Czy bezmyślnie idzemy za modą

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

Postprzez Irranea Blathin Pt, 18 marca 2011, 21:11

spodnie wcale nie są wygodne :P. nie cierpię nosić spodni.

ale fakt faktem, jeśli ma się ładne nóżki, to na ulicy można się czuć naprawdę kobieco. zwłaszcza, jak się widzi, jak faceci się na nie spoglądają. :)
Avatar użytkownika
Irranea Blathin
1...
..

1...
..
 
Posty: 497
Dołączył(a): Cz, 11 listopada 2010, 02:00

Postprzez Galina Pt, 18 marca 2011, 21:16

:ok:
Avatar użytkownika
Galina
1...
1..

1...
1..
 
Posty: 81
Dołączył(a): Śr, 23 lutego 2011, 18:00

Postprzez Krysia karo konin Pt, 18 marca 2011, 21:57

To jest piękne,że jesteśmy różne.A wszystkie na swój sposób interesujące.I tego się będę trzymać.
Pozdrawiam sukienkowe i spodniowe kobietki. :-*
Krysia karo konin
 

Postprzez Jagoda Pt, 18 marca 2011, 22:35

Dobrze, dobrze ....kto może pokazywać nóżki to może :) :) :) jak się ma młode i długie to wszystko można :)
Ja uwielbiam spodnie, czuję się w nich dobrze, jeśli już sukienka , to prosta, ołówkowa i równo z kolanami, nie jestem wysoka, w midi i maxi wyglądałabym śmiesznie. Powinnam chodzić na wysokim obcasie, ale wygodę stawiam na I-szym miejscu. Lumpeksy też lubię, można wygrzebać ciuszki oryginalne, niepowtarzalne, dawno temu sama szyłam sobie fajne rzeczy, teraz mi się nie chce i wyrażnie się nie opłaca, noszę rozm. 38 więc nie mam problemu z kupnem....no chyba,że z długością :)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Jagoda Pt, 18 marca 2011, 23:29

Jeszcze jedno, to o czym wspomniała Krysia, na zły humor, chandrę ,najlepszym lekiem jest wizyta w sklepie i kupno czegokolwiek....np. apaszki, na mnie to zawsze działa pozytywnie :D :dance:
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Irranea Blathin Pt, 18 marca 2011, 23:36

na mnie też. :)

ja tez stawiam na wygodę. dlatego chodzę na obcasie. w płaskich butach bolą mnie i stopy i kręgosłup. ;)
Avatar użytkownika
Irranea Blathin
1...
..

1...
..
 
Posty: 497
Dołączył(a): Cz, 11 listopada 2010, 02:00

Postprzez Jagoda Pt, 18 marca 2011, 23:45

Wiesz Irra, na zupełnie płaskim nie chodzę , bo na dłuższą metę to nie zdrowo ani wygodnie, podobno optymalny obcas powinien mieć 4cm, ale każdy ma swój ulubiony na którym się dobrze czuje. Cholernie podobają mi się bardzo wysokie szpilki, mam tylko jedną parę i beż "bardzo".....no dwie. Na dłuższą metę bolą mnie jednak nogi. :)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Irranea Blathin So, 19 marca 2011, 15:33

a no wiesz, moje pierwsze buty na obcasie miały 8cm. strasznie ciężkie początki z nimi miałam, ale tak bardzo, bardzo mi się podobały... wtedy chodziłam praktycznie tylko w glanach, albo w adidasach. i chyba wtedy właśnie mój styl przeszedł dość znaczną zmianę. ale się przyzwyczaiłam i teraz, to już nie problem. na co dzień chodzę właśnie w takim 5 cm obcasem. na jakieś okazje mam wyższe, nawet i 13cm szpilki. i nie mam problemu z chodzeniem w takich butach [wiadomo, niektóre laski kupują buty, a potem chodzą, jakby miały przykurcz w nogach, albo typ trzęsącej się nogi...].

a ja ostatnio bardzo, bardzo choruję na tę sukienkę: Obrazek w którą ubrana jest modelka po środku oraz na bluzkę Obrazek w którą ubrana jest leżąca modelka. i ogólnie kocham ten sklep, bo jego kolekcje bardzo wpadają w moje gusta. pewnie, jakbym mogła, to bym pół sklepu wykupiła. :P
Avatar użytkownika
Irranea Blathin
1...
..

1...
..
 
Posty: 497
Dołączył(a): Cz, 11 listopada 2010, 02:00

Postprzez Galina So, 19 marca 2011, 19:51

Ja się napalam na pewne szpilki w kwiatki, ale na razie czekam na przecenę :lol: A dziś pomalowałam sobie paziksy na czerwono i bosko mi z tym 8) Pozdrawiam Kobietki :-*
Avatar użytkownika
Galina
1...
1..

1...
1..
 
Posty: 81
Dołączył(a): Śr, 23 lutego 2011, 18:00

Postprzez Indygo So, 19 marca 2011, 20:31

Galina napisał(a):Ja się napalam na pewne szpilki w kwiatki, ale na razie czekam na przecenę :lol: A dziś pomalowałam sobie paziksy na czerwono i bosko mi z tym 8) :-*
myślałam, że sprezentuję je Irrze ale w sumie.... ;) Może takie?Obrazek
Indygo
 

Poprzednia stronaNastępna strona