mierze od nas.

raczej od rodziców..
oldmalarz
 

Postprzez Indygo Cz, 20 stycznia 2011, 17:43

przerażasz mnie, zaczynam wątpic czy wiesz co piszesz
Indygo
 

Postprzez MPietak Cz, 20 stycznia 2011, 18:09

Jagoda napisał(a):Oj Panowie....trochę więcej samokrytyki ...a nie tylko jaki to Świat jest ,,be,,...jakie to układy ....jaka to niesprawiedliwość....pisanina bez sensu i logiki, ale cóż jak powtarzałam już nie raz, wyrażajcie dalej swoje Poglądy i Teorie...wolność !!! :dance:

Kozystajac zatem z wolności powiem Ci Jagodo,że samokrytyka przypomina mi zamieszchłe czasy wczesnej komuny.Sam byłem zbyt mały by takową składać,a działo się to w organizacjach przy partyjnych.Dziś jak sama powiedziałas mamy wolność możesz wybrać, czy czytać? coś co jest bez sensu i nie zawiera logiki.Moge powiedzieć jedynie za siebie. Nie uważam by ten swiat był idealny,a kiedy juz dziele się swoimi przemysleniami nie namawiam innych by mój pogląd przyjmowali za swój.Pewnie nie wszystko co pisałas ma odniesienie do mojej osoby.Co się tyczy pisaniny bez sensu czy logiki myslę,że zdołał bym obronić swoje zdanie,pod jednym wszak warunkiem odrobina dobrej woli jest konieczna.Łatwiej być cenzorem niz być na cenzórowanym,to tez bez sensu ale to moje przemyslenie. ;) :D
Ostatnio edytowano Cz, 20 stycznia 2011, 18:48 przez MPietak, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez oldmalarz Cz, 20 stycznia 2011, 18:30

Indygo napisał(a):przerażasz mnie, zaczynam wątpic czy wiesz co piszesz

w takim razie przerazac musi cie normalmy realny i prawdziwy swiat..- bo własnie on taki jest ..
i nie pomoze udawanie ze go nie ma..
tak wyglada prawdziwy swiat..
Doda-r.jpg
Doda-r.jpg (262.74 KiB) Przeglądane 8002 razy
oldmalarz
 

Postprzez MPietak Cz, 20 stycznia 2011, 19:25

To się nazywa dwa w jednym. Osiągnąć zamierzony cel (MAMONA)gdzie miejsce na sztukę, choc myslę,że to samo w sobie może być sztuką. :) Nie kazdy by tak potrafił. :dobani:musze dopisać by bć bardziej wyrazistrzy w tym co piszę.Za pieniadze ksiadz sie modli; za pieniadze Świat sie podli;
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez jola Cz, 20 stycznia 2011, 20:34

Temat -rzeka przewidziałaś to jolakos4
ciekawe jak daleko się temat rozwinie?????????????
jola
...
2..
2.
2...

...
2..
2.
2...
 
Posty: 1947
Dołączył(a): N, 12 września 2010, 22:15

Postprzez Jagoda Cz, 20 stycznia 2011, 21:02

MPietak napisał(a):[ samokrytyka przypomina mi zamieszchłe czasy wczesnej komuny.


...oj MPietak...MPietak ...o czym tu mowa, Ty nie wiesz nawet o czym ja piszę :) Wiesz co , szkoda mi czasu, żeby cokolwiek więcej pisać . Pozdrawiam i życzę weny twórczej. :)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Indygo Cz, 20 stycznia 2011, 21:38

Lamiia napisał(a):ciekawe czy doda zrobiłaby karierę w matryjarchacie?

Zrobiłaby, mądra z jasno wytyczonym celem, konsekwentna, pracowita i co jest istotne w zajęciu jakie sobie wybrała ma świetny głos i jest muzykalna. A że aby osiągnąc swój cel, wymyśliła sobie image jakiego ja osobiście nie akceptuję? Jej to "wisi". W matryjarchacie znalazłaby pewnie inny sposób, taki żeby podbic serca kobiet. A nawiasem mówiąc, czy nie podbiła serc kobiet? Bardzo młodych, to prawda, ale podbiła.
Indygo
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 20 stycznia 2011, 22:34

ja osobiście uważam że jest beztalenciem i głos ma fatalny, drewniany, a dobra była w te klocki i wiedziała jak to wykorzystać, a resztę zrobił piar

ale to inny temat
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia stronaNastępna strona